Aleš Müller (16399)

Aleš Müller (16399)

Aleš Müller
(ID 16399)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: MU v Brně
  • Obor práce: IT - software, vývoj aplikací
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 44 let


Podzimní sezóna 2017

8. liga A
úspěšnost: 50 %
659 bodů
81. místo 79. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 28 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2017

7. liga D
úspěšnost: 50 %
461 bodů
57. místo 53. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 33 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

8. liga B
úspěšnost: 53 %
673 bodů
62. místo 60. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 29 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

8. liga A
úspěšnost: 53 %
692 bodů
67. místo 65. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 30 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 1

Letní sezóna 2016

7. liga A
úspěšnost: 59 %
383 bodů
55. místo 52. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 28 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

8. liga C
úspěšnost: 56 %
548 bodů
74. místo 71. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 31 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

7. liga C
úspěšnost: 50 %
485 bodů
70. místo 69. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 31 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2015

6. liga B
úspěšnost: 25 %
395 bodů
46. místo 45. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 36 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -8 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

7. liga C
úspěšnost: 47 %
563 bodů
62. místo 60. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 29 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

7. liga C
úspěšnost: 59 %
451 bodů
62. místo 61. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 28 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Letní sezóna 2014

7. liga A
úspěšnost: 31 %
269 bodů
67. místo 65. místo v mužích
vyhrané sety: 22 prohrané sety: 34 rozdíl: -12 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -6 skreče: 1

Jarní sezóna 2014

7. liga D
úspěšnost: 38 %
435 bodů
88. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 22 prohrané sety: 34 rozdíl: -12 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

8. liga A
úspěšnost: 65 %
340 bodů
94. místo 90. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 25 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

9. liga D
úspěšnost: 67 %
227 bodů
80. místo 76. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 22 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 5 skreče: 1

