Lucie Pitelová (12756)

Lucie Pitelová (12756)

Lucie Pitelová
(ID 12756)    Nyní hraje ligu Badminton Brno

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: MU v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 28 let


Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
10. liga A
úspěšnost: 0 %
107 bodů
134. místo 10. místo v ženách
vyhrané sety: 1 prohrané sety: 9 rozdíl: -8 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 3 rozdíl: -3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

11. liga A
úspěšnost: 47 %
554 bodů
118. místo 10. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 30 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 1

Letní sezóna 2017

7. liga C
úspěšnost: 47 %
417 bodů
77. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 34 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

9. liga B
úspěšnost: 50 %
554 bodů
99. místo 8. místo v ženách
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 34 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

9. liga C
úspěšnost: 47 %
594 bodů
100. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 30 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

9. liga D
úspěšnost: 59 %
480 bodů
95. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 26 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

9. liga C
úspěšnost: 60 %
363 bodů
111. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 21 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 2

Jarní sezóna 2015

11. liga B
úspěšnost: 81 %
384 bodů
119. místo 6. místo v ženách
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 13 rozdíl: 28 vyhrané zápasy: 13 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 10 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

10. liga D
úspěšnost: 50 %
283 bodů
120. místo 11. místo v ženách
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 28 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

10. liga B
úspěšnost: 54 %
270 bodů
146. místo 20. místo v ženách
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 23 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 1 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

10. liga B
úspěšnost: 69 %
177 bodů
101. místo 10. místo v ženách
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 19 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 5 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

9. liga B
úspěšnost: 65 %
169 bodů
70. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 19 rozdíl: 20 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 1

Jarní sezóna 2012

9. liga A
úspěšnost: 50 %
88 bodů
70. místo 11. místo v ženách
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 16 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 0 skreče: 2

Podzimní sezóna 2011

8. liga A
úspěšnost: 33 %
155 bodů
56. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 30 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -5 skreče: 1

