• Věk: 57 let

Hraji již: 33 let
Moje úroveň: 10
Vzkaz hráčům:

Hrát i vyhrát se dá skoro vždycky,ale ne s každým….Jediné co špatného se vám na kurtu může stát-že prohrajete…..ale život nestojí na prohře na kurtu.

Letní sezóna 2014

6. liga A
úspěšnost: 39 %
602 bodů
50. místo 47. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 38 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -4 skreče: 5

- - 6. Martina Hovorková S:3

Tvůj komentář: Tři roky jsem prohrával,mé maximum byl vždy jen jeden set,dnes asi Hanka neměla svůj den,já jo.Díky za hru,bylo mi ctí.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dnes jsem hrál jen BADMINTON.Děkuji za hru,na pohled jednoznačný výsledek není zas až tak jednoznačný.

Soupeřův komentář: soupeř byl jako obvykle výkonností někde jinde, nechal mne sice vest 14:12, ale pak mi nedovolil ani bod: 14:21, 9:21, 11:21.

Tvůj komentář: Musím přiznat že jsem po delší době potkal hráče,který ví co chce,je tomu ochoten dost podřídit a jít za svým.Pokud se mu dostane správného vedení,určitě ukáže daleko víc.Děkuji za hru.

Soupeřův komentář: Fyzická, dynamická hra zvítězila nad technickou hrou soupeře. Díky za mač

Tvůj komentář: Nechce se mi psát a komentovat vůbec nic,nehrál jsem badminto.

Tvůj komentář: Opět bitva na pět setů,už jsem 2:1 prohrával,až Honzík zlepší pohyb po kurtu a techniku úderů,bude pro něj i soupeř jako já,jako malina.Děkuji za hru,bylo mi ctí.

Soupeřův komentář: Nápodobně, Míro. (Myslím tu lichotku, ne techniku a pohyb.) :o)

Tvůj komentář: Dnes jsem byl opět hrát BADMINTON,to vždy říkám,pokud jdu hrát peřím,tak jak se bedas hrát má.Po setech 21:16,17:21,11:21,21:17,se štěstí v pátém setu přiklonilo konečně na mou stranu-21:19!!!Děkuji .

Tvůj komentář: Ty vole,co mám jako komentovat?Badminton se hraje na dva vítězný sety,já 2:0 vedl,ale pak svojí vlastní hloupostí a neskutečným počtem chyb přišel o jasné a na pohled lehké vítězství.Děkuji za hru.

Soupeřův komentář: Za stavu 0:2 se mi podarilo soupere infikovat castecne moji neschopnosti trefit mic a souoero u stranu kurtu, takze jsem pak mel sanci a zapas se stestim otocil.. Diky za hru a par rozumnych rad :-)

Tvůj komentář: Proč a co vlastně komentovat?Myslíte že je nesportovní hrát tak,aby člověk zůstal tam,kam patří?Romane dík za hru.

Soupeřův komentář: Míro úplně nechápu co tím myslíš, ale taky díky

Tvůj komentář: Lukáš asi platí nováčkovskou dan,a to za to,že vlastně neví,jakou úroven v bedasu má!Byl to příjemný trénink.Děkuji.

Tvůj komentář: Co mám jako komentovat?Maximálně svou nemohucnost,uhrát set na soupeře který umí jediný úder a to smeč!Děkuji za hru.

Tvůj komentář: Není všechno zlato,co se leskne!Všichni kdo Marka znají,vědí,že badminton opravdu umí,ale asi dnes neměl svůj den,já ostatně taky ne,vítězství jsem sice utrpěl,ale se svou hrou spokojen být nemohu.

Soupeřův komentář: 13:21, 13:21, 19:21. souper si mne vodil jak telatko, dal mi i 11 bodu v rade.

Tvůj komentář: Dnes jsem se badmintonem opravdu bavil,Míra sice set udělal ale opravdu jen proto,že mi trvá než hraju tak jak mám.Příjemná pohodová hra,děkuji.