Podzimní sezóna 2012

9. liga C
úspěšnost: 64 %
146 bodů
80. místo 74. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 22 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 3
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.01.2018 19:00 8. Pavel Horák Centrum Viktoria 1:3
21.01.2018 17:00 8. Nikola Kubová Sprint 2:3
19.01.2018 11:00 8. Jakub Vacula Sprint 2:3
28.12.2017 19:00 9. Tomáš Hradečný Sprint 3:0
21.12.2017 18:00 9. Ivo Dusík Sprint 3:1
16.12.2017 17:00 9. Adam Koten Sprint 3:2
03.12.2017 20:00 9. Lukas Knapcik Sprint 3:0
22.11.2017 17:00 9. Jiří Jetelina Sprint 3:0
20.11.2017 20:00 9. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 1:3
15.11.2017 11:00 9. Zuzana Kopáčková Sprint 2:3
11.11.2017 10:00 9. Tomáš Rebro Sprint 3:0
27.10.2017 12:00 8. Pavel Carda fit4all centrum 2:3
26.10.2017 21:00 8. Jaroslav Reissig Sprint 3:1
19.10.2017 21:00 8. Radim Uhřík Sprint 2:3 i
13.10.2017 07:00 8. Roman Studený fit4all centrum 1:3
26.09.2017 06:30 7. Jan Bureš Sprint 1:3
22.09.2017 16:00 7. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:0
13.09.2017 17:00 7. Lukas Knapcik Xarena Slatina Badminton Club 3:2
31.08.2017 18:00 8. Ivo Dusík fit4all centrum 3:1
27.08.2017 20:00 8. Vojtěch Koukal Sprint 3:2
25.08.2017 07:00 8. Martin Pospíšil Sprint 3:0
20.08.2017 20:00 8. Ondřej Vyvadil Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.07.2017 10:00 7. Radomír Švihel Sprint 2:3
24.07.2017 17:00 7. Gustav Novotny Sprint 3:1
21.07.2017 19:00 7. Pavel Horák Sprint 1:3
17.07.2017 19:00 7. Petr Šťastný Club Classic 2:3
15.07.2017 09:30 7. Roman Studený fit4all centrum 0:3 i
29.06.2017 08:00 6. Jan Orel Sprint 2:3
23.06.2017 15:00 6. Miroslav Němec Sprint 1:3
15.06.2017 07:30 6. Vit Foukal Sprint 0:3
20.05.2017 10:00 8. Nikola Kubová Sprint 3:0
14.05.2017 19:30 8. Petr Macek fit4all centrum 1:3
01.05.2017 20:00 8. Jan Orel Sprint 3:2
27.04.2017 07:00 8. Jindřich Chodúr Sprint 3:1 i
13.04.2017 21:00 8. Michal Možný Sprint 1:3 i
24.03.2017 18:00 7. Dalibor Lang fit4all centrum 2:3 i
14.03.2017 20:00 7. Michal Turoň Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.03.2017 20:00 7. Haruno B Sport Centrum Kuklenská 1:3
06.03.2017 18:00 7. Petr Neradilek Sprint 3:1
24.02.2017 07:00 7. Aleš Nevřela Sprint 0:3
17.02.2017 16:00 7. Michal Čech Centrum Viktoria 2:3
12.02.2017 21:00 7. Filip Fousek Sprint 3:1
30.01.2017 17:00 8. Marek Nešpor Badminton Líšeň 0:3
26.01.2017 19:00 8. Zuzana Kopáčková Sprint 3:0
25.01.2017 07:00 8. Martin Jízdný Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
19.01.2017 17:00 8. Ondrej Dlugoš Xarena Slatina Badminton Club 2:3 i
20.12.2016 07:00 7. Roman Studený fit4all centrum 1:3 i
15.12.2016 07:00 7. Zdeněk Vahala Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.12.2016 18:00 7. Petr Neradilek Sprint 3:1
25.11.2016 07:30 7. Tomas Fischer Sprint 2:3
19.11.2016 17:00 7. Braňo Náter Sprint 0:3
06.11.2016 20:00 7. Tomáš Lednický Sprint 0:3
04.11.2016 07:00 7. Petr Macek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
31.10.2016 17:00 8. Zdeněk Sojma Xarena Slatina Badminton Club 3:0
24.10.2016 07:00 8. Tomáš Horáček Sprint 3:2 i
23.10.2016 20:00 8. Zdeněk Valášek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.10.2016 20:00 8. Tibor Švenda Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
30.09.2016 17:00 7. Petr Zycháček Sprint 1:3 i
19.09.2016 19:30 7. Michal Čech Centrum Viktoria 1:3
17.09.2016 18:00 7. Pawel Slawatycki Sprint 3:1
13.09.2016 18:00 7. Zuzana Kopáčková Sprint 3:0
09.09.2016 07:00 7. Jaroslav Reissig Sprint 3:1
22.08.2016 20:00 7. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.08.2016 20:00 7. Marek Nešpor Sprint 0:3 i
12.08.2016 11:30 7. Ivo Dusík Sprint 3:2 i
31.07.2016 20:00 6. Libor Kulkus Sprint 3:0
29.07.2016 19:00 6. Martin Šípek Sprint 0:3
24.07.2016 20:00 6. Martin Zavadil Sprint 1:3
18.07.2016 18:00 6. Roman Hybášek Sprint 0:3 i
27.06.2016 20:00 7. Tomáš Fendrich Sprint 3:0
24.06.2016 07:00 7. Lukáš Hicl Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.06.2016 18:00 7. Lenka Šturmová Sprint 1:3
11.06.2016 09:30 7. Ivo Dusík Sprint 3:2
27.05.2016 17:00 8. Vlastimil Tichý Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.05.2016 20:00 8. Martin Matuška Sprint 3:1
16.05.2016 17:00 8. Michal Čech Centrum Viktoria 3:1
14.05.2016 09:00 8. Petr Číhal Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
24.04.2016 20:00 8. Martin Doležal Sprint 1:3
15.04.2016 20:00 8. Dalibor Lang Sprint 3:1 i
11.04.2016 08:00 8. Matěj Kareš Sprint 3:1
08.04.2016 07:00 8. Martin Novotný Sprint 2:3
04.04.2016 21:00 8. Zdeněk Sychra Sprint 3:1
28.03.2016 20:00 7. Tomas Fischer Sprint 1:3
15.03.2016 20:00 7. Aleš Nevřela Sport Centrum Kuklenská 2:3 i
07.03.2016 19:30 7. Martin Zavadil Badminton Líšeň 0:3
29.02.2016 07:30 8. Filip Jedlička Sprint 1:3 i
24.02.2016 12:00 8. Ivo Provazník Sprint 3:0 i
14.02.2016 19:00 8. Michael Lujc Badminton Líšeň 2:3 i
07.02.2016 18:00 8. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 3:2 i
24.01.2016 16:00 7. Jiří Petřek Sprint 0:3
20.01.2016 21:00 7. Miroslav Němec Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
12.01.2016 17:30 7. Eliška Šímová Centrum Viktoria 3:1 i
06.01.2016 07:00 7. Martin Novotný Sprint 3:2
20.12.2015 18:00 8. Matěj Kareš Centrum Viktoria 3:1
14.12.2015 20:00 8. Petr Švrček Centrum Viktoria 3:2
13.12.2015 18:00 8. Tomáš Fišer Centrum Viktoria 3:0
07.12.2015 18:00 8. Pavel Slovák Sport Centrum IVANