Karel Andrle (15719)

Karel Andrle (15719)

Karel Andrle
(ID 15719)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 98 %
  • Škola: ČVUT v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 34 let


Hraji již: 10 let
Moje úroveň: 5
Vzkaz hráčům:

Normální uroveň, která stačí na slušné zahrání.

Podzimní sezóna 2017

(právě probíhá)
9. liga C
úspěšnost: 25 %
694 bodů
96. místo 95. místo v mužích
vyhrané sety: 11 prohrané sety: 29 rozdíl: -18 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -6 skreče: 9

Letní sezóna 2017

8. liga C
úspěšnost: 38 %
550 bodů
66. místo 62. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 28 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -3 skreče: 5

Jarní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 73 %
851 bodů
66. místo 65. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 22 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 7 skreče: 3

Podzimní sezóna 2016

8. liga B
úspěšnost: 44 %
759 bodů
65. místo 64. místo v mužích
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 33 rozdíl: -8 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 4

Letní sezóna 2016

4. liga B
úspěšnost: 40 %
690 bodů
35. místo 34. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 32 rozdíl: -12 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -3 skreče: 2

Jarní sezóna 2016

5. liga B
úspěšnost: 60 %
866 bodů
42. místo 40. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 23 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 1

Podzimní sezóna 2015

7. liga B
úspěšnost: 53 %
746 bodů
63. místo 60. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 28 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 1 skreče: 2

Letní sezóna 2015

5. liga A
úspěšnost: 63 %
654 bodů
34. místo 33. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 29 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

7. liga B
úspěšnost: 47 %
918 bodů
47. místo 46. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 36 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

5. liga B
úspěšnost: 50 %
927 bodů
37. místo 36. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 30 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2014

5. liga A
úspěšnost: 41 %
741 bodů
37. místo 37. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 32 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

6. liga A
úspěšnost: 47 %
934 bodů
44. místo 44. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

6. liga B
úspěšnost: 63 %
907 bodů
50. místo 50. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 28 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Letní sezóna 2013

6. liga A
úspěšnost: 41 %
477 bodů
43. místo 43. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 35 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

8. liga B
úspěšnost: 78 %
455 bodů
65. místo 63. místo v mužích
vyhrané sety: 47 prohrané sety: 30 rozdíl: 17 vyhrané zápasy: 14 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 10 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

10. liga D
úspěšnost: 82 %
384 bodů
89. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 45 prohrané sety: 12 rozdíl: 33 vyhrané zápasy: 14 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 11 skreče: 0

Letní sezóna 2012

8. liga A
úspěšnost: 94 %
236 bodů
55. místo 50. místo v mužích
vyhrané sety: 49 prohrané sety: 11 rozdíl: 38 vyhrané zápasy: 16 prohrané zápasy: 1 rozdíl: 15 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.11.2017 08:00 7. Jan Stanicek S:3
27.11.2017 19:00 7. Martin Zikmund .Squash Haštal 3:1
01.11.2017 13:13 8. Sebastian Garcia S:S
31.10.2017 19:00 8. Jan Kricka .Squash Haštal 2:3
26.10.2017 20:00 8. Martin Melicherčík Sportcentrum Step 3:0
25.10.2017 21:00 8. Adam Kubný Sportcentrum Step 3:1
26.09.2017 07:00 8. David Navrátil .Squash Haštal 2:3 i
21.09.2017 17:00 8. Miroslav Frayer .Squash Haštal 3:2
19.09.2017 21:00 8. Martin Soušek .Squash Haštal 3:0 i
01.09.2017 09:36 7. Jan Kricka S:S
01.09.2017 09:36 7. Jan Heřmánek S:S
30.08.2017 18:00 7. Štěpán Janega .Squash Haštal 2:3
01.08.2017 14:52 6. Jan Rys S:S
28.07.2017 18:00 6. Jiří Smíšek Sportcentrum Step 1:3
12.07.2017 20:00 6. Petr Beneš Sportcentrum Step 3:2
11.07.2017 18:00 6. Vilém Vilikus .Squash Haštal 1:3
28.06.2017 08:00 6. Mery Kejklíček .Squash Haštal 3:0
26.06.2017 21:00 6. Michal Kutička .Squash Haštal 2:3
12.06.2017 18:00 6. Michael Morrissey .Squash Haštal 0:3
27.05.2017 09:00 7. Petr Simek .Squash Haštal 3:2
25.05.2017 20:00 7. Jan Horňák Sportcentrum Step 3:1
22.05.2017 20:00 7. Jan Rys Sportcentrum Step 1:3
12.04.2017 18:00 8. Jan Račanský .Squash Haštal 3:2
06.04.2017 18:00 8. Ondřej Zezula .Squash Haštal 2:3
03.04.2017 09:18 8. Honza Kučera S:S
17.03.2017 20:00 8. Karel Tesař Sportcentrum Step 3:1
06.03.2017 19:00 8. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 3:0
01.03.2017 15:40 7. Ondřej Zezula S:S
28.02.2017 18:00 7. Milan PROKOP Sportcentrum Step 3:2 i
27.02.2017 20:00 7. Jonáš Konečný Sportcentrum Step 1:3
20.02.2017 20:00 7. Kamil Papež Sportcentrum Step 3:2
29.01.2017 11:00 8. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:1
23.01.2017 20:00 8. Ondřej Valenta Sportcentrum Step 3:2
10.01.2017 20:30 8. Lukáš Vaculík Sportcentrum Step 3:2
21.12.2016 19:00 7. Rišo Hlásko S:3
19.12.2016 20:00 7. Tomáš Uher Sportcentrum Step 1:3
13.12.2016 20:00 7. Ondřej Budík Sportcentrum Step 0:3
29.11.2016 20:00 7. Wojciech Janusz Sportcentrum Step 3:1
15.11.2016 20:00 7. Radek Lukeš Sportcentrum Step 3:0
31.10.2016 20:00 6. Jakub Psotta Sportcentrum Step 1:3
25.10.2016 16:00 6. Vit Hunka .Squash Haštal 0:3
24.10.2016 21:00 6. Jakub Strauss Sportcentrum Step 2:3
22.10.2016 14:00 6. Petr Beneš Sportcentrum Step 3:0
03.10.2016 11:41 4. Aleš Feix S:S
29.09.2016 09:00 4. Francois-Xavier Poyet .Squash Haštal 0:3
27.09.2016 20:00 4. David Gross Sportcentrum Step 0:3
26.09.2016 19:00 4. Martin Dvořák .Squash Haštal 0:3
06.09.2016 18:00 4. Michal Major .Squash Haštal 0:3
30.08.2016 18:30 5. Mery Kejklíček Sportcentrum Step 3:0
18.08.2016 20:00 5. Viktor Fajta Sportcentrum Step 3:2
18.08.2016 18:00 5. Jan Hlavička Sportcentrum Step 0:3
10.08.2016 17:00 5. Jakub Pirkl .Squash Haštal 3:2
27.07.2016 18:00 5. Martin Dvořák .Squash Haštal 1:3
18.07.2016 19:00 5. Daniel Hurych .Squash Haštal 1:3
12.07.2016 19:00 5. David Kubín Sportcentrum Step 3:1
01.07.2016 10:50 4. David Brázda S:S
22.06.2016 18:00 4. Jakub Román .Squash Haštal 0:3
09.06.2016 20:00 4. Roman Zapletal Sportcentrum Step 3:0
05.06.2016 14:00 4. Jan Petrásek Sportcentrum Step 0:3
19.05.2016 16:00 5. Vit Hunka .Squash Haštal 2:3
16.05.2016 20:00 5. Tomáš Kolomý Sportcentrum Step 1:3
10.05.2016 19:00 5. Michal Šik Sportcentrum Step 1:3
05.05.2016 20:00 5. Jan Rys Sportcentrum Step 3:1
02.05.2016 10:01 6. David Brázda S:S
19.04.2016 20:00 6. Martin Juráš Sportcentrum Step 3:1
10.04.2016 20:00 6. Xxxxx Yyyyy .Squash Haštal 3:0
31.03.2016 19:00 7. Jakub Román .Squash Haštal 2:3
12.03.2016 13:00 7. Peki Němeček .Squash Haštal 3:2
09.03.2016 18:00 7. Richard Roušal .Squash Haštal 3:0
28.02.2016 19:00 7. Štěpán Janega .Squash Haštal 2:3
24.02.2016 20:00 7. Jan Chroumal Sportcentrum Step 2:3
11.02.2016 20:00 7. Pavel Srovnal Sportcentrum Step 3:0
07.02.2016 18:00 7. Xxxxx Yyyyy .Squash Haštal 3:1
31.01.2016 18:00 7. Ondřej Zezula Sportcentrum Step 1:3
17.01.2016 14:30 7. Petr Altman SB Centrum 3:0
10.01.2016 16:00 7. Markéta Nyklová Sportcentrum Step 2:3
10.01.2016 15:00 7. Matěj Kubíček Sportcentrum Step 3:2 i
20.12.2015 20:00 7. Filip Svoboda .Squash Haštal 2:3
19.12.2015 20:00 7. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 3:0
13.12.2015 19:00 7. Jan Heřmánek Sportcentrum Step 3:1
28.11.2015 14:00 8. Radek Brix .Squash Haštal 2:3
20.11.2015 20:00 8. Petr Beneš Sportcentrum Step 3:0
11.11.2015 20:00 8. Tomáš Hejda Sportcentrum Step 3:0
07.11.2015 12:00 8. Rišo Hlásko .Squash Haštal 3:2
24.10.2015 13:00 7. Radek Lukeš Sportcentrum Step 3:2
22.10.2015 20:00 7. Libor Barok Sportcentrum Step 0:3
21.10.2015 20:00 7. Jan Stanicek Sportcentrum Step 1:3
30.09.2015 17:00 5. Václav Housa Sportcentrum Step 2:3
17.09.2015 20:00 5. Jan Chroumal Sportcentrum Step 3:0
04.09.2015 20:00 5. Jan Petrásek Sportcentrum Step 1:3
02.09.2015 19:00 5. Daniel Hurych .Squash Haštal 3:2
01.09.2015 08:57 4. Katka Muchová 3:S
30.08.2015 19:00 4. Filip Šilhavý .Squash Haštal 1:3
13.08.2015 19:00 4. Jaroslav Růžička Sportcentrum Step 0:3
21.07.2015 17:00 5. Adam Cumpel .Squash Haštal 3:2
17.07.2015 18:00 5. Václav Housa Sportcentrum Step 3:2
10.07.2015 07:00 5. Libor Barok .Squash Haštal 3:2
08.07.2015 19:00 5. Jan Rys .Squash Haštal 1:3
30.06.2015 20:00 6. Petr Simek .Squash Haštal 1:3
25.06.2015 20:00 6. Ondřej Zezula .Squash Haštal 3:1
22.06.2015 17:00 6. Jano Kupec .Squash Haštal 3:1
12.06.2015 07:00 6. Jan Stanicek .Squash Haštal 3:1
28.05.2015 16:00 7. Jano Kupec .Squash Haštal 3:1
21.05.2015 16:00 7. Michal Rath .Squash Haštal 3:2
20.05.2015 19:00 7. Břetislav Chamrád Sportcentrum Step 3:0
14.05.2015 19:00 7. Markéta Nyklová Sportcentrum Step 2:3 i
11.05.2015 19:00 7. Jan Chroumal Sportcentrum Step 2:3
28.04.2015 20:00 6. Jakub Psotta Sportcentrum Step 1:3
27.04.2015 20:00 6. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 0:3
22.04.2015 20:00 6. Pavel Plchot Sportcentrum Step 3:1
13.04.2015 20:00 6. Jan Rys Sportcentrum Step 1:3
28.03.2015 09:00 5. Lukáš Maček .Squash Haštal 2:3
12.03.2015 20:30 5. Lubor Mrňa Sportcentrum Step 0:3
11.03.2015 19:00 5. Daniel Hurych .Squash Haštal 1:3
22.02.2015 11:00 6. Dmytro Kondratenko Sportcentrum Step 0:3
20.02.2015 17:00 6. Katka Muchová .Squash Haštal 3:2
19.02.2015 19:00 6. Markéta Nyklová Sportcentrum Step 3:1
12.02.2015 19:00 6. Viktor Fajta Sportcentrum Step 3:2 i
27.01.2015 20:00 5. Lubor Mrňa Sportcentrum Step 3:2
20.01.2015 18:00 5. Kosta Baltas .Squash Haštal 0:3
13.01.2015 20:00 5. Ondřej Šebestík Sportcentrum Step 2:3
07.01.2015 19:00 5. Vladimír Novotný Sportcentrum Step 2:3
04.01.2015 19:00 5. Miroslav Frayer Sportcentrum Step 2:3
16.12.2014 19:30 5. Jano Kupec Sportcentrum Step 3:1
16.12.2014 18:30 5. David Polák Sportcentrum Step 0:3
13.11.2014 20:00 5. Petr Daneš Sportcentrum Step 2:3
10.11.2014 20:00 5. Jan Nožka Sportcentrum Step 0:3
08.11.2014 11:00 5. Pavel Kovačík 3:1
30.10.2014 16:00 6. Michal Rath .Squash Haštal 0:3
21.10.2014 20:00 6. Eva Poláková Sportcentrum Step 3:0
20.10.2014 20:00 6. Viktor Fajta Sportcentrum Step 3:2
13.10.2014 20:00 6. Vladimír Novotný Sportcentrum Step 3:0
23.09.2014 20:00 5. Jakub Líbal SB Centrum 0:3
08.09.2014 20:00 5. Jano Kupec 2:3
03.09.2014 20:00 5. Richard Hoffmann Sportcentrum Step 1:3
30.08.2014 20:00 5. Jan Matoušek Sportcentrum Step 2:3
18.08.2014 19:00 5. Lukáš Maček Sportcentrum Step 0:3
12.08.2014 20:00 5. Marek Pokorný Sportcentrum Step 2:3
24.07.2014 07:00 5. Daniel Hurych .Squash Haštal 2:3
21.07.2014 18:00 5. Michal Rath .Squash Haštal 1:3
12.07.2014 10:00 5. Jakub Román Sportcentrum Step 3:0
30.06.2014 20:00 5. Tomáš Lindauer Sportcentrum Step 3:2
25.06.2014 19:00 5. Kosta Baltas .Squash Haštal 2:3 i
17.06.2014 20:00 5. Zbyněk Šmíd Sportcentrum Step 3:0 i
16.06.2014 20:00 5. Jano Kupec Sportcentrum Step 1:3
19.05.2014 17:00 6. Kosta Baltas .Squash Haštal 0:3 i
16.05.2014 07:00 6. Daniel Hurych .Squash Haštal 3:0
14.05.2014 20:00 6. Jan Matoušek Sportcentrum Step 0:3 i
06.05.2014 00:30 6. Davide Lazzarini .Squash Haštal 1:3
16.04.2014 19:00 7. Jan Droz Sportcentrum Step 3:1
14.04.2014 19:00 7. Zdeněk Hittman Sportcentrum Step 3:0
10.04.2014 18:00 7. Ladislav Změlík Sportcentrum Step 3:0
24.03.2014 01:00 6. Davide Lazzarini .Squash Haštal 2:3
23.03.2014 17:00 6. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 2:3
22.03.2014 11:00 6. Jan Bílek .Squash Haštal 2:3 i
12.03.2014 07:00 6. Jarda Košulič .Squash Haštal 2:3 i
26.02.2014 16:00 6. Václav Housa Sportcentrum Step 2:3 i
24.02.2014 18:00 6. Lukáš Maček Sportcentrum Step 3:2
20.02.2014 18:00 6. Jaroslav Růžička Sportcentrum Step 0:3
13.02.2014 18:00 6. Ladislav Změlík Sportcentrum Step 3:0
20.01.2014 20:00 6. Zbyněk Šmíd Sportcentrum Step 1:3
17.01.2014 19:00 6. Čestmír Rybka 3:1
16.01.2014 18:30 6. Tomáš Plánka Sportcentrum Step 1:3
20.12.2013 18:00 7. Petr Simek Sportcentrum Step 3:0
10.12.2013 18:00 7. Ilona Juřenová .Squash Haštal 3:2
08.12.2013 16:00 7. Jan Hlavička Sportcentrum Step 3:2 i
05.12.2013 16:00 7. Petr Beneš .Squash Haštal 3:1
25.11.2013 16:30 7. Pavel Kovačík Sportcentrum Step 2:3
23.11.2013 11:00 7. Jan 'Sigi' Sigmund Sportcentrum Step 3:0
11.11.2013 18:00 7. Jaroslav Růžička Sportcentrum Step 2:3 i
07.11.2013 18:30 7. Ladislav Změlík Sportcentrum Step 3:2
31.10.2013 18:30 7. Tomáš Plánka Sportcentrum Step 3:0
24.10.2013 18:00 7. Pavel Krejza 2:3
23.10.2013 16:00 7. Miroslav Frayer 2:3
17.10.2013 19:00 7. Radim Bohuslav Sportcentrum Step 3:2
26.09.2013 19:00 6. Jakub 'Kaštan' Jírovec Sportcentrum Step 2:3
23.09.2013 07:00 6. Štěpán Postler .Squash Haštal 2:3
16.09.2013 20:00 6. David Gross Sportcentrum Step 3:1
13.09.2013 18:00 6. Jaroslav Růžička Sportcentrum Step 3:1
09.09.2013 17:00 6. Ladislav Saček Squash Ohradní 0:3 i
29.08.2013 21:00 5. Jan Chroumal Sportcentrum Step 1:3
23.08.2013 07:00 5. Petr Daneš .Squash Haštal 0:3
20.08.2013 18:00 5. Ondřej Chovanec Sportcentrum Step 3:1
12.08.2013 18:00 5. Richard Hoffmann Sportcentrum Step 1:3
21.07.2013 16:00 6. David Polák Sportcentrum Step 0:3
16.07.2013 19:00 6. Jano Kupec Sportcentrum Step 1:3
11.07.2013 18:00 6. Karel Dytrych Sportcentrum Step 3:0
09.07.2013 19:00 6. Lukáš Maček Sportcentrum Step 3:2
27.06.2013 18:00 7. Václav Housa Sportcentrum Step 3:0
24.06.2013 18:00 7. Ondřej Chovanec Sportcentrum Step 0:3
21.06.2013 07:00 7. Jarda Košulič .Squash Haštal 2:3
15.06.2013 09:00 7. Peter Šimo Sportcentrum Step 3:0
14.05.2013 19:00 8. Tomáš Plánka Sportcentrum Step 0:3 i
08.05.2013 10:00 8. Markéta Nyklová Sportcentrum Step 3:2
05.05.2013 19:00 8. Tomas Skucek Sportcentrum Step 3:2
24.04.2013 17:00 9. Karel Dytrych Sportcentrum Step 3:2
07.04.2013 10:30 9. Ondřej Chovanec Sportcentrum Step 3:2
05.04.2013 08:00 9. Daniel Hurych 3:1
03.04.2013 17:00 9. Tomáš Uher Sportcentrum Step 2:3
20.03.2013 19:00 9. Tomáš Plánka Sportcentrum Step 2:3
19.03.2013 15:00 9. Radim Petlach .Squash Haštal 3:0
17.03.2013 18:00 9. Jan 'Sigi' Sigmund Sportcentrum Step 1:3 i
13.03.2013 19:00 9. Václav Housa Sportcentrum Step 3:2
10.03.2013 14:00 9. Tomáš David Sportcentrum Step 3:2
21.02.2013 20:00 10. David Klívar Sportcentrum Step 3:2
19.02.2013 16:00 10. Filip Habr .Squash Haštal 3:1
13.02.2013 20:00 10. Prokop Severýn .Squash Haštal 3:1
09.02.2013 10:00 10. Peter Šimo Sportcentrum Step 3:1
28.01.2013 20:00 10. Jan Bláha Sportcentrum Step 0:3
24.01.2013 07:00 10. Barbora Dočekalová 3:0 i
16.01.2013 16:30 10. Jan Kalhous Sportcentrum Step 3:1
14.01.2013 21:00 10. Tomáš Jirák Sportcentrum Step 2:3 i
08.01.2013 16:00 10. Jakub Pirkl 3:1
19.12.2012 18:00 11. Zuzana Růžičková .Squash Haštal 3:0
14.12.2012 07:00 11. Jan Virt .Squash Haštal 3:0
11.12.2012 18:00 11. Martin Novotný 3:1
17.11.2012 08:30 12. Tomas Skucek Sportcentrum Step 1:3
12.11.2012 19:00 12. Petr Cviner SB Centrum 3:0
12.11.2012 18:00 12. Karel Klestil SB Centrum 3:0
08.11.2012 18:00 12. Martin Picka 3:0
31.10.2012 07:00 13. Radim Bohuslav 3:0
22.10.2012 19:00 13. Petr Vitásek Sportcentrum Step 3:0 i
10.10.2012 17:00 13. Jan Skála 3:0
12.09.2012 07:00 8. Tomas Kaspar .Squash Haštal 3:2
09.09.2012 16:00 8. Vladislav Hanák Sportcentrum Step 3:2
09.09.2012 15:00 8. Tomáš Mičánek Sportcentrum Step 3:1
07.09.2012 07:00 8. Lubomír Kříž 3:1
30.08.2012 16:00 9. Václav 3. STEJSKAL 3:0
24.08.2012 18:00 9. Ladislav Pivec 3:0
15.08.2012 17:00 9. Petra Kulíšková 3:0
10.08.2012 08:00 9. Filip Habr 3:0
25.07.2012 07:00 10. Johana Javůrková .Squash Haštal 3:1
18.07.2012 17:30 10. Zdenka Tvrdikova Squash Arena 3:0
18.07.2012 07:00 10. Martin Štěpán 3:0
27.06.2012 16:00 11. Lubomír Kříž 1:3
21.06.2012 17:00 11. Michal Doubek 3:0
18.06.2012 16:00 11. Veronika Kolínková 3:0
12.06.2012 16:00 11. Kristina Holubová .Squash Haštal 3:1
- - 10. Dita Müllerová 3:S i
- - 8. Lukáš Pokorný 3:S i
- - 13. Jakub Šumanský 3:S i
- - 11. Tomáš Křen 3:S i
- - 9. David Korniet 3:S
- - 8. Daniel Klega 3:S i
- - 6. Daniel Zapletal 3:S i
- - 7. Petr Beneš 3:S
- - 6. Jan Hlavička 3:S
- - 5. Radek Dvořák 3:S
- - 5. Lubor Mrňa 3:S
- - 5. Šimon Kozák 3:S i
- - 5. Adam Marcinik 3:S i
- - 5. Tomáš Lindauer 3:S
- - 5. Jan Petrásek 3:S i
- - 5. Adam Marcinik 3:S
- - 4. Jakub Líbal 3:S
- - 7. Tomáš Volák S:S i
- - 7. Lubomír Skoupil S:3 i
- - 7. Tomáš Jančar 3:S i
- - 6. Miroslav Frayer 3:S i
- - 5. Xxxxx Yyyyy 3:S
- - 7. Karel Tesař 3:S
- - 7. Jakub Pirkl S:3
- - 7. Jakub Román S:3
- - 8. Lukáš Sobolčik S:3
- - 8. Miroslav Frayer S:3
- - 8. Tomáš Mokrejš 3:S
- - 8. Radek Lukeš 3:S i
- - 7. George Pindak 3:S i
- - 7. Aleš Feix 3:S
- - 6. Jiri Kuksa 3:S
- - 7. Lenka Hrbková S:3
- - 8. Matěj Procházka S:3
- - 7. Douglas Wong S:3
- - 7. Tomáš Hájek S:3 i
- - 8. David Adamíra S:3 i
- - 8. Jano Kupec S:3 i
- - 8. Jan Heřmánek S:3 i
- - 8. Tomáš Jančar S:3 i
- - 8. Tomáš Mokrejš S:3 i

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Parádní vyrovnaný zápas, na konci jsem měl víc štěstí. Skvěle jsem si zahrál, díky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Kazim, kazim, kazim. Zaslouzenej vyklep :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zahrál jsem si parádně, díky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dalsi skvely a vyrovnany zapas! Diky moc :)

Tvůj komentář: Takový obrat se povede jednou za kariéru :-) příště mi to oplatíš, taky dík za hru.

Soupeřův komentář: hezký obrat z 2:0 na 2:3; příště už si to utéct nenechám:) díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Boj až do konce!!!

Tvůj komentář: Po odchodu té tvé kamarádky se Ti přestalo dařit, měla by to nějak vynahradit :-)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru! :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pěkně sis to oběhal..dík za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za zápas, a z toho závěru mám stejně výčitky, snad bude brzo odveta :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: konečně obrat :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Už nikdy nebudu pít :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Intenzivní a dlouhá bitva o každý bod. Super!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: výborný bĕhavy zápas...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Těžký zápas, dva tiebreaky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dekuji za zapas:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dost dobra hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: diky za hru ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, zdravotní důvody.

Tvůj komentář: Sorry, v pátek mizím do konce měsíce na dovolenou a žádný termín si zatím nenabídl.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, ale dnesk jsem si zrušil koleno. Gratuluji k výhře a zrušíš prosím rezervaci?

Tvůj komentář: Nechápu, proč ho z ligy nevyřadíte, když za poslední 3 kole neodehrál jedinej zápas...Akorát jsme přišli o možnost si s někým zahrát.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Čekal jsem až navrhneš termíny, pak Ti psal i mail, potom smsku s navrženým termínem a ty nic. Hodně blbej přístup.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dle domluvy, škoda, brzo se uzdrav a snad jindy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: mimo cr

Tvůj komentář: Dle domluvy...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, ale bohužel přišlo zranění kotníku, ortéza na 6 týdnů.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Příště nám to vyjde.

Tvůj komentář: Vlezla na mě nějaká choroba, nezvládnu to už odehrát, tak skrečuji. Promiň.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nedorazil...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bez vypsání vlastních termínu a reakce na vypsané termíny...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: bez vypsaných termínů, žádný kontakt

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Cancelled game due to personal emergency

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zadne vypsane terminy, nereaguje apod.

Tvůj komentář: Omlouvám se, zdravotní problémy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Omlouvám se, zdravotní problémy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Omlouvám se, zdravotní problémy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Omlouvám se, zdravotní problémy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Omlouvám se, zdravotní problémy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2017

9. liga C 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Pokorný, Martin Melicherčík, Tomáš Bakule, Jiří Fajt, Karel Andrle

  L.P. M.M. T.B. J.F. K.A. rozdíl setů  
1. Lukáš Pokorný (14387) × : 3:1 3:0 : 5 174 b.
2. Martin Melicherčík (17733) : × : 3:0 : 3 163 b.
3. Tomáš Bakule (10214) 1:3 : × 3:2 : -1 161 b.
4. Jiří Fajt (21329) 0:3 0:3 2:3 × : -7 154 b.
5. Karel Andrle (15719) : : : : × 0 150 b.
8. liga A 165 bodů 6 hráčů

David Adamíra, Jano Kupec, Tomáš Mokrejš, Tomáš Jančar, Jan Heřmánek, Karel Andrle

  D.A. J.K. T.M. T.J. J.H. K.A. rozdíl setů  
1. David Adamíra (18011) × 3:0 3:S 2:3 3:1 3:S 10 203 b.
2. Jano Kupec (18005) 0:3 × 3:2 3:2 3:2 3:S 3 195 b.
3. Tomáš Mokrejš (20737) S:3 2:3 × 3:2 3:1 3:S 2 192 b.
4. Tomáš Jančar (23455) 3:2 2:3 2:3 × 2:3 3:S 1 190 b.
5. Jan Heřmánek (16137) 1:3 2:3 1:3 3:2 × 3:S -1 187 b.
6. Karel Andrle (15719) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 165 b.
7. liga A 180 bodů 5 hráčů

Tomáš Hájek, Jan Stanicek, Martin Zikmund, Douglas Wong, Karel Andrle

  T.H. J.S. M.Z. D.W. K.A. rozdíl setů  
1. Tomáš Hájek (19145) × 3:0 3:2 3:0 3:S 10 225 b.
2. Jan Stanicek (20074) 0:3 × 3:2 2:3 3:S 0 203 b.
3. Martin Zikmund (16898) 2:3 2:3 × 3:1 1:3 -2 201 b.
4. Douglas Wong (28052) 0:3 3:2 1:3 × 3:S -1 201 b.
5. Karel Andrle (15719) S:3 S:3 3:1 S:3 × -7 191 b.
8. liga B 165 bodů 5 hráčů

Jan Kricka, Karel Andrle, Adam Kubný, Sebastian Garcia, Martin Melicherčík

  J.K. K.A. A.K. S.G. M.M. rozdíl setů  
1. Jan Kricka (23625) × 3:2 3:0 3:2 S:S 5 191 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 3:1 S:S 3:0 4 188 b.
3. Adam Kubný (20784) 0:3 1:3 × 3:S 2:3 -3 181 b.
4. Sebastian Garcia (18957) 2:3 S:S S:3 × 3:0 -1 177 b.
5. Martin Melicherčík (17733) S:S 0:3 3:2 0:3 × -5 169 b.

Letní sezóna 2017

8. liga C 105 bodů 5 hráčů

Matěj Procházka, Karel Andrle, Miroslav Frayer, Martin Soušek, David Navrátil

  M.P. K.A. M.F. M.S. D.N. rozdíl setů  
1. Matěj Procházka (21890) × 3:S 3:S 2:3 3:0 8 142 b.
2. Karel Andrle (15719) S:3 × 3:2 3:0 2:3 0 131 b.
3. Miroslav Frayer (10627) S:3 2:3 × 3:1 3:1 0 131 b.
4. Martin Soušek (15978) 3:2 0:3 1:3 × 3:1 -2 127 b.
5. David Navrátil (23720) 0:3 3:2 1:3 1:3 × -6 118 b.
7. liga A 120 bodů 5 hráčů

Štěpán Janega, Jan Kricka, Lenka Hrbková, Jan Heřmánek, Karel Andrle

  Š.J. J.K. L.H. J.H. K.A. rozdíl setů  
1. Štěpán Janega (21701) × 3:1 3:0 3:0 3:2 9 166 b.
2. Jan Kricka (23625) 1:3 × 3:1 3:0 S:S 3 141 b.
3. Lenka Hrbková (10071) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 141 b.
4. Jan Heřmánek (16137) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 119 b.
5. Karel Andrle (15719) 2:3 S:S S:3 S:S × -4 114 b.
6. liga A 135 bodů 5 hráčů

Jiří Smíšek, Vilém Vilikus, Petr Beneš, Karel Andrle, Jan Rys

  J.S. V.V. P.B. K.A. J.R. rozdíl setů  
1. Jiří Smíšek (24296) × 2:3 3:0 3:1 3:S 7 173 b.
2. Vilém Vilikus (27819) 3:2 × 2:3 3:1 1:3 0 161 b.
3. Petr Beneš (17328) 0:3 3:2 × 2:3 3:S 0 158 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 1:3 3:2 × S:S -3 143 b.
5. Jan Rys (14778) S:3 3:1 S:3 S:S × -4 141 b.
6. liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Kutička, Michael Morrissey, Karel Andrle, Jiri Kuksa, Mery Kejklíček

  M.K. M.M. K.A. J.K. M.K. rozdíl setů  
1. Michal Kutička (20622) × 3:1 3:2 3:S 3:0 9 178 b.
2. Michael Morrissey (24751) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 173 b.
3. Karel Andrle (15719) 2:3 0:3 × 3:S 3:0 2 162 b.
4. Jiri Kuksa (24262) S:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 148 b.
5. Mery Kejklíček (11544) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 135 b.

Jarní sezóna 2017

7. liga A 195 bodů 6 hráčů

Jan Rys, Karel Andrle, George Pindak, Jan Horňák, Petr Simek, Aleš Feix

  J.R. K.A. G.P. J.H. P.S. A.F. rozdíl setů  
1. Jan Rys (14778) × 3:1 3:2 3:0 3:1 3:S 11 238 b.
2. Karel Andrle (15719) 1:3 × 3:S 3:1 3:2 3:S 7 229 b.
3. George Pindak (27382) 2:3 S:3 × 3:1 3:0 3:S 4 225 b.
4. Jan Horňák (25919) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 3:S -3 213 b.
5. Petr Simek (11159) 1:3 2:3 0:3 2:3 × 3:S -4 211 b.
6. Aleš Feix (15702) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 195 b.
8. liga B 180 bodů 5 hráčů

Ondřej Zezula, Karel Andrle, Jan Račanský, Radek Lukeš, Tomáš Mokrejš

  O.Z. K.A. J.R. R.L. T.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Zezula (13611) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 228 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 3:2 3:S 3:S 6 213 b.
3. Jan Račanský (14985) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 204 b.
4. Radek Lukeš (19622) 0:3 S:3 2:3 × 3:2 -6 193 b.
5. Tomáš Mokrejš (20737) 0:3 S:3 1:3 2:3 × -9 186 b.
8. liga B 180 bodů 5 hráčů

Miroslav Frayer, Karel Tesař, Karel Andrle, Lenka Hrbková, Honza Kučera

  M.F. K.T. K.A. L.H. H.K. rozdíl setů  
1. Miroslav Frayer (10627) × 2:3 3:S 3:0 3:2 6 216 b.
2. Karel Tesař (17338) 3:2 × 1:3 3:2 3:1 2 211 b.
3. Karel Andrle (15719) S:3 3:1 × 3:0 S:S 2 199 b.
4. Lenka Hrbková (10071) 0:3 2:3 0:3 × 3:2 -6 193 b.
5. Honza Kučera (19383) 2:3 1:3 S:S 2:3 × -4 185 b.
7. liga D 195 bodů 5 hráčů

Jonáš Konečný, Kamil Papež, Milan PROKOP, Karel Andrle, Ondřej Zezula

  J.K. K.P. M.P. K.A. O.Z. rozdíl setů  
1. Jonáš Konečný (20725) × 3:0 3:1 3:1 3:2 8 239 b.
2. Kamil Papež (22050) 0:3 × 3:1 2:3 3:1 0 221 b.
3. Milan PROKOP (25700) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 -2 216 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 3:2 3:2 × S:S 0 210 b.
5. Ondřej Zezula (13611) 2:3 1:3 0:3 S:S × -6 196 b.