Tvůj komentář: Opět mě měl Marek na lopatě,opět jsem vyhrál,dnes se ale přiznám jsem měl opravdu namále,stále trvá neporazitelnost-už 3 roky...dík za hru.

Soupeřův komentář: jako obvykle. ke konci jsem byl zcela bez sance.

Tvůj komentář: Soupeř není výkonostně jinde,je jinde svým myšlením i pojetím hry,výhra zas nebyla tak jednoznačná jak to vypadá.

Tvůj komentář: Co mám komentovat...nejlepší bude se na všechno vybodnout a odejít do badmintonového důchodu.Tak to tas opravdu ne,to by to ti o generace mladší hráči měli moc jednoduchý.Tak ještě ne.................

Soupeřův komentář: Díky za hru, štěstí stálo při mně, zato smůla se nalepila soupeři na raketu.

Tvůj komentář: Byl to zápas dvou vánočních lenochů,vyhrál ten malinko línější,ale z mého pohledu,a opravdu umím být sebekritický,jsem zaslouženě vyhrál.

Tvůj komentář: Není co komentovat,nebyl jsem se svou hrou absolutně spokojen,opravdu to vypadá na přechod do jiného sportovního odvětví-asi předpověd počasí.

Soupeřův komentář: To se hraje, když vám soupeř hlásí vlastní aut ještě před dopadem košíku na zem. Respekt.

Tvůj komentář: Asi se dám na meditaci,ve chvíli kdy člověk vede 2 - 0,je přímo nutnost,jinak můžu hrát akorát tak kličkovanou s ostatním světem sportu,ale ne badminton.Petr mi to vrátil z minula.

Soupeřův komentář: Stejne vim, ze jsi v tom tretim setu trochu polevil.. ale vyuzit jsem to musel :-)

Tvůj komentář: Co chcete komentovat?Přijdete do rádoby sportovní haly a v hale je 14 až 15 stupnů,jsem rozloben na nejvyšší míru,na tyhle komerční haly!Budu prostě sprostej-už mě serou,nedá se tam normálně hrát !

Tvůj komentář: Zápas kde vyhrál soupeř s nulovou zkušeností z badmintonu ale s menším počtem chyb,z mého pohledu už ale předvedená hra na soupeře nemusí stačit.Děkuji.p.s.Olšanka nevhodná na hru!!!

Soupeřův komentář: První zápas v lize a hned drama,soupeř technicky daleko vyspělejší,ale naštěstí domácí prostředí hrálo pro mě :-) Jinak díky za super zápas a cenné rady do budoucna.

Tvůj komentář: O.k.

Tvůj komentář: Co vlastně komentovat,když po 20ti minutách člověk vede 2-0,a pak se dva sety trápí aby pátý set vyhrál 21-12?Dík za hru.

Soupeřův komentář: asi sis to chtel uzit o chvili dyl.. taky dik :-)

Tvůj komentář: Marek umí badminton,stačí se jen nepodcenovat a opravdu chtít hrát,dík za hru Máro...příště jsi na tahu Ty!

Soupeřův komentář: jasny vysledek, posledni set 6:21 ukazuje, ze souper je vykonnostne nekde jinde...

Tvůj komentář: Dík za hru.....

Tvůj komentář: Dobrý zápas,bohužel vyhrál ten kdo udělal méně chyb,děkuji.M.

Tvůj komentář: V pohodě jsem vše stihl i dorazil,hra byla fajn,příště bude lepší,aspon z mé starny,děkuji za hru.

Soupeřův komentář: Příjemná technická hra - díky Mirku - doufám, žes pak v pořádku dorazil a vše stihnul :)

Tvůj komentář: Soupeř který má svou kvalitu,ale přiznám že takovýto způsob hry mu nebude stačit na postup do vyšších sfér této soutěže.Můj dojem je,že výsledek neodpovídá výkonosti hráčů,ale Mára měl svůj den,já asi ne.I to je ale badminton.Děkuji za fajn férovou hru.

Soupeřův komentář: bylo mi ctí:)

Tvůj komentář: Ač to tak třeba nevypadá,ve skupině je Veronika poslední,tak má šanci o dost zlepšit svou hru!Protože je skromná a ví co chce.Po pár hodinách s trenérem půjde její výkonnost dost nahoru,má na to!A pánove ve skupině : já si s ní chtěl zahrát,né ji smést z kurtu a ukazovat svou chlapskou ješitnost!Bylo mi ctí sehrát s ní tento zápas.děkuji.

Tvůj komentář: Co dodat?Co má člověk hrát,když se po prvním vyhraném setu doví od soupeře že bude utahán?Ne,naprostá pohoda,děkuji za hru.Mirek.

Tvůj komentář: Soupeř měl svou kvalitu,já hrál pro radost,zahrál jsem si,Zděnda asi odevzdalsvémaximum,neřekl bych že z mé strany odpovídá výsledek předvedené hře,ale i já jsem jen člověk,výsledek je realita.Díky za hru,bylo mi ctí.

Tvůj komentář: Docela jsem se proběhl,Michal dobrej,ale přiznám se,že mi stačilo hrát na 70 procent,umím hrát i líp,první set prohraju většinou vždycky-trvá mi než mám tu správnou provozní teplotu a než soupeře přečtu co na něj hrát,ale jinak opravdu fain relax,děkuji.mirek.

Tvůj komentář: Mohl bych to okomentovat,ale nepotřebuji seobhajovat někomu,kdo umí do tabulky napsat jen S,aniž bych měl možnost se vyjádřit,a ze Španělska jsem to v neděli opravdu nemusel ani nechtěl,tak se jen litujte až si se mnou budete domlouvat náhodou nějaký zápas..Má představa byla,že toje soutěž kde není potřeba vše tak Žrát a trápit se tím.Já své ambice v badmintonu máámopravdu za sebou dýl,než jsou někteří spoluhráči na světě,takže hraju opravdu jen pro svou radost a žíly mi to opravdu nerve.Ale jinak dík.

Soupeřův komentář: Soupeř bez omluvy nepřišel na zápas. Upřímně lituju každého, kdo si s tímhle člověkem musí domluvit zápas.

Tvůj komentář: Ano,soupeř nereaguje,protože sebou nethápočítač aby u něj trávil své volné chvíle,kterých opravdu moc nemá,takže pokud mu někdo pošle meil v pátek odpoledne s nabídkou na zápas,stane se že o něm neví a nemůže reagovat,a pak je pro soupeře jednodušší napsat si zaskreč body,než třeba poslat smsku na tel.číslo,které je součástí každé vizitky hráče.Ale opravdu si s tím hlavu moc nelámu,už jsem si zvykl na lidskou nevědomost.

Soupeřův komentář: Super nereaguje.

Tvůj komentář: soupeř se nedostavil

Tvůj komentář: V pondělí tento týden jsem chtěl odehrát zápas s tebou v tvém termínu ve Štěrboholech,přesto že byl termín aktivní(nebyl zrušen),hrát jsi nechtěl a slíbil že dáš další návrhy a nic.Proto S!

Stáhnout do CSV

6. liga A 135 bodů 6 hráčů

Martina Hovorková, Petr Černý, Seeamac Farajpour, Petr Jech, Marek Nečas, Kurt Z kurtu

M.H. P.Č. S.F. P.J. M.N. K.Z rozdíl setů
1. Martina Hovorková (20033) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:S 14 183 b.
2. Petr Černý (15305) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 3:S 7 171 b.
3. Seeamac Farajpour (19351) 1:3 0:3 × 2:3 3:2 3:S -2 155 b.
4. Petr Jech (15991) 0:3 1:3 3:2 × 2:3 3:S -2 155 b.
5. Marek Nečas (10316) 0:3 1:3 2:3 3:2 × 3:S -2 155 b.
6. Kurt Z kurtu (15768) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 135 b.