Jarní sezóna 2011

9. liga D
úspěšnost: 50 %
94 bodů
72. místo 14. místo v ženách
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 23 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 0 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.02.2018 19:00 10. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.02.2018 17:00 10. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.02.2018 19:00 10. Pavel Hrubý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.01.2018 20:00 11. Aleš Bartlík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.01.2018 17:00 11. Luděk Kočica Sprint 3:0
23.01.2018 20:00 11. Petr Čipera fit4all centrum 2:3
11.01.2018 16:00 11. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2017 19:00 10. Radim Dodek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.12.2017 20:00 10. Kateřina Polášková Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.12.2017 20:00 10. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 2:3
29.11.2017 14:00 9. Jiří Herzán Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.11.2017 16:00 9. Ludvik Ruzicka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
08.11.2017 16:00 9. Lucie Viková Sport Centrum Kuklenská 1:3
02.11.2017 17:00 9. Martin Wojkowský Sprint 1:3
30.10.2017 16:00 10. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
17.10.2017 19:00 10. Lukáš Černín Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.10.2017 18:00 10. Martin Brabec Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.10.2017 19:00 10. Lukáš Kostka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.09.2017 18:00 7. Jaroslav Reissig Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.09.2017 17:00 7. Miroslav Černý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.09.2017 18:00 7. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.09.2017 21:00 7. Michal Jünger Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.08.2017 17:00 8. Lenka Slavíčková Sprint 3:1
21.08.2017 19:00 8. Martin Vinář Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.08.2017 18:00 8. Katarína Šimková Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.08.2017 18:00 8. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 3:2 i
09.08.2017 17:00 8. Tomáš Hradečný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
31.07.2017 19:00 7. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
31.07.2017 17:00 7. Martin Krippel Sprint 0:3 i
24.07.2017 18:30 7. Adam Koten Sprint 1:3
10.07.2017 17:00 7. Lenka Šturmová Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.06.2017 17:00 8. Petr Diviš Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.06.2017 17:30 8. Pavel Horák Xarena Slatina Badminton Club 3:1 i
15.06.2017 18:00 8. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.06.2017 17:00 8. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.05.2017 17:00 9. vaclav fibich fit4all centrum 0:3
18.05.2017 16:00 9. Petr Číhal Sprint 0:3 i
15.05.2017 17:30 9. Zuzana Kopáčková Sprint 1:3
10.05.2017 18:00 9. Radomír Švihel Xarena Slatina Badminton Club 3:2
02.05.2017 12:04 9. Kryštof Šípek S:S
28.04.2017 17:00 9. Gustav Novotny Sprint 0:3
27.04.2017 19:00 9. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.04.2017 19:51 9. David Koloušek Sprint 2:3
11.04.2017 17:00 9. Lucie Viková Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.03.2017 13:00 10. Antonín Slovák Sport Centrum Kuklenská 3:2
15.03.2017 16:00 10. Martina Míčková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.03.2017 18:00 10. Martin Brabec Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.03.2017 17:00 10. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.03.2017 18:00 10. Jiří Herzán Xarena Slatina Badminton Club 3:1 i
28.02.2017 17:00 9. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.02.2017 15:00 9. David Koloušek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 i
13.02.2017 16:00 9. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.02.2017 18:00 9. Jan Bureš Sprint 1:3
28.01.2017 16:00 9. Karel Maňas Centrum Viktoria 2:3
24.01.2017 18:00 9. David Petr Xarena Slatina Badminton Club 1:3 i
12.01.2017 18:00 9. Tomáš Hradečný Xarena Slatina Badminton Club 2:3
30.12.2016 14:00 8. Gustav Novotny Sprint 0:3
29.12.2016 11:00 8. Jindřich Chodúr Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.12.2016 13:00 8. Ivo Dusík Sprint 2:3
05.12.2016 16:00 8. Michal Čech Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.11.2016 16:00 9. Karel Maňas Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
18.11.2016 12:00 9. Peter Bartek Sport Centrum Kuklenská 3:2
09.11.2016 18:00 9. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 0:3
31.10.2016 16:00 10. Zuzana Kopáčková Sport Centrum Kuklenská 3:1
25.10.2016 17:00 10. Lukáš Hicl Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.10.2016 17:00 10. Luděk Kočica Sprint 2:3
20.10.2016 15:00 10. Ivan Syka Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.05.2016 18:00 9. Radim Dodek Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.05.2016 11:00 9. Jáchym Müller Badminton Líšeň 3:1
26.05.2016 17:00 9. Pavel Tihlařík Sport Centrum Kuklenská 1:3
25.05.2016 17:00 9. Radovan Kohút Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.04.2016 20:00 8. Jan Hrebicek Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.04.2016 09:00 8. Vladimir Chladek Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.04.2016 15:00 8. Lenka Šturmová Sprint 0:3
07.04.2016 16:00 8. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.04.2016 16:00 8. Pawel Slawatycki Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.03.2016 17:00 9. Nikola Kubová Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.03.2016 16:00 9. Lukáš Kostka Sport Centrum Kuklenská 2:3
14.03.2016 16:00 9. Antonín Slovák Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.02.2016 16:00 10. Lenka Suchá Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.02.2016 16:00 10. Matěj Kareš Sport Centrum Kuklenská 1:3
09.02.2016 15:00 10. Josef Jeglík Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
01.02.2016 10:39 9. Nikola Kubová S:S
14.01.2016 15:00 9. Mario Hala Sprint 1:3
06.01.2016 15:00 9. Karel Pavelek Sport Centrum Kuklenská 3:2
22.12.2015 11:00 9. Karel Maňas 2:3 i
15.12.2015 18:00 9. Pavel Tihlařík Sprint 3:1 i
09.12.2015 16:00 9. Michal Možný Centrum Viktoria 1:3 i
29.11.2015 18:00 10. Viliam Hollý Club Classic 0:3
27.11.2015 15:30 10. Milan Kafka Sprint 3:0
24.11.2015 15:00 10. Lukas Knapcik Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
19.11.2015 16:00 10. Martina Koláčková Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.10.2015 18:00 11. Tereza Veselá Centrum Viktoria 3:0
16.10.2015 16:00 11. Jiří Trubák Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.10.2015 16:00 11. Peter Lipovsky Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.05.2015 17:00 11. Tomáš Večeřa Club Classic 3:1
20.05.2015 15:00 11. Nikola Kubová Sprint 3:0
19.05.2015 15:00 11. Jan Číhal Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.05.2015 19:00 11. Radim Kosňovský Centrum Viktoria 0:3 i
27.04.2015 15:00 10. Petr Číhal Sprint 1:3 i
24.04.2015 16:00 10. Eva Urbánková Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.04.2015 19:00 10. Michal Čech BADMINTON ŽIDENICE 1:3
24.03.2015 18:00 11. Eva Uhlířová Club Classic 3:0
18.03.2015 16:00 11. Tomáš Večeřa Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.03.2015 16:00 11. Petra Řeháková Sprint 3:0
25.02.2015 16:00 12. Lukáš Bartoněk Centrum Viktoria 3:1 i
23.02.2015 16:00 12. Lenka Kadlecová Club Classic 3:0
15.02.2015 12:00 12. Petr Číhal Sprint 3:0 i
11.02.2015 17:00 12. Lucia Holičková Centrum Viktoria 3:0
29.01.2015 20:00 10. Svatopluk Richter BADMINTON ŽIDENICE 0:3
27.01.2015 19:00 10. Radovan Kohút BADMINTON ŽIDENICE 2:3 i
19.01.2015 20:00 10. Petra Mikolášová BADMINTON ŽIDENICE 3:1 i
15.01.2015 16:30 10. Lukáš Domin Club Classic 3:2
30.12.2014 13:00 9. Matej Ducár Sprint 1:3 i
17.12.2014 20:00 9. Zdeněk Sychra Sprint 0:3
15.12.2014 17:00 9. Jiří Jetelina Sprint 0:3
08.12.2014 15:00 9. Antonín Seidl Sprint 0:3
13.11.2014 17:30 10. Patrik Petřík BADMINTON ŽIDENICE 3:0
10.11.2014 17:00 10. Jiří Lehocký BADMINTON ŽIDENICE 1:3 i
09.11.2014 17:00 10. Radovan Kohút BADMINTON ŽIDENICE 3:0
24.10.2014 17:30 11. Vilém Kaluža fit4all centrum 1:3
20.10.2014 17:00 11. Lenka Suchá BADMINTON ŽIDENICE 3:0
16.10.2014 17:30 11. Přemek Šourek BADMINTON ŽIDENICE 3:0
13.10.2014 18:00 11. Tomáš Smetanka BADMINTON ŽIDENICE 3:1
23.05.2014 00:30 10. Irena Provazníková Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.05.2014 18:30 10. Karel Černý BADMINTON ŽIDENICE 3:1 i
18.05.2014 14:00 10. Ivana Liškutínová Sport Centrum Kuklenská 3:1 i
14.05.2014 17:00 10. Vilém Kaluža Sport Centrum Kuklenská 3:1
02.05.2014 19:00 10. Stanislav Papaj Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
28.04.2014 18:00 9. Pavel Pichler BADMINTON ŽIDENICE 2:3
22.04.2014 17:00 9. Martin Míčka Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.04.2014 18:00 9. Pavel Horak Sprint 0:3 i
14.04.2014 17:00 9. Jana Chovancová Sprint 3:1
18.03.2014 16:00 10. Lenka Křičková BADMINTON ŽIDENICE 3:0
13.03.2014 20:00 10. Peter Helenčík Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.03.2014 20:00 10. Patrik Petřík Sprint 3:1
30.04.2013 10:00 10. Petr Hušek Sprint 3:1
29.04.2013 20:00 10. Michal Baranec BADMINTON ŽIDENICE 3:0
04.04.2013 21:00 10. Pavel Pikna Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.03.2013 12:00 9. Filip Jedlička Sprint 0:3 i
21.03.2013 11:00 9. Tomáš Sklenák Sprint 3:2
20.03.2013 12:00 9. Martin Holas Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
15.03.2013 12:30 9. Andrej Gajdoš Sprint 1:3
08.03.2013 12:00 9. Pavel Vorel fit4all centrum 1:3
20.02.2013 13:00 10. Marek Jurcaga Sprint 3:1
19.02.2013 20:00 10. Roman Řička Sport Centrum Kuklenská 3:2 i
14.02.2013 19:00 10. Lukáš Blaha BADMINTON ŽIDENICE 3:0
05.02.2013 14:00 10. Lukáš Bartoněk BADMINTON ŽIDENICE 3:1 i
01.02.2013 12:31 9. Radim Raszka S:S
29.01.2013 20:00 9. Daniel Walczysko Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.01.2013 14:00 9. Přemek Šourek Sprint 1:3 i
17.12.2012 21:00 9. Filip Jedlička Sprint 2:3
10.12.2012 12:00 9. Aleš Müller Sprint 2:3
06.12.2012 09:00 9. Andrej Gajdoš Sprint 0:3
28.11.2012 14:00 9. Zuzana Krutišová Sprint 3:0
26.11.2012 14:00 9. Václav Hořák 3:0
19.11.2012 16:30 9. Patrik Burda BADMINTON ŽIDENICE 3:1 i
14.11.2012 11:00 9. Přemek Šourek Sprint 1:3
31.10.2012 21:00 10. Petr Štěpán Club Classic 3:0
31.10.2012 20:00 10. Michal Černošek Club Classic 3:0
30.10.2012 12:00 10. Iva Slezarova Sprint 3:0
29.10.2012 17:30 10. Eva Kalmanová Sprint 3:0
15.10.2012 16:00 10. Lenka Křičková Sprint 3:0
04.06.2012 09:21 9. Šárka Kobzová S:S
04.06.2012 09:21 9. Tomáš Brázda S:S
15.05.2012 20:00 9. Tomáš Pavlacký Club Classic 1:3
10.05.2012 14:00 9. Denisa Marešová Club Classic 0:3 i
19.04.2012 16:00 8. Jozef Hartinger Sprint 0:3
17.04.2012 11:00 8. Michal Grossman Sport Centrum Kuklenská 2:3
05.04.2012 14:00 8. Jakub Steidl Sprint 2:3
20.03.2012 12:00 9. Petr Sedmík Club Classic 3:1
15.03.2012 14:00 9. Lenka Křičková Sprint 3:0
14.03.2012 12:00 9. Štěpánka Mlýnková Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.03.2012 21:00 9. Tomáš Brázda Club Classic 3:0
01.02.2012 10:54 8. Jan Vojta S:S
30.01.2012 13:00 8. Michaela Hulínová Sprint 1:3
23.01.2012 16:00 8. Martin Plšek Sprint 0:3
17.01.2012 14:00 8. Denisa Marešová Club Classic 0:3 i
20.12.2011 16:00 7. Lucie Kohútová Club Classic 1:3
19.12.2011 21:00 7. David Přecechtěl Club Classic 0:3 i
08.12.2011 11:00 7. Jana Havlová Sprint 0:3 i
30.11.2011 12:00 7. Zdeněk Sychra Sprint 0:3
28.11.2011 15:00 7. Katarína Šimková Sprint 1:3
07.11.2011 14:00 7. Peter Holíček Club Classic 2:3
31.10.2011 16:00 8. Tomáš Pavlacký Club Classic 0:3
27.10.2011 12:00 8. Lukáš Bartoněk Club Classic 3:0
18.10.2011 11:00 8. Antonín Moravec Sprint 3:0
31.05.2011 15:00 9. Veronika Krčová 3:0
17.05.2011 09:00 9. Tomáš Sklenák 0:3
17.05.2011 09:00 9. Lukáš Bartoněk 3:0
10.05.2011 15:00 9. Michal Lošťák 0:3
27.04.2011 20:00 8. Tomáš Klusák Badminton Jehnice 3:1
27.04.2011 12:00 8. Kristyna Brozova Sprint 0:3
21.04.2011 12:00 8. Lukáš 'Izmi' Veselý Sprint 0:3
18.04.2011 10:00 8. Michaela Kejdušová Club Classic 0:3
24.03.2011 12:00 9. Martin Kubát Club Classic 2:3
22.03.2011 09:30 9. Markéta Obrovská Sprint 3:1
10.03.2011 12:00 9. Eva Procházková Sprint 3:2
08.03.2011 21:00 9. Boris Belovic Sprint 3:1
- - 8. Nikol Englišová 3:S
- - 7. Roman Čížek 3:S
- - 7. Jeník Filipec 3:S i
- - 8. Petr Jirásko 3:S
- - 9. Lukáš Svačina 3:S i
- - 9. Vladimír Hovadík 3:S
- - 9. Martin Bulíř 3:S i
- - 10. Marcela Cvrkalová 3:S
- - 10. Vilém Kaluža 3:S
- - 10. Tereza Růžičková 3:S
- - 11. Petr Vičan 3:S i
- - 10. Martin Surma 3:S
- - 11. Pavel Pichler 3:S
- - 9. Pavel Carda 3:S i
- - 9. Michal Baranec S:3
- - 10. Daniela Slezáková 3:S
- - 9. Svatopluk Richter 3:S
- - 10. Jan Trunkát 3:S
- - 9. Zdeněk Valášek 3:S
- - 9. Libor Kulkus 3:S
- - 9. Petr Švrček 3:S i
- - 9. Pawel Slawatycki S:3
- - 10. Tomáš Rebro 3:S

Tvůj komentář: Díky za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vdaka za hru!

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobry zapas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: supr hra díky :)

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Musím si pořídit psychologa ;-))))

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za zápas.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za pěkný zápas... o kraťasích se mi bude asi i zdát...

Tvůj komentář: Dík za hru ;)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za pěkný zápas :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru -)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Netuším, co jsem vyváděl s Petrem, se kterým jsem si prohrál postup. Díky za zajímavou hru a hodně zdaru v 11. lize:).

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Hra uplne z jine ligy. Dopadl jsem, jak to vajicko. Diky za skoleni a hru, rad si s Tebou jeste nekdy zahraju :-)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: hodně dlouhý a vyrovnaný zápas, díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dik za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dakujem za napinavy zapas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkná hra, dobře jsem si zahrál :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Až na ty uvodni přípravné zmatky zajimava hra. Dik Luco za hru!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrej zapas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Sice 3:0, ale bylo to o par bodu ;)

Tvůj komentář: Určitě i trochu štěstí :) ale super zápas, díky

Soupeřův komentář: Má naprosto zasloužená prohra, kdy běhat jako zajíc k síti a k zadní čáře nestačí :) Gratulace soupeřce, má první prohra s holkou (všechno je jednou poprvé ;-)

Tvůj komentář: Taky díky za hru, zas to bylo těžší než minule :)

Soupeřův komentář: x krát lepší pocit o fous prohrát s o fous lepší kočenou než vyhrát 3:0 proti zelenáčovi, ale hrát jak trubka... dík za špica hru, zopáknout!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: výsledek stejný jak minule, ale o dost víc jsem se nadřel :)

Tvůj komentář: To jo, byly to docela vydřený body.. taky díky za hru ;)

Soupeřův komentář: veľmi ťažký zápas, zase mám ďalšie nové skúsenosti :) ..díki za hru ..snažil som sa aby si to víťazstvo nemala len také jednoduché :)

Tvůj komentář: Taky díky. Pěkná hra, i s tou přepadovkou :)

Soupeřův komentář: díky za hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dobra hra, diky

Tvůj komentář: Já taky! ;)

Soupeřův komentář: Thanks!:)

Tvůj komentář: V pohodě, spíš tys přišel o body.. Tak hodně štěstí v dalších kolech ;)

Soupeřův komentář: Sorry no, musel sem do školy

Tvůj komentář: Soupeř nenavrhl termíny a já do konce měsíce už v Brně nebudu.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Soupeř nezadal žádný termín, ani nereagoval na moje.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: dávám skreč, soupeř se v den domluveného zápasu omluvil a jiný termín se bohužel dohodnout nepodařilo

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohužel píšu skreč, soupeř se ze dvou domluvených termínů omluvil a já jsem teď polsední tři dny pryč, tak už není kdy odehrát. Třeba příště.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Soupeř se v den domluveného zápasu omluvil, jiný termín jsme nedomluvili, tak třeba příště.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

10. liga A 105 bodů 6 hráčů

Pavel Hrubý, Vít Strádal, Roman Caha, Roman Brennner, Zuzana Kopáčková, Lucie Pitelová

  P.H. V.S. R.C. R.B. Z.K. L.P. rozdíl setů  
1. Pavel Hrubý (10378) × 2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 9 147 b.
2. Vít Strádal (20843) 3:2 × 3:1 3:0 : 3:0 9 142 b.
3. Roman Caha (28396) 2:3 1:3 × : 3:2 : -2 117 b.
4. Roman Brennner (17621) 0:3 0:3 : × : 3:1 -4 114 b.
5. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 : 2:3 : × : -4 108 b.
6. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 : 1:3 : × -8 107 b.

Podzimní sezóna 2017

11. liga A 90 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Petr Čipera, Michal Novotný, Aleš Bartlík, Luděk Kočica

  L.P. P.Č. M.N. A.B. L.K. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 133 b.
2. Petr Čipera (23873) 3:2 × 3:2 3:0 3:1 7 132 b.
3. Michal Novotný (24719) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 -2 112 b.
4. Aleš Bartlík (28460) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 100 b.
10. liga A 105 bodů 5 hráčů

Vítězslav Třetina, Radim Dodek, Kateřina Polášková, Lucie Pitelová, Tomáš Rebro

  V.T. R.D. K.P. L.P. T.R. rozdíl setů  
1. Vítězslav Třetina (26794) × 3:0 3:2 3:2 3:2 6 145 b.
2. Radim Dodek (23781) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 142 b.
3. Kateřina Polášková (28382) 2:3 1:3 × 3:0 3:0 3 137 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 2:3 0:3 0:3 × 3:S -4 119 b.
5. Tomáš Rebro (28292) 2:3 0:3 0:3 S:3 × -10 109 b.
9. liga B 135 bodů 6 hráčů

Martin Wojkowský, Jiří Herzán, Pawel Slawatycki, Lucie Viková, Lucie Pitelová, Ludvik Ruzicka

  M.W. J.H. P.S. L.V. L.P. L.R. rozdíl setů  
1. Martin Wojkowský (28889) × 3:0 3:2 3:0 3:1 3:S 12 180 b.
2. Jiří Herzán (27546) 0:3 × 3:0 S:3 3:0 3:0 3 166 b.
3. Pawel Slawatycki (20659) 2:3 0:3 × 3:2 3:S 3:1 2 162 b.
4. Lucie Viková (23059) 0:3 3:S 2:3 × 3:1 S:S 1 151 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 1:3 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -9 145 b.
6. Ludvik Ruzicka (24121) S:3 0:3 1:3 S:S 2:3 × -9 136 b.
10. liga D 120 bodů 5 hráčů

Zuzana Kopáčková, Lucie Pitelová, Martin Brabec, Lukáš Kostka, Lukáš Černín

  Z.K. L.P. M.B. L.K. L.Č. rozdíl setů  
1. Zuzana Kopáčková (17011) × 3:0 3:S 3:S 3:0 12 166 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 157 b.
3. Martin Brabec (26909) S:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 142 b.
4. Lukáš Kostka (22439) S:3 1:3 1:3 × S:S -7 119 b.
5. Lukáš Černín (24982) 0:3 0:3 1:3 S:S × -8 117 b.

Letní sezóna 2017

7. liga C 90 bodů 5 hráčů

Miroslav Černý, Michal Jünger, Jaroslav Reissig, Vít Strádal, Lucie Pitelová

  M.Č. M.J. J.R. V.S. L.P. rozdíl setů  
1. Miroslav Černý (22818) × 3:1 3:1 3:S 3:0 10 135 b.
2. Michal Jünger (28450) (DK) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 127 b.
3. Jaroslav Reissig (22702) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 118 b.
4. Vít Strádal (20843) S:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 105 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 92 b.
8. liga A 75 bodů 6 hráčů

Lucie Pitelová, Lenka Slavíčková, Tomáš Hradečný, Gustav Novotny, Martin Vinář, Katarína Šimková

  L.P. L.S. T.H. G.N. M.V. K.Š. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:1 3:1 3:2 3:1 3:0 10 119 b.
2. Lenka Slavíčková (27697) 1:3 × 0:3 3:0 3:0 3:0 4 108 b.
3. Tomáš Hradečný (24625) 1:3 3:0 × 3:0 3:2 S:S 5 101 b.
4. Gustav Novotny (10666) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 3:0 -1 99 b.
5. Martin Vinář (26649) 1:3 0:3 2:3 0:3 × 3:2 -8 87 b.
6. Katarína Šimková (10679) 0:3 0:3 S:S 0:3 2:3 × -10 74 b.
7. liga C 90 bodů 5 hráčů

Lenka Šturmová, Martin Krippel, Zuzana Kopáčková, Adam Koten, Lucie Pitelová

  L.Š. M.K. Z.K. A.K. L.P. rozdíl setů  
1. Lenka Šturmová (22800) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 136 b.
2. Martin Krippel (27228) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 127 b.
3. Zuzana Kopáčková (17011) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 120 b.
4. Adam Koten (19245) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 105 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 92 b.
8. liga B 75 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Pavel Horák, Vít Strádal, Petr Diviš, Antonín Seidl

  L.P. P.H. V.S. P.D. A.S. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:1 2:3 3:1 3:0 6 114 b.
2. Pavel Horák (23785) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 112 b.
3. Vít Strádal (20843) 3:2 1:3 × 3:2 3:1 2 106 b.
4. Petr Diviš (27033) 1:3 1:3 2:3 × 3:0 -2 96 b.
5. Antonín Seidl (21050) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 77 b.

Jarní sezóna 2017

9. liga B 120 bodů 6 hráčů

vaclav fibich, Petr Švrček, Petr Číhal, Radomír Švihel, Zuzana Kopáčková, Lucie Pitelová

  v.f. P.Š. P.Č. R.Š. Z.K. L.P. rozdíl setů  
1. vaclav fibich (14506) × 3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 14 170 b.
2. Petr Švrček (22125) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 S:3 1 148 b.
3. Petr Číhal (21586) 0:3 1:3 × 3:2 1:3 3:0 -3 141 b.
4. Radomír Švihel (22252) 1:3 1:3 2:3 × 3:0 2:3 -3 140 b.
5. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 0:3 3:1 0:3 × 3:1 -5 138 b.
6. Lucie Pitelová (12756) 0:3 3:S 0:3 3:2 1:3 × -4 137 b.
9. liga B 120 bodů 6 hráčů

Jan Bureš, Gustav Novotny, David Koloušek, Lucie Pitelová, Lucie Viková, Kryštof Šípek

  J.B. G.N. D.K. L.P. L.V. K.Š. rozdíl setů  
1. Jan Bureš (23606) × 3:0 3:S 3:1 3:1 3:0 13 166 b.
2. Gustav Novotny (10666) 0:3 × 0:3 3:0 3:2 1:3 -4 139 b.
3. David Koloušek (24796) S:3 3:0 × 3:2 S:3 S:S -2 134 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 S:S -4 130 b.
5. Lucie Viková (23059) 1:3 2:3 3:S 1:3 × S:S -2 130 b.
6. Kryštof Šípek (26087) 0:3 3:1 S:S S:S S:S × -1 117 b.
10. liga B 105 bodů 6 hráčů

Lucie Pitelová, Jiří Herzán, Martina Míčková, Antonín Slovák, Martin Brabec, Roman Brennner

  L.P. J.H. M.M. A.S. M.B. R.B. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:1 3:0 3:2 3:0 3:0 12 152 b.
2. Jiří Herzán (27546) 1:3 × 1:3 3:0 3:1 3:S 4 135 b.
3. Martina Míčková (25171) 0:3 3:1 × 3:2 2:3 3:S 2 132 b.
4. Antonín Slovák (20923) 2:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S 0 128 b.
5. Martin Brabec (26909) 0:3 1:3 3:2 1:3 × 3:S -3 123 b.
6. Roman Brennner (17621) 0:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
9. liga C 120 bodů 5 hráčů

Gustav Novotny, Jan Bureš, David Koloušek, Lucie Pitelová, Vítězslav Třetina

  G.N. J.B. D.K. L.P. V.T. rozdíl setů  
1. Gustav Novotny (10666) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 170 b.
2. Jan Bureš (23606) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 155 b.
3. David Koloušek (24796) 0:3 1:3 × 3:1 2:3 -4 137 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 135 b.
5. Vítězslav Třetina (26794) 0:3 1:3 3:2 1:3 × -6 133 b.

Podzimní sezóna 2016

9. liga C 135 bodů 5 hráčů

Tomáš Hradečný, David Petr, Lucie Pitelová, Karel Maňas, Libor Kulkus

  T.H. D.P. L.P. K.M. L.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Hradečný (24625) × 3:1 3:2 3:0 3:S 9 178 b.
2. David Petr (14782) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 170 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 2:3 1:3 × 2:3 3:S -1 155 b.
4. Karel Maňas (17197) 0:3 1:3 3:2 × S:S -4 141 b.
5. Libor Kulkus (25159) S:3 1:3 S:3 S:S × -8 132 b.
8. liga C 135 bodů 5 hráčů

Michal Čech, Ivo Dusík, Gustav Novotny, Jindřich Chodúr, Lucie Pitelová

  M.Č. I.D. G.N. J.C. L.P. rozdíl setů  
1. Michal Čech (20879) × 3:0 3:2 2:3 3:0 6 174 b.
2. Ivo Dusík (16825) 0:3 × 3:1 3:1 3:2 2 166 b.
3. Gustav Novotny (10666) 2:3 1:3 × 3:2 3:0 1 163 b.
4. Jindřich Chodúr (19194) 3:2 1:3 2:3 × 3:1 0 161 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 2:3 0:3 1:3 × -9 141 b.
9. liga C 120 bodů 5 hráčů

Jan Orel, Lucie Pitelová, Peter Bartek, Karel Maňas, Zdeněk Valášek

  J.O. L.P. P.B. K.M. Z.V. rozdíl setů  
1. Jan Orel (24714) × 3:0 3:2 3:1 3:S 9 163 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 152 b.
3. Peter Bartek (24005) 2:3 2:3 × 2:3 3:S 0 142 b.
4. Karel Maňas (17197) 1:3 0:3 3:2 × 3:S -1 141 b.
5. Zdeněk Valášek (20490) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
10. liga A 105 bodů 6 hráčů

Lucie Pitelová, Luděk Kočica, Zuzana Kopáčková, Lukáš Hicl, Ivan Syka, Jan Trunkát

  L.P. L.K. Z.K. L.H. I.S. J.T. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 2:3 3:1 3:0 3:0 3:S 10 146 b.
2. Luděk Kočica (20931) 3:2 × 2:3 3:0 3:0 3:S 9 144 b.
3. Zuzana Kopáčková (17011) 1:3 3:2 × 3:1 3:0 3:S 7 141 b.
4. Lukáš Hicl (24834) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 3:S -2 125 b.
5. Ivan Syka (25167) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 113 b.
6. Jan Trunkát (21089) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.

Jarní sezóna 2016

9. liga D 90 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Jáchym Müller, Pavel Tihlařík, Radim Dodek, Radovan Kohút

  L.P. J.M. P.T. R.D. R.K. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:1 1:3 3:1 3:0 5 127 b.
2. Jáchym Müller (24237) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3 122 b.
3. Pavel Tihlařík (23520) 3:1 0:3 × 3:2 3:1 2 121 b.
4. Radim Dodek (23781) 1:3 3:2 2:3 × 2:3 -3 109 b.
5. Radovan Kohút (19480) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 101 b.
8. liga A 105 bodů 6 hráčů

Jan Hrebicek, Pawel Slawatycki, Gustav Novotny, Lenka Šturmová, Lucie Pitelová, Vladimir Chladek

  J.H. P.S. G.N. L.Š. L.P. V.C. rozdíl setů  
1. Jan Hrebicek (18297) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 157 b.
2. Pawel Slawatycki (20659) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 3:0 8 145 b.
3. Gustav Novotny (10666) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 3:1 0 131 b.
4. Lenka Šturmová (22800) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 3:0 0 131 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -10 114 b.
6. Vladimir Chladek (18085) 0:3 0:3 1:3 0:3 1:3 × -13 108 b.
9. liga B 90 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Lukáš Kostka, Nikola Kubová, Antonín Slovák, Svatopluk Richter