Podzimní sezóna 2016

8. liga B 165 bodů 5 hráčů

Lukáš Sobolčik, Karel Andrle, Lukáš Vaculík, Ondřej Valenta, Jakub Průcha

  L.S. K.A. L.V. O.V. J.P. rozdíl setů  
1. Lukáš Sobolčik (21857) × 3:S 3:1 3:1 3:1 9 208 b.
2. Karel Andrle (15719) S:3 × 3:2 3:2 3:1 1 194 b.
3. Lukáš Vaculík (25943) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 191 b.
4. Ondřej Valenta (18256) 1:3 2:3 1:3 × 3:2 -4 182 b.
5. Jakub Průcha (15172) 1:3 1:3 2:3 2:3 × -6 177 b.
7. liga A 165 bodů 5 hráčů

Jakub Román, Ondřej Budík, Rišo Hlásko, Tomáš Uher, Karel Andrle

  J.R. O.B. R.H. T.U. K.A. rozdíl setů  
1. Jakub Román (18338) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 210 b.
2. Ondřej Budík (16243) 2:3 × 3:1 2:3 3:0 3 197 b.
3. Rišo Hlásko (20159) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 188 b.
4. Tomáš Uher (12171) 0:3 3:2 1:3 × 3:1 -2 187 b.
5. Karel Andrle (15719) S:3 0:3 S:3 1:3 × -11 167 b.
7. liga C 165 bodů 5 hráčů

Jakub Pirkl, Karel Andrle, Wojciech Janusz, Radek Lukeš, Karel Tesař

  J.P. K.A. W.J. R.L. K.T. rozdíl setů  
1. Jakub Pirkl (16403) × 3:S 3:1 3:2 3:S 9 205 b.
2. Karel Andrle (15719) S:3 × 3:1 3:0 3:S 5 199 b.
3. Wojciech Janusz (21872) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 190 b.
4. Radek Lukeš (19622) 2:3 0:3 1:3 × 3:S -3 181 b.
5. Karel Tesař (17338) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 165 b.
6. liga B 180 bodů 5 hráčů

Vit Hunka, Jakub Psotta, Jakub Strauss, Karel Andrle, Petr Beneš

  V.H. J.P. J.S. K.A. P.B. rozdíl setů  
1. Vit Hunka (24173) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 228 b.
2. Jakub Psotta (10705) 1:3 × 3:2 3:1 3:2 2 211 b.
3. Jakub Strauss (19140) 1:3 2:3 × 3:2 2:3 -3 199 b.
4. Karel Andrle (15719) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 199 b.
5. Petr Beneš (17328) 0:3 2:3 3:2 0:3 × -6 193 b.

Letní sezóna 2016

4. liga B 165 bodů 6 hráčů

Michal Major, Francois-Xavier Poyet, David Gross, Martin Dvořák, Karel Andrle, Aleš Feix

  M.M. F.P. D.G. M.D. K.A. A.F. rozdíl setů  
1. Michal Major (10209) × 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 9 204 b.
2. Francois-Xavier Poyet (20647) 3:2 × 2:3 3:1 3:0 3:S 8 203 b.
3. David Gross (14388) 2:3 3:2 × 1:3 3:0 3:S 4 195 b.
4. Martin Dvořák (13716) 0:3 1:3 3:1 × 3:0 3:S 3 194 b.
5. Karel Andrle (15719) 0:3 0:3 0:3 0:3 × S:S -12 161 b.
6. Aleš Feix (15702) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 161 b.
5. liga A 150 bodů 5 hráčů

Jan Hlavička, Karel Andrle, Viktor Fajta, Jakub Pirkl, Mery Kejklíček

  J.H. K.A. V.F. J.P. M.K. rozdíl setů  
1. Jan Hlavička (10213) × 3:0 3:0 3:2 3:0 10 198 b.
2. Karel Andrle (15719) 0:3 × 3:2 3:2 3:0 2 181 b.
3. Viktor Fajta (10077) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 -2 172 b.
4. Jakub Pirkl (16403) 2:3 2:3 2:3 × 2:3 -4 166 b.
5. Mery Kejklíček (11544) 0:3 0:3 2:3 3:2 × -6 163 b.
5. liga B 150 bodů 5 hráčů

Daniel Hurych, Martin Dvořák, Karel Andrle, David Kubín, Xxxxx Yyyyy

  D.H. M.D. K.A. D.K. X.Y. rozdíl setů  
1. Daniel Hurych (15982) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 193 b.
2. Martin Dvořák (13716) 2:3 × 3:1 1:3 3:S 2 177 b.
3. Karel Andrle (15719) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 175 b.
4. David Kubín (19876) 0:3 3:1 1:3 × 3:S 0 173 b.
5. Xxxxx Yyyyy (24198) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.
4. liga A 165 bodů 5 hráčů

Jan Petrásek, David Brázda, Jakub Román, Karel Andrle, Roman Zapletal

  J.P. D.B. J.R. K.A. R.Z. rozdíl setů  
1. Jan Petrásek (16347) × 0:3 3:1 3:0 3:0 5 202 b.
2. David Brázda (23085) 3:0 × 3:0 S:S 3:0 9 199 b.
3. Jakub Román (18338) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 193 b.
4. Karel Andrle (15719) 0:3 S:S 0:3 × 3:0 -3 173 b.
5. Roman Zapletal (25165) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 165 b.

Jarní sezóna 2016

5. liga B 195 bodů 5 hráčů

Michal Šik, Tomáš Kolomý, Vit Hunka, Karel Andrle, Jan Rys

  M.Š. T.K. V.H. K.A. J.R. rozdíl setů  
1. Michal Šik (21633) × 3:1 3:1 3:1 3:1 8 239 b.
2. Tomáš Kolomý (20652) 1:3 × 3:1 3:1 3:2 3 228 b.
3. Vit Hunka (24173) 1:3 1:3 × 3:2 3:1 -1 219 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 214 b.
5. Jan Rys (14778) 1:3 2:3 1:3 1:3 × -7 205 b.
6. liga B 195 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Xxxxx Yyyyy, David Brázda, Miroslav Frayer, Martin Juráš

  K.A. X.Y. D.B. M.F. M.J. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 S:S 3:S 3:1 8 224 b.
2. Xxxxx Yyyyy (24198) 0:3 × 0:3 3:S 3:S 0 215 b.
3. David Brázda (23085) S:S 3:0 × S:S 3:0 6 211 b.
4. Miroslav Frayer (10627) S:3 S:3 S:S × 3:0 -3 203 b.
5. Martin Juráš (19710) 1:3 S:3 0:3 0:3 × -11 197 b.
7. liga B 180 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Jakub Román, Tomáš Jančar, Peki Němeček, Richard Roušal

  K.A. J.R. T.J. P.N. R.R. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 2:3 3:S 3:2 3:0 6 216 b.
2. Jakub Román (18338) 3:2 × 0:3 3:1 3:S 3 210 b.
3. Tomáš Jančar (23455) S:3 3:0 × 2:3 3:S 2 207 b.
4. Peki Němeček (23237) 2:3 1:3 3:2 × 3:S 1 205 b.
5. Richard Roušal (21267) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 180 b.
7. liga B 180 bodů 5 hráčů

Jan Chroumal, Karel Andrle, Xxxxx Yyyyy, Štěpán Janega, Pavel Srovnal

  J.C. K.A. X.Y. Š.J. P.S. rozdíl setů  
1. Jan Chroumal (16461) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 226 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 3:1 2:3 3:0 3 212 b.
3. Xxxxx Yyyyy (24198) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 205 b.
4. Štěpán Janega (21701) 1:3 3:2 0:3 × S:S -4 186 b.
5. Pavel Srovnal (23778) 0:3 0:3 S:3 S:S × -9 175 b.

Podzimní sezóna 2015

7. liga B 165 bodů 5 hráčů

Markéta Nyklová, Karel Andrle, Ondřej Zezula, Petr Altman, Matěj Kubíček

  M.N. K.A. O.Z. P.A. M.K. rozdíl setů  
1. Markéta Nyklová (10658) × 3:2 3:2 3:2 3:0 6 205 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 1:3 3:0 3:2 1 193 b.
3. Ondřej Zezula (13611) 2:3 3:1 × 1:3 3:2 0 191 b.
4. Petr Altman (21358) 2:3 0:3 3:1 × 3:2 -1 189 b.
5. Matěj Kubíček (20003) 0:3 2:3 2:3 2:3 × -6 177 b.
7. liga C 165 bodů 5 hráčů

Filip Svoboda, Karel Andrle, Čestmír Rybka, Jan Heřmánek, Lubomír Skoupil

  F.S. K.A. Č.R. J.H. L.S. rozdíl setů  
1. Filip Svoboda (10012) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 213 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 3:0 3:1 S:3 1 193 b.
3. Čestmír Rybka (11166) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 187 b.
4. Jan Heřmánek (16137) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 182 b.
5. Lubomír Skoupil (11326) 0:3 3:S 0:3 1:3 × -5 177 b.
8. liga C 150 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Petr Beneš, Radek Brix, Rišo Hlásko, Tomáš Hejda

  K.A. P.B. R.B. R.H. T.H. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 189 b.
2. Petr Beneš (17328) 0:3 × 3:0 3:2 3:0 4 185 b.
3. Radek Brix (16736) 3:2 0:3 × 3:2 3:S 2 178 b.
4. Rišo Hlásko (20159) 2:3 2:3 2:3 × 3:1 -1 173 b.
5. Tomáš Hejda (21142) 0:3 0:3 S:3 1:3 × -11 152 b.
7. liga D 165 bodů 5 hráčů

Jan Stanicek, Libor Barok, Radek Lukeš, Karel Andrle, Tomáš Volák

  J.S. L.B. R.L. K.A. T.V. rozdíl setů  
1. Jan Stanicek (20074) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 209 b.
2. Libor Barok (19165) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 4 199 b.
3. Radek Lukeš (19622) 0:3 3:2 × 2:3 3:2 -2 187 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 0:3 3:2 × S:S -4 171 b.
5. Tomáš Volák (18964) 1:3 0:3 2:3 S:S × -6 166 b.

Letní sezóna 2015

5. liga A 135 bodů 5 hráčů

Jan Petrásek, Daniel Hurych, Václav Housa, Karel Andrle, Jan Chroumal

  J.P. D.H. V.H. K.A. J.C. rozdíl setů  
1. Jan Petrásek (16347) × 1:3 3:1 3:1 3:0 5 172 b.
2. Daniel Hurych (15982) 3:1 × 2:3 2:3 3:0 3 167 b.
3. Václav Housa (17399) 1:3 3:2 × 3:2 3:2 1 164 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 3:2 2:3 × 3:0 1 163 b.
5. Jan Chroumal (16461) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 139 b.
4. liga A 150 bodů 5 hráčů

Jaroslav Růžička, Katka Muchová, Filip Šilhavý, Karel Andrle, Jakub Líbal

  J.R. K.M. F.Š. K.A. J.L. rozdíl setů  
1. Jaroslav Růžička (10607) × 3:2 3:1 3:0 2:3 5 187 b.
2. Katka Muchová (18035) 2:3 × 3:0 S:3 3:S 2 177 b.
3. Filip Šilhavý (20320) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 173 b.
4. Karel Andrle (15719) 0:3 3:S 1:3 × 3:S 1 172 b.
5. Jakub Líbal (18275) 3:2 S:3 S:3 S:3 × -8 159 b.
5. liga A 135 bodů 5 hráčů

Jan Rys, Karel Andrle, Adam Cumpel, Libor Barok, Václav Housa

  J.R. K.A. A.C. L.B. V.H. rozdíl setů  
1. Jan Rys (14778) × 3:1 3:2 3:1 3:1 7 177 b.
2. Karel Andrle (15719) 1:3 × 3:2 3:2 3:2 1 164 b.
3. Adam Cumpel (22518) 2:3 2:3 × 3:2 3:1 1 163 b.
4. Libor Barok (19165) 1:3 2:3 2:3 × 3:2 -3 154 b.
5. Václav Housa (17399) 1:3 2:3 1:3 2:3 × -6 147 b.
6. liga B 120 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Petr Simek, Jano Kupec, Jan Stanicek, Ondřej Zezula

  K.A. P.S. J.K. J.S. O.Z. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 1:3 3:1 3:1 3:1 4 155 b.
2. Petr Simek (11159) 3:1 × 2:3 2:3 3:2 1 148 b.
3. Jano Kupec (18005) 1:3 3:2 × 2:3 3:2 -1 144 b.
4. Jan Stanicek (20074) 1:3 3:2 3:2 × 1:3 -2 142 b.
5. Ondřej Zezula (13611) 1:3 2:3 2:3 3:1 × -2 141 b.

Jarní sezóna 2015

7. liga B 180 bodů 6 hráčů

Markéta Nyklová, Karel Andrle, Michal Rath, Jano Kupec, Břetislav Chamrád, Jan Chroumal

  M.N. K.A. M.R. J.K. B.C. J.C. rozdíl setů  
1. Markéta Nyklová (10658) × 3:2 3:2 3:0 3:2 3:S 9 220 b.
2. Karel Andrle (15719) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 2:3 4 213 b.
3. Michal Rath (10407) 2:3 2:3 × 2:3 3:0 3:0 3 210 b.
4. Jano Kupec (18005) 0:3 1:3 3:2 × 3:0 3:2 0 206 b.
5. Břetislav Chamrád (10310) 2:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -7 191 b.
6. Jan Chroumal (16461) S:3 3:2 0:3 2:3 S:3 × -9 190 b.
6. liga B 210 bodů 5 hráčů

Jakub Psotta, Jan Rys, Čestmír Rybka, Karel Andrle, Pavel Plchot

  J.P. J.R. Č.R. K.A. P.P. rozdíl setů  
1. Jakub Psotta (10705) × 3:0 3:1 3:1 3:1 9 256 b.
2. Jan Rys (14778) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 243 b.
3. Čestmír Rybka (11166) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 242 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 1:3 0:3 × 3:1 -5 225 b.
5. Pavel Plchot (15296) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 214 b.
5. liga A 225 bodů 5 hráčů

Lubor Mrňa, Daniel Hurych, Lukáš Maček, Karel Andrle, Adam Marcinik

  L.M. D.H. L.M. K.A. A.M. rozdíl setů  
1. Lubor Mrňa (10938) × 3:0 3:S 3:0 3:S 12 271 b.
2. Daniel Hurych (15982) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 255 b.
3. Lukáš Maček (15212) S:3 2:3 × 3:2 3:S 0 248 b.
4. Karel Andrle (15719) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 241 b.
5. Adam Marcinik (10645) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 225 b.
6. liga B 210 bodů 5 hráčů

Dmytro Kondratenko, Karel Andrle, Viktor Fajta, Katka Muchová, Markéta Nyklová

  D.K. K.A. V.F. K.M. M.N. rozdíl setů  
1. Dmytro Kondratenko (21514) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 260 b.
2. Karel Andrle (15719) 0:3 × 3:2 3:2 3:1 1 239 b.
3. Viktor Fajta (10077) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 236 b.
4. Katka Muchová (18035) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 225 b.
5. Markéta Nyklová (10658) 1:3 1:3 1:3 2:3 × -7 220 b.

Podzimní sezóna 2014

5. liga B 210 bodů 5 hráčů

Vladimír Novotný, Kosta Baltas, Ondřej Šebestík, Lubor Mrňa, Karel Andrle

  V.N. K.B. O.Š. L.M. K.A. rozdíl setů  
1. Vladimír Novotný (18597) × 3:1 3:1 1:3 3:2 3 243 b.
2. Kosta Baltas (16531) 1:3 × 3:2 2:3 3:0 1 238 b.
3. Ondřej Šebestík (19805) 1:3 2:3 × 3:S 3:2 1 235 b.
4. Lubor Mrňa (10938) 3:1 3:2 S:3 × 2:3 -1 234 b.
5. Karel Andrle (15719) 2:3 0:3 2:3 3:2 × -4 227 b.
5. liga B 210 bodů 5 hráčů

David Polák, Miroslav Frayer, Karel Andrle, Jano Kupec, Jan Petrásek

  D.P. M.F. K.A. J.K. J.P. rozdíl setů  
1. David Polák (13138) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 255 b.
2. Miroslav Frayer (10627) 1:3 × 3:2 3:0 2:3 1 238 b.
3. Karel Andrle (15719) 0:3 2:3 × 3:1 3:S 1 235 b.
4. Jano Kupec (18005) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 224 b.
5. Jan Petrásek (16347) S:3 3:2 S:3 S:3 × -8 219 b.
5. liga B 210 bodů 5 hráčů

Pavel Kovačík, Petr Daneš, Karel Andrle, Jan Nožka, Tomáš Lindauer

  P.K. P.D. K.A. J.N. T.L. rozdíl setů  
1. Pavel Kovačík (17131) × 3:0 1:3 3:2 3:S 5 244 b.
2. Petr Daneš (10421) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 240 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:1 2:3 × 0:3 3:S 1 235 b.
4. Jan Nožka (18116) 2:3 1:3 3:0 × 2:3 -1 233 b.
5. Tomáš Lindauer (10534) S:3 S:3 S:3 3:2 × -8 219 b.
6. liga B 195 bodů 5 hráčů

Michal Rath, Karel Andrle, Vladimír Novotný, Viktor Fajta, Eva Poláková

  M.R. K.A. V.N. V.F. E.P. rozdíl setů  
1. Michal Rath (10407) × 3:0 1:3 3:2 3:0 5 232 b.
2. Karel Andrle (15719) 0:3 × 3:0 3:2 3:0 4 230 b.
3. Vladimír Novotný (18597) 3:1 0:3 × 3:1 3:0 4 230 b.
4. Viktor Fajta (10077) 2:3 2:3 1:3 × 2:3 -5 209 b.
5. Eva Poláková (20369) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 204 b.

Letní sezóna 2014

5. liga A 165 bodů 6 hráčů

Jakub Líbal, Richard Hoffmann, Jano Kupec, Karel Andrle, Adam Marcinik, Šimon Kozák

  J.L. R.H. J.K. K.A. A.M. Š.K. rozdíl setů  
1. Jakub Líbal (18275) × 1:3 3:0 3:0 3:S 3:S 10 203 b.
2. Richard Hoffmann (15074) 3:1 × 1:3 3:1 3:S 3:S 8 200 b.
3. Jano Kupec (18005) 0:3 3:1 × 3:2 3:S 3:S 6 197 b.
4. Karel Andrle (15719) 0:3 1:3 2:3 × 3:S 3:S 0 186 b.
5. Adam Marcinik (10645) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:S -9 173 b.
6. Šimon Kozák (10094) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 165 b.
5. liga B 165 bodů 5 hráčů

Jan Matoušek, Lukáš Maček, Karel Andrle, Lubor Mrňa, Marek Pokorný

  J.M. L.M. K.A. L.M. M.P. rozdíl setů  
1. Jan Matoušek (13798) × 3:2 3:2 3:S 3:1 7 204 b.
2. Lukáš Maček (15212) 2:3 × 3:0 2:3 3:0 4 199 b.
3. Karel Andrle (15719) 2:3 0:3 × 3:S 2:3 -2 183 b.
4. Lubor Mrňa (10938) S:3 3:2 S:3 × 3:2 -4 183 b.
5. Marek Pokorný (17402) 1:3 0:3 3:2 2:3 × -5 180 b.
5. liga B 165 bodů 5 hráčů

Jakub Román, Daniel Hurych, Karel Andrle, Michal Rath, Radek Dvořák

  J.R. D.H. K.A. M.R. R.D. rozdíl setů  
1. Jakub Román (18338) × 3:1 0:3 3:0 3:S 5 199 b.
2. Daniel Hurych (15982) 1:3 × 3:2 3:2 3:S 3 195 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:0 2:3 × 1:3 3:S 3 194 b.
4. Michal Rath (10407) 0:3 2:3 3:1 × 3:S 1 190 b.
5. Radek Dvořák (11830) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 165 b.
5. liga A 150 bodů 5 hráčů

Zbyněk Šmíd, Jano Kupec, Karel Andrle, Kosta Baltas, Tomáš Lindauer

  Z.Š. J.K. K.A. K.B. T.L. rozdíl setů  
1. Zbyněk Šmíd (14610) × 3:1 0:3 3:1 3:0 4 185 b.
2. Jano Kupec (18005) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 185 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:0 1:3 × 2:3 3:2 1 178 b.
4. Kosta Baltas (16531) 1:3 0:3 3:2 × 3:0 -1 174 b.
5. Tomáš Lindauer (10534) 0:3 2:3 2:3 0:3 × -8 158 b.

Jarní sezóna 2014

6. liga A 210 bodů 6 hráčů

Davide Lazzarini, Jan Matoušek, Kosta Baltas, Karel Andrle, Daniel Hurych, Jan Hlavička

  D.L. J.M. K.B. K.A. D.H. J.H. rozdíl setů  
1. Davide Lazzarini (19879) × 3:2 3:0 3:1 3:2 3:S 10 252 b.
2. Jan Matoušek (13798) 2:3 × 3:1 3:0 3:2 3:S 8 248 b.
3. Kosta Baltas (16531) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 3:S 4 238 b.
4. Karel Andrle (15719) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -2 230 b.
5. Daniel Hurych (15982) 2:3 2:3 S:3 0:3 × 3:S -5 224 b.
6. Jan Hlavička (10213) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 210 b.
7. liga D 195 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Zdeněk Hittman, Ladislav Změlík, Jan Droz, Petr Beneš

  K.A. Z.H. L.Z. J.D. P.B. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 242 b.
2. Zdeněk Hittman (15546) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 227 b.
3. Ladislav Změlík (15077) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 218 b.
4. Jan Droz (10976) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 211 b.
5. Petr Beneš (17328) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 195 b.
6. liga B 210 bodů 5 hráčů

Davide Lazzarini, Jan Bílek, Čestmír Rybka, Jarda Košulič, Karel Andrle

  D.L. J.B. Č.R. J.K. K.A. rozdíl setů  
1. Davide Lazzarini (19879) × 3:0 1:3 3:1 3:2 4 245 b.
2. Jan Bílek (10761) 0:3 × 3:1 3:1 3:2 2 241 b.
3. Čestmír Rybka (11166) 3:1 1:3 × 3:2 3:2 2 241 b.
4. Jarda Košulič (10076) 1:3 1:3 2:3 × 3:2 -4 227 b.
5. Karel Andrle (15719) 2:3 2:3 2:3 2:3 × -4 226 b.
6. liga B 210 bodů 5 hráčů

Lukáš Maček, Jaroslav Růžička, Karel Andrle, Ladislav Změlík, Václav Housa

  L.M. J.R. K.A. L.Z. V.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Maček (15212) × 3:1 2:3 3:2 3:1 4 245 b.
2. Jaroslav Růžička (10607) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3 242 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:2 0:3 × 3:0 2:3 0 236 b.
4. Ladislav Změlík (15077) 2:3 3:2 0:3 × 3:1 -1 234 b.
5. Václav Housa (17399) 1:3 0:3 3:2 1:3 × -6 223 b.

Podzimní sezóna 2013

6. liga B 210 bodů 5 hráčů

Čestmír Rybka, Zbyněk Šmíd, Tomáš Plánka, Karel Andrle, Daniel Zapletal

  Č.R. Z.Š. T.P. K.A. D.Z. rozdíl setů  
1. Čestmír Rybka (11166) × 3:0 3:0 1:3 3:0 7 251 b.
2. Zbyněk Šmíd (14610) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 243 b.
3. Tomáš Plánka (16350) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 238 b.
4. Karel Andrle (15719) 3:1 1:3 1:3 × 3:S 1 235 b.
5. Daniel Zapletal (18923) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 210 b.
7. liga D 195 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Jan Hlavička, Petr Beneš, Ilona Juřenová, Petr Simek

  K.A. J.H. P.B. I.J. P.S. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 237 b.
2. Jan Hlavička (10213) 2:3 × 0:3 3:0 3:0 2 225 b.
3. Petr Beneš (17328) 1:3 3:0 × 0:3 3:2 -1 219 b.
4. Ilona Juřenová (17522) 2:3 0:3 3:0 × 2:3 -2 216 b.
5. Petr Simek (11159) 0:3 0:3 2:3 3:2 × -6 208 b.
7. liga B 195 bodů 5 hráčů

Ladislav Změlík, Pavel Kovačík, Karel Andrle, Jaroslav Růžička, Jan 'Sigi' Sigmund

  L.Z. P.K. K.A. J.R. J.&. rozdíl setů  
1. Ladislav Změlík (15077) × 3:S 2:3 3:0 3:2 6 231 b.
2. Pavel Kovačík (17131) S:3 × 3:2 3:0 3:0 4 230 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:2 2:3 × 2:3 3:0 2 225 b.
4. Jaroslav Růžička (10607) 0:3 0:3 3:2 × 3:0 -2 217 b.
5. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 2:3 0:3 0:3 0:3 × -10 199 b.
7. liga B 180 bodů 5 hráčů

Pavel Krejza, Miroslav Frayer, Karel Andrle, Radim Bohuslav, Tomáš Plánka

  P.K. M.F. K.A. R.B. T.P. rozdíl setů  
1. Pavel Krejza (10626) × 3:0 3:2 3:0 3:2 8 224 b.
2. Miroslav Frayer (10627) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 212 b.
3. Karel Andrle (15719) 2:3 2:3 × 3:2 3:0 2 210 b.
4. Radim Bohuslav (15223) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 194 b.
5. Tomáš Plánka (16350) 2:3 S:3 0:3 S:3 × -10 184 b.

Letní sezóna 2013

6. liga A 105 bodů 6 hráčů

Jakub 'Kaštan' Jírovec, David Gross, Štěpán Postler, Karel Andrle, Jaroslav Růžička, Ladislav Saček

  J.'. D.G. Š.P. K.A. J.R. L.S. rozdíl setů  
1. Jakub 'Kaštan' Jírovec (10690) × 2:3 3:0 3:2 3:0 3:1 8 147 b.
2. David Gross (14388) 3:2 × 3:2 1:3 3:1 3:0 5 142 b.
3. Štěpán Postler (10591) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 3:1 0 133 b.
4. Karel Andrle (15719) 2:3 3:1 2:3 × 3:1 0:3 -1 130 b.
5. Jaroslav Růžička (10607) 0:3 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -5 123 b.
6. Ladislav Saček (15870) 1:3 0:3 1:3 3:0 0:3 × -7 119 b.
5. liga A 120 bodů 5 hráčů

Petr Daneš, Jan Chroumal, Richard Hoffmann, Ondřej Chovanec, Karel Andrle

  P.D. J.C. R.H. O.C. K.A. rozdíl setů  
1. Petr Daneš (10421) × 3:0 2:3 3:1 3:0 7 161 b.
2. Jan Chroumal (16461) 0:3 × 3:2 3:2 3:1 1 149 b.
3. Richard Hoffmann (15074) 3:2 2:3 × 0:3 3:1 -1 144 b.
4. Ondřej Chovanec (15078) 1:3 2:3 3:0 × 1:3 -2 141 b.
5. Karel Andrle (15719) 0:3 1:3 1:3 3:1 × -5 135 b.
6. liga A 90 bodů 5 hráčů

David Polák, Lukáš Maček, Karel Andrle, Jano Kupec, Karel Dytrych

  D.P. L.M. K.A. J.K. K.D. rozdíl setů  
1. David Polák (13138) × 3:2 3:0 3:0 3:2 8 122 b.
2. Lukáš Maček (15212) 2:3 × 2:3 3:1 2:3 -1 110 b.
3. Karel Andrle (15719) 0:3 3:2 × 1:3 3:0 -1 108 b.
4. Jano Kupec (18005) 0:3 1:3 3:1 × 3:S 0 107 b.
5. Karel Dytrych (11351) 2:3 3:2 0:3 S:3 × -6 100 b.
7. liga B 80 bodů 5 hráčů

Václav Housa, Karel Andrle, Ondřej Chovanec, Peter Šimo, Jarda Košulič

  V.H. K.A. O.C. P.Š. J.K. rozdíl setů  
1. Václav Housa (17399) × 0:3 3:0 3:1 3:0 5 108 b.
2. Karel Andrle (15719) 3:0 × 0:3 3:0 2:3 2 104 b.
3. Ondřej Chovanec (15078) 0:3 3:0 × 2:3 3:2 0 100 b.
4. Peter Šimo (10399) 1:3 0:3 3:2 × 3:1 -2 96 b.
5. Jarda Košulič (10076) 0:3 3:2 2:3 1:3 × -5 92 b.

Jarní sezóna 2013

8. liga B 100 bodů 5 hráčů

Tomáš Plánka, Karel Andrle, Tomas Skucek, Markéta Nyklová, Daniel Klega

  T.P. K.A. T.S. M.N. D.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Plánka (16350) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 136 b.
2. Karel Andrle (15719) 0:3 × 3:2 3:2 3:S 2 119 b.
3. Tomas Skucek (14880) 2:3 2:3 × 2:3 3:S 0 119 b.
4. Markéta Nyklová (10658) 0:3 2:3 3:2 × 3:1 -1 118 b.
5. Daniel Klega (14280) 0:3 S:3 S:3 1:3 × -11 102 b.
9. liga A 90 bodů 6 hráčů

Karel Andrle, Ondřej Chovanec, Karel Dytrych, Daniel Hurych, Tomáš Uher, David Korniet

  K.A. O.C. K.D. D.H. T.U. D.K. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:2 3:2 3:1 2:3 3:S 6 114 b.
2. Ondřej Chovanec (15078) 2:3 × 3:2 2:3 3:0 3:1 4 114 b.
3. Karel Dytrych (11351) 2:3 2:3 × 3:0 1:3 3:1 1 110 b.
4. Daniel Hurych (15982) 1:3 3:2 0:3 × 3:1 3:0 1 106 b.
5. Tomáš Uher (12171) 3:2 0:3 3:1 1:3 × 3:0 1 106 b.
6. David Korniet (10833) S:3 1:3 1:3 0:3 0:3 × -13 90 b.
9. liga A 90 bodů 6 hráčů

Václav Housa, Tomáš Plánka, Karel Andrle, Jan 'Sigi' Sigmund, Radim Petlach, Tomáš David

  V.H. T.P. K.A. J.&. R.P. T.D. rozdíl setů  
1. Václav Housa (17399) × 3:1 2:3 3:0 3:0 3:1 9 122 b.
2. Tomáš Plánka (16350) 1:3 × 3:2 3:0 3:2 3:S 6 114 b.
3. Karel Andrle (15719) 3:2 2:3 × 1:3 3:0 3:2 2 112 b.
4. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 0:3 0:3 3:1 × 3:0 3:2 0 108 b.
5. Radim Petlach (13926) 0:3 2:3 0:3 0:3 × 3:S -7 94 b.
6. Tomáš David (10692) 1:3 S:3 2:3 2:3 S:3 × -10 90 b.
10. liga D 80 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Peter Šimo, David Klívar, Filip Habr, Prokop Severýn

  K.A. P.Š. D.K. F.H. P.S. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:1 3:2 3:1 3:1 7 110 b.
2. Peter Šimo (10399) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 109 b.
3. David Klívar (10226) 2:3 0:3 × 2:3 3:0 -2 98 b.
4. Filip Habr (10778) 1:3 S:3 3:2 × 2:3 -5 92 b.
5. Prokop Severýn (10799) 1:3 0:3 0:3 3:2 × -7 88 b.

Podzimní sezóna 2012

10. liga D 80 bodů 6 hráčů

Jan Bláha, Tomáš Jirák, Karel Andrle, Jan Kalhous, Jakub Pirkl, Barbora Dočekalová

  J.B. T.J. K.A. J.K. J.P. B.D. rozdíl setů  
1. Jan Bláha (17038) × 3:2 3:0 3:0 3:1 3:2 10 114 b.
2. Tomáš Jirák (11042) 2:3 × 3:2 2:3 3:2 3:S 3 100 b.
3. Karel Andrle (15719) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 3:0 3 100 b.
4. Jan Kalhous (15026) 0:3 3:2 1:3 × 3:2 3:S 0 94 b.
5. Jakub Pirkl (16403) 1:3 2:3 1:3 2:3 × S:S -6 92 b.
6. Barbora Dočekalová (15868) 2:3 S:3 0:3 S:3 S:S × -10 79 b.
11. liga C 70 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Martin Novotný, Jan Virt, Zuzana Růžičková, Tomáš Křen

  K.A. M.N. J.V. Z.R. T.K. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 105 b.
2. Martin Novotný (15148) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 99 b.
3. Jan Virt (16162) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 85 b.
4. Zuzana Růžičková (15085) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 67 b.
5. Tomáš Křen (16293) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 65 b.
12. liga D 60 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Tomas Skucek, Martin Picka, Karel Klestil, Petr Cviner

  K.A. T.S. M.P. K.K. P.C. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 92 b.
2. Tomas Skucek (14880) 3:1 × 3:0 3:0 S:S 8 83 b.
3. Martin Picka (16642) 0:3 0:3 × 3:0 S:S -3 65 b.
4. Karel Klestil (16404) 0:3 0:3 0:3 × 1:3 -11 62 b.
5. Petr Cviner (13579) 0:3 S:S S:S 3:1 × -1 58 b.
13. liga C 50 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Radim Bohuslav, Jan Skála, Petr Vitásek, Jakub Šumanský

  K.A. R.B. J.S. P.V. J.Š. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 87 b.
2. Radim Bohuslav (15223) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 71 b.
3. Jan Skála (16476) 0:3 2:3 × 3:1 3:S 1 69 b.
4. Petr Vitásek (16549) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 62 b.
5. Jakub Šumanský (15975) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 52 b.

Letní sezóna 2012

8. liga A 40 bodů 6 hráčů

Karel Andrle, Vladislav Hanák, Tomáš Mičánek, Lubomír Kříž, Tomas Kaspar, Lukáš Pokorný

  K.A. V.H. T.M. L.K. T.K. L.P. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:2 3:1 3:1 3:2 3:S 9 68 b.
2. Vladislav Hanák (12386) 2:3 × 3:0 2:3 3:2 3:S 5 64 b.
3. Tomáš Mičánek (15101) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 3:S 3 57 b.
4. Lubomír Kříž (15666) 1:3 3:2 1:3 × 3:S 3:S 3 57 b.
5. Tomas Kaspar (15260) 2:3 2:3 S:3 S:3 × S:S -8 48 b.
6. Lukáš Pokorný (14387) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 35 b.
9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Filip Habr, Petra Kulíšková, Ladislav Pivec, Václav 3. STEJSKAL

  K.A. F.H. P.K. L.P. V.3. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Filip Habr (10778) 0:3 × 3:1 3:2 3:2 1 50 b.
3. Petra Kulíšková (14606) 0:3 1:3 × 3:S 3:1 0 47 b.
4. Ladislav Pivec (11742) 0:3 2:3 S:3 × 3:1 -5 42 b.
5. Václav 3. STEJSKAL (10270) 0:3 2:3 1:3 1:3 × -8 38 b.
10. liga D 20 bodů 5 hráčů

Karel Andrle, Martin Štěpán, Johana Javůrková, Zdenka Tvrdikova, Dita Müllerová

  K.A. M.Š. J.J. Z.T. D.M. rozdíl setů  
1. Karel Andrle (15719) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 58 b.
2. Martin Štěpán (15470) 0:3 × 3:1 3:S 3:2 3 44 b.
3. Johana Javůrková (12793) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 40 b.
4. Zdenka Tvrdikova (10633) 0:3 S:3 2:3 × 3:S -4 34 b.
5. Dita Müllerová (14389) S:3 2:3 S:3 S:3 × -10 24 b.
11. liga B 10 bodů 5 hráčů

Lubomír Kříž, Karel Andrle, Veronika Kolínková, Kristina Holubová, Michal Doubek

  L.K. K.A. V.K. K.H. M.D. rozdíl setů  
1. Lubomír Kříž (15666) × 3:1 3:2 3:2 3:0 7 40 b.
2. Karel Andrle (15719) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 40 b.
3. Veronika Kolínková (15633) 2:3 0:3 × 3:0 3:1 1 32 b.
4. Kristina Holubová (15542) 2:3 1:3 0:3 × 2:3 -7 20 b.
5. Michal Doubek (15482) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 18 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...