Vašek Lukášek, Hanka Šípová, Petr Smoček, Kurt Z kurtu, Marek Frait, Vít Valenta

V.L. H.Š. P.S. K.Z M.F. V.V. rozdíl setů
1. Vašek Lukášek (11115) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 187 b.
2. Hanka Šípová (11943) 0:3 × 3:0 1:3 3:1 3:0 3 166 b.
3. Petr Smoček (18659) 0:3 0:3 × 3:0 3:2 3:0 1 163 b.
4. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 3:1 0:3 × 3:0 3:S 2 162 b.
5. Marek Frait (10042) 0:3 1:3 2:3 0:3 × 3:0 -6 150 b.
6. Vít Valenta (13390) 0:3 0:3 0:3 S:3 0:3 × -15 135 b.
6. liga A 135 bodů 5 hráčů

Ján Suchár, Mirek Šach, Kurt Z kurtu, Marek Bergauer, Jan Smola

J.S. M.Š. K.Z M.B. J.S. rozdíl setů
1. Ján Suchár (17126) × 3:1 2:3 3:0 3:1 6 174 b.
2. Mirek Šach (16703) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 170 b.
3. Kurt Z kurtu (15768) 3:2 2:3 × 1:3 3:2 -1 159 b.
4. Marek Bergauer (11314) 0:3 1:3 3:1 × 3:2 -2 157 b.
5. Jan Smola (15446) 1:3 0:3 2:3 2:3 × -7 145 b.
6. liga A 120 bodů 5 hráčů

Martin Lederer, Roman Kratochvíl, Kurt Z kurtu, Marek Frait, Lukáš Bajer

M.L. R.K. K.Z M.F. L.B. rozdíl setů
1. Martin Lederer (19258) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 168 b.
2. Roman Kratochvíl (17722) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 163 b.
3. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 146 b.
4. Marek Frait (10042) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 133 b.
5. Lukáš Bajer (20391) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 120 b.

6. liga A 150 bodů 6 hráčů

David Molik, Marek Beneš, Kurt Z kurtu, Marek Frait, Ondřej Nejdl, Miroslav Šalanský

D.M. M.B. K.Z M.F. O.N. M.Š. rozdíl setů
1. David Molik (18225) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 14 203 b.
2. Marek Beneš (17008) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 3:1 4 185 b.
3. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 2:3 × 3:2 2:3 3:1 -2 173 b.
4. Marek Frait (10042) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 3:1 -2 173 b.
5. Ondřej Nejdl (18198) 0:3 1:3 3:2 2:3 × 3:2 -4 170 b.
6. Miroslav Šalanský (15429) 0:3 1:3 1:3 1:3 2:3 × -10 158 b.
5. liga A 180 bodů 5 hráčů

Miroslav Solar, Milan Kolář, Jaroslav Frenzl, Kurt Z kurtu, Petr Jech

M.S. M.K. J.F. K.Z P.J. rozdíl setů
1. Miroslav Solar (18097) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 230 b.
2. Milan Kolář (17375) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3 213 b.
3. Jaroslav Frenzl (12601) 0:3 2:3 × 2:3 3:0 -2 201 b.
4. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 1:3 3:2 × 2:3 -5 195 b.
5. Petr Jech (15991) 0:3 1:3 0:3 3:2 × -7 191 b.
4. liga B 180 bodů 5 hráčů

Tomáš Pleticha, David Topolánek, Hanka Šípová, Ladislav Slaník, Kurt Z kurtu

T.P. D.T. H.Š. L.S. K.Z rozdíl setů
1. Tomáš Pleticha (19083) (DK) × 2:3 3:0 3:2 3:2 4 215 b.
2. David Topolánek (18577) 3:2 × 2:3 2:3 3:0 2 210 b.
3. Hanka Šípová (11943) 0:3 3:2 × 2:3 3:1 -1 204 b.
4. Ladislav Slaník (15115) 2:3 3:2 3:2 × S:3 -2 202 b.
5. Kurt Z kurtu (15768) 2:3 0:3 1:3 3:S × -3 196 b.
5. liga B 165 bodů 5 hráčů