  L.P. L.K. N.K. A.S. S.R. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 2:3 3:0 3:2 3:S 6 126 b.
2. Lukáš Kostka (22439) 3:2 × 3:1 1:3 3:S 4 122 b.
3. Nikola Kubová (21875) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 115 b.
4. Antonín Slovák (20923) 2:3 3:1 0:3 × 3:S 1 115 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
10. liga B 75 bodů 5 hráčů

Matěj Kareš, Lucie Pitelová, Josef Jeglík, Lenka Suchá, Daniela Slezáková

  M.K. L.P. J.J. L.S. D.S. rozdíl setů  
1. Matěj Kareš (22840) × 3:1 3:0 2:3 3:1 6 114 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 113 b.
3. Josef Jeglík (23319) 0:3 0:3 × 3:0 3:2 -2 97 b.
4. Lenka Suchá (19730) 3:2 0:3 0:3 × 3:1 -3 95 b.
5. Daniela Slezáková (19506) 1:3 S:3 2:3 1:3 × -8 83 b.

Podzimní sezóna 2015

9. liga C 75 bodů 5 hráčů

Mario Hala, Michal Baranec, Karel Pavelek, Nikola Kubová, Lucie Pitelová

  M.H. M.B. K.P. N.K. L.P. rozdíl setů  
1. Mario Hala (22225) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 125 b.
2. Michal Baranec (10210) 0:3 × 2:3 3:1 3:S 1 100 b.
3. Karel Pavelek (19419) 0:3 3:2 × 2:3 2:3 -4 92 b.
4. Nikola Kubová (21875) 0:3 1:3 3:2 × S:S -4 81 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 1:3 S:3 3:2 S:S × -4 81 b.
9. liga A 75 bodů 5 hráčů

Michal Možný, Pavel Carda, Lucie Pitelová, Karel Maňas, Pavel Tihlařík

  M.M. P.C. L.P. K.M. P.T. rozdíl setů  
1. Michal Možný (20819) × 1:3 3:1 3:1 3:2 3 108 b.
2. Pavel Carda (21188) 3:1 × S:3 3:2 3:1 2 106 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 1:3 3:S × 2:3 3:1 2 102 b.
4. Karel Maňas (17197) 1:3 2:3 3:2 × 2:3 -3 94 b.
5. Pavel Tihlařík (23520) 2:3 1:3 1:3 3:2 × -4 92 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Viliam Hollý, Lucie Pitelová, Lukas Knapcik, Martina Koláčková, Milan Kafka

  V.H. L.P. L.K. M.K. M.K. rozdíl setů  
1. Viliam Hollý (23486) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 99 b.
3. Lukas Knapcik (22015) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 86 b.
4. Martina Koláčková (23276) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 73 b.
5. Milan Kafka (21345) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
11. liga C 45 bodů 5 hráčů

Jiří Trubák, Lucie Pitelová, Tereza Veselá, Peter Lipovsky, Pavel Pichler

  J.T. L.P. T.V. P.L. P.P. rozdíl setů  
1. Jiří Trubák (23505) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 91 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 81 b.
3. Tereza Veselá (21783) 0:3 0:3 × 3:S 3:S 0 65 b.
4. Peter Lipovsky (23370) S:3 0:3 S:3 × 3:S -6 55 b.
5. Pavel Pichler (17178) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2015

11. liga B 60 bodů 5 hráčů

Radim Kosňovský, Lucie Pitelová, Tomáš Večeřa, Jan Číhal, Nikola Kubová

  R.K. L.P. T.V. J.Č. N.K. rozdíl setů  
1. Radim Kosňovský (21833) × 3:0 S:3 3:0 3:0 6 99 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 95 b.
3. Tomáš Večeřa (21616) 3:S 1:3 × 1:3 3:0 2 87 b.
4. Jan Číhal (20627) 0:3 1:3 3:1 × 3:2 -2 82 b.
5. Nikola Kubová (21875) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 64 b.
10. liga B 75 bodů 5 hráčů

Petr Číhal, Martin Surma, Michal Čech, Lucie Pitelová, Eva Urbánková

  P.Č. M.S. M.Č. L.P. E.U. rozdíl setů  
1. Petr Číhal (21586) × 1:3 3:0 3:1 3:1 5 112 b.
2. Martin Surma (10642) 3:1 × 3:2 S:3 3:2 1 104 b.
3. Michal Čech (20879) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 101 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 1:3 3:S 1:3 × 3:1 1 100 b.
5. Eva Urbánková (17524) 1:3 2:3 1:3 1:3 × -7 85 b.
11. liga C 60 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Tomáš Večeřa, Eva Uhlířová, Petra Řeháková, Petr Vičan

  L.P. T.V. E.U. P.Ř. P.V. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 109 b.
2. Tomáš Večeřa (21616) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 94 b.
3. Eva Uhlířová (21921) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 83 b.
4. Petra Řeháková (20210) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 72 b.
5. Petr Vičan (13749) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
12. liga A 30 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Petr Číhal, Lukáš Bartoněk, Lenka Kadlecová, Lucia Holičková

  L.P. P.Č. L.B. L.K. L.H. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 80 b.
2. Petr Číhal (21586) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 69 b.
3. Lukáš Bartoněk (10618) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 58 b.
4. Lenka Kadlecová (21818) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 41 b.
5. Lucia Holičková (21967) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga D 45 bodů 5 hráčů

Svatopluk Richter, Lukáš Domin, Radovan Kohút, Lucie Pitelová, Petra Mikolášová

  S.R. L.D. R.K. L.P. P.M. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 0:3 3:1 3:0 3:0 5 82 b.
2. Lukáš Domin (19254) 3:0 × 2:3 2:3 3:0 4 79 b.
3. Radovan Kohút (19480) 1:3 3:2 × 3:2 3:S 3 75 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 0:3 3:2 2:3 × 3:1 -1 69 b.
5. Petra Mikolášová (19054) 0:3 0:3 S:3 1:3 × -11 47 b.
9. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jiří Jetelina, Zdeněk Sychra, Matej Ducár, Antonín Seidl, Lucie Pitelová

  J.J. Z.S. M.D. A.S. L.P. rozdíl setů  
1. Jiří Jetelina (19873) × S:S 3:0 3:0 3:0 9 94 b.
2. Zdeněk Sychra (14078) S:S × 3:0 3:S 3:0 9 91 b.
3. Matej Ducár (13814) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -1 84 b.
4. Antonín Seidl (21050) 0:3 S:3 0:3 × 3:0 -6 73 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.
10. liga D 45 bodů 5 hráčů

Jiří Lehocký, Lucie Pitelová, Radovan Kohút, Tereza Růžičková, Patrik Petřík

  J.L. L.P. R.K. T.R. P.P. rozdíl setů  
1. Jiří Lehocký (20868) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 83 b.
3. Radovan Kohút (19480) 0:3 0:3 × 3:1 S:S -4 51 b.
4. Tereza Růžičková (10441) 0:3 S:3 1:3 × S:S -8 42 b.
5. Patrik Petřík (14672) 0:3 0:3 S:S S:S × -6 35 b.
11. liga D 30 bodů 5 hráčů

Vilém Kaluža, Lucie Pitelová, Přemek Šourek, Tomáš Smetanka, Lenka Suchá

  V.K. L.P. P.Š. T.S. L.S. rozdíl setů  
1. Vilém Kaluža (17537) × 3:1 3:0 3:0 3:2 9 76 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 69 b.
3. Přemek Šourek (14808) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 56 b.
4. Tomáš Smetanka (17451) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 43 b.
5. Lenka Suchá (19730) 2:3 0:3 0:3 1:3 × -9 36 b.

Jarní sezóna 2014

10. liga B 60 bodů 6 hráčů

Irena Provazníková, Stanislav Papaj, Lucie Pitelová, Vilém Kaluža, Karel Černý, Ivana Liškutínová

  I.P. S.P. L.P. V.K. K.Č. I.L. rozdíl setů  
1. Irena Provazníková (17710) × 3:0 3:0 3:2 3:1 3:0 12 107 b.
2. Stanislav Papaj (17337) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 3:0 7 98 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 3:1 0 86 b.
4. Vilém Kaluža (17537) 2:3 1:3 1:3 × 3:0 3:2 -1 84 b.
5. Karel Černý (16923) 1:3 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -6 75 b.
6. Ivana Liškutínová (19644) 0:3 0:3 1:3 2:3 0:3 × -12 65 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Pavel Horak, Pavel Pichler, Martin Míčka, Lucie Pitelová, Jana Chovancová

  P.H. P.P. M.M. L.P. J.C. rozdíl setů  
1. Pavel Horak (19690) × S:S 3:0 3:0 3:2 7 105 b.
2. Pavel Pichler (17178) S:S × 3:1 3:2 3:0 6 103 b.
3. Martin Míčka (14126) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 101 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 0:3 2:3 0:3 × 3:1 -5 90 b.
5. Jana Chovancová (17066) 2:3 0:3 1:3 1:3 × -8 83 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Peter Helenčík, Lucie Pitelová, Patrik Petřík, Lenka Křičková, Vilém Kaluža

  P.H. L.P. P.P. L.K. V.K. rozdíl setů  
1. Peter Helenčík (19512) (DK) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 109 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 94 b.
3. Patrik Petřík (14672) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 82 b.
4. Lenka Křičková (14862) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 70 b.
5. Vilém Kaluža (17537) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.

Jarní sezóna 2013

10. liga B 40 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Michal Baranec, Pavel Pikna, Petr Hušek, Marcela Cvrkalová

  L.P. M.B. P.P. P.H. M.C. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 75 b.
2. Michal Baranec (10210) 0:3 × 2:3 3:0 3:0 2 64 b.
3. Pavel Pikna (17079) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 61 b.
4. Petr Hušek (12336) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 51 b.
5. Marcela Cvrkalová (17434) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
9. liga A 40 bodů 6 hráčů

Martin Holas, Andrej Gajdoš, Tomáš Sklenák, Filip Jedlička, Pavel Vorel, Lucie Pitelová

  M.H. A.G. T.S. F.J. P.V. L.P. rozdíl setů  
1. Martin Holas (14112) × 3:0 3:2 3:2 3:0 3:0 11 72 b.
2. Andrej Gajdoš (16574) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3:1 5 64 b.
3. Tomáš Sklenák (12972) 2:3 1:3 × 3:2 3:S 2:3 0 59 b.
4. Filip Jedlička (16672) 2:3 1:3 2:3 × 2:3 3:0 -2 54 b.
5. Pavel Vorel (17125) 0:3 1:3 S:3 3:2 × 3:1 -5 48 b.
6. Lucie Pitelová (12756) 0:3 1:3 3:2 0:3 1:3 × -9 40 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Roman Řička, Lukáš Blaha, Lukáš Bartoněk, Marek Jurcaga

  L.P. R.Ř. L.B. L.B. M.J. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 62 b.
2. Roman Řička (17275) 2:3 × 3:0 3:S 3:0 8 61 b.
3. Lukáš Blaha (10649) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 50 b.
4. Lukáš Bartoněk (10618) 1:3 S:3 0:3 × 3:0 -5 42 b.
5. Marek Jurcaga (13957) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 32 b.

Podzimní sezóna 2012

9. liga B 20 bodů 6 hráčů

Daniel Walczysko, Přemek Šourek, Lucie Pitelová, Vladimír Hovadík, Radim Raszka, Martin Bulíř

  D.W. P.Š. L.P. V.H. R.R. M.B. rozdíl setů  
1. Daniel Walczysko (17034) × 3:0 3:0 3:S 3:0 3:0 15 57 b.
2. Přemek Šourek (14808) 0:3 × 3:1 3:S S:S S:S 2 30 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 1:3 × 3:S S:S 3:S 1 24 b.
4. Vladimír Hovadík (17075) S:3 S:3 S:3 × S:3 S:S -12 20 b.
5. Radim Raszka (15762) 0:3 S:S S:S 3:S × S:S 0 17 b.
6. Martin Bulíř (16059) 0:3 S:S S:3 S:S S:S × -6 5 b.
9. liga D 20 bodů 5 hráčů

Andrej Gajdoš, Aleš Müller, Lucie Pitelová, Filip Jedlička, Lukáš Svačina

  A.G. A.M. L.P. F.J. L.S. rozdíl setů  
1. Andrej Gajdoš (16574) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 55 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 5 45 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 2:3 × 2:3 3:S -2 35 b.
4. Filip Jedlička (16672) 0:3 0:3 3:2 × 3:S -2 33 b.
5. Lukáš Svačina (16644) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
9. liga B 30 bodů 5 hráčů

Přemek Šourek, Lucie Pitelová, Zuzana Krutišová, Patrik Burda, Václav Hořák

  P.Š. L.P. Z.K. P.B. V.H. rozdíl setů  
1. Přemek Šourek (14808) × 3:1 2:3 3:0 3:0 7 62 b.
2. Lucie Pitelová (12756) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 60 b.
3. Zuzana Krutišová (15500) 3:2 0:3 × 3:0 3:0 4 56 b.
4. Patrik Burda (15794) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 38 b.
5. Václav Hořák (16520) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 34 b.
10. liga A 10 bodů 6 hráčů

Lucie Pitelová, Michal Černošek, Eva Kalmanová, Petr Štěpán, Lenka Křičková, Iva Slezarova

  L.P. M.Č. E.K. P.Š. L.K. I.S. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 50 b.
2. Michal Černošek (16233) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 3:0 7 36 b.
3. Eva Kalmanová (16071) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 3:0 3 30 b.
4. Petr Štěpán (15485) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 3:1 -4 20 b.
5. Lenka Křičková (14862) 0:3 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -7 14 b.
6. Iva Slezarova (13456) 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 × -14 10 b.

Jarní sezóna 2012

9. liga A 10 bodů 5 hráčů

Tomáš Pavlacký, Denisa Marešová, Lucie Pitelová, Tomáš Brázda, Šárka Kobzová

  T.P. D.M. L.P. T.B. Š.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Pavlacký (11905) × 3:0 3:1 S:S S:S 5 18 b.
2. Denisa Marešová (12839) 0:3 × 3:0 S:S S:S 0 10 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 1:3 0:3 × S:S S:S -5 2 b.
4. Tomáš Brázda (15181) S:S S:S S:S × S:S 0 -10 b.
5. Šárka Kobzová (14976) S:S S:S S:S S:S × 0 -10 b.
8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Michal Grossman, Jakub Steidl, Jozef Hartinger, Lucie Pitelová, Petr Jirásko

  M.G. J.S. J.H. L.P. P.J. rozdíl setů  
1. Michal Grossman (15052) × 3:1 3:0 3:2 3:S 9 54 b.
2. Jakub Steidl (14912) 1:3 × 3:S 3:2 3:S 5 48 b.
3. Jozef Hartinger (10602) 0:3 S:3 × 3:0 3:S 0 40 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 2:3 2:3 0:3 × 3:S -2 38 b.
5. Petr Jirásko (10419) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
9. liga C 10 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Štěpánka Mlýnková, Petr Sedmík, Tomáš Brázda, Lenka Křičková

  L.P. Š.M. P.S. T.B. L.K. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 48 b.
2. Štěpánka Mlýnková (14947) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 38 b.
3. Petr Sedmík (15256) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 32 b.
4. Tomáš Brázda (15181) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 7 b.
5. Lenka Křičková (14862) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 5 b.

Podzimní sezóna 2011

8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Denisa Marešová, Jan Vojta, Michaela Hulínová, Martin Plšek, Lucie Pitelová

  D.M. J.V. M.H. M.P. L.P. rozdíl setů  
1. Denisa Marešová (12839) × 0:3 3:1 3:2 3:0 3 44 b.
2. Jan Vojta (10356) 3:0 × 3:1 3:0 S:S 8 43 b.
3. Michaela Hulínová (14401) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 40 b.
4. Martin Plšek (10116) 2:3 0:3 1:3 × 3:0 -3 36 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 S:S 1:3 0:3 × -8 17 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Jeník Filipec, Jana Havlová, David Přecechtěl, Lucie Kohútová, Lucie Pitelová

  J.F. J.H. D.P. L.K. L.P. rozdíl setů  
1. Jeník Filipec (13701) × 3:0 3:0 3:0 S:3 6 60 b.
2. Jana Havlová (13610) 0:3 × 3:S 3:1 3:0 5 58 b.
3. David Přecechtěl (10360) 0:3 S:3 × 3:2 3:0 -2 46 b.
4. Lucie Kohútová (13517) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 44 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 3:S 0:3 0:3 1:3 × -5 42 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Sychra, Katarína Šimková, Lucie Pitelová, Roman Čížek, Peter Holíček

  Z.S. K.Š. L.P. R.Č. P.H. rozdíl setů  
1. Zdeněk Sychra (14078) × 3:1 3:0 3:0 3:1 10 66 b.
2. Katarína Šimková (10679) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 6 60 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 1:3 × 3:S 2:3 -3 46 b.
4. Roman Čížek (10486) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Peter Holíček (13358) 1:3 0:3 3:2 S:3 × -7 38 b.
8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Tomáš Pavlacký, Lukáš Bartoněk, Nikol Englišová, Antonín Moravec

  L.P. T.P. L.B. N.E. A.M. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 0:3 3:0 3:S 3:0 6 50 b.
2. Tomáš Pavlacký (11905) 3:0 × S:S 3:0 S:S 6 30 b.
3. Lukáš Bartoněk (10618) 0:3 S:S × 3:1 S:S -1 18 b.
4. Nikol Englišová (14081) S:3 0:3 1:3 × S:S -8 17 b.
5. Antonín Moravec (14154) 0:3 S:S S:S S:S × -3 5 b.

Jarní sezóna 2011

9. liga D 10 bodů 5 hráčů

Michal Lošťák, Tomáš Sklenák, Lucie Pitelová, Lukáš Bartoněk, Veronika Krčová

  M.L. T.S. L.P. L.B. V.K. rozdíl setů  
1. Michal Lošťák (13210) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 48 b.
2. Tomáš Sklenák (12972) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 42 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 30 b.
4. Lukáš Bartoněk (10618) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 18 b.
5. Veronika Krčová (10933) S:3 S:3 0:3 1:3 × -11 12 b.
8. liga B 20 bodů 5 hráčů

Lukáš 'Izmi' Veselý, Kristyna Brozova, Michaela Kejdušová, Lucie Pitelová, Tomáš Klusák

  L.&. K.B. M.K. L.P. T.K. rozdíl setů  
1. Lukáš 'Izmi' Veselý (12743) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 58 b.
2. Kristyna Brozova (11004) 1:3 × 3:0 3:0 S:S 4 37 b.
3. Michaela Kejdušová (10327) 0:3 0:3 × 3:0 2:3 -4 34 b.
4. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 28 b.
5. Tomáš Klusák (12860) 0:3 S:S 3:2 1:3 × -4 23 b.
9. liga B 10 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Eva Procházková, Martin Kubát, Boris Belovic, Markéta Obrovská

  L.P. E.P. M.K. B.B. M.O. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 3:2 2:3 3:1 3:1 4 36 b.
2. Eva Procházková (10982) 2:3 × 3:S 1:3 3:0 3 36 b.
3. Martin Kubát (12768) 3:2 S:3 × 3:0 3:1 3 34 b.
4. Boris Belovic (11770) 1:3 3:1 0:3 × 3:0 0 30 b.
5. Markéta Obrovská (11881) 1:3 0:3 1:3 0:3 × -10 14 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...