Kurt Z kurtu, Petr Jech, Marek Frait, P R, Filip Habr

K.Z P.J. M.F. PR F.H. rozdíl setů
1. Kurt Z kurtu (15768) × 3:2 3:2 3:S 3:0 8 206 b.
2. Petr Jech (15991) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 202 b.
3. Marek Frait (10042) 2:3 2:3 × 3:0 3:1 3 197 b.
4. P R (14568) S:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 176 b.
5. Filip Habr (10778) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 171 b.

4. liga A 120 bodů 6 hráčů

Pavla Krivackova, Hanka Šípová, Jakub Ondruška, Pavel Kolář, Kurt Z kurtu, Vladimír Žák

P.K. H.Š. J.O. P.K. K.Z V.Ž. rozdíl setů
1. Pavla Krivackova (17721) × 3:0 3:0 3:1 3:0 3:S 14 170 b.
2. Hanka Šípová (11943) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3:S 6 156 b.
3. Jakub Ondruška (15084) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 3:S 3 150 b.
4. Pavel Kolář (15873) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S -1 143 b.
5. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 1:3 0:3 1:3 × 3:S -7 132 b.
6. Vladimír Žák (10715) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 120 b.

5. liga B 90 bodů 6 hráčů

Ladislav Slaník, Zdeněk Strnad, Marek Bergauer, Jaroslav Losenický, Dan Štěpánek, Kurt Z kurtu

L.S. Z.S. M.B. J.L. D.Š. K.Z rozdíl setů
1. Ladislav Slaník (15115) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 130 b.
2. Zdeněk Strnad (15063) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3:0 6 114 b.
3. Marek Bergauer (11314) 0:3 1:3 × 3:1 3:2 3:0 1 106 b.
4. Jaroslav Losenický (15071) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 3:1 -3 102 b.
5. Dan Štěpánek (10286) 0:3 1:3 2:3 1:3 × 3:2 -7 98 b.
6. Kurt Z kurtu (15768) 0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -12 90 b.
6. liga B 80 bodů 5 hráčů

Tomáš Zeman, Kurt Z kurtu, Marek Nečas, Jan Kárný, Veronika Čapková

T.Z. K.Z M.N. J.K. V.Č. rozdíl setů
1. Tomáš Zeman (16139) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 110 b.
2. Kurt Z kurtu (15768) 2:3 × 3:1 3:1 3:2 4 106 b.
3. Marek Nečas (10316) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 104 b.
4. Jan Kárný (10694) 1:3 1:3 1:3 × 3:0 -3 96 b.
5. Veronika Čapková (14960) 0:3 2:3 0:3 0:3 × -10 84 b.
6. liga A 80 bodů 6 hráčů

Zdeněk Strnad, Peter Sabolčák, Pavel Andrle, Kurt Z kurtu, Michal Šťastný, Vojtěch Starý

Z.S. P.S. P.A. K.Z M.Š. V.S. rozdíl setů
1. Zdeněk Strnad (15063) × 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 13 116 b.
2. Peter Sabolčák (10050) 1:3 × 3:1 3:S 3:0 3:0 9 107 b.
3. Pavel Andrle (14825) 1:3 1:3 × 3:S 3:2 3:1 2 97 b.
4. Kurt Z kurtu (15768) (DK) 0:3 S:3 S:3 × 3:1 S:S -7 88 b.
5. Michal Šťastný (16052) 0:3 0:3 2:3 1:3 × 3:0 -6 86 b.
6. Vojtěch Starý (14857) 0:3 0:3 1:3 S:S 0:3 × -11 77 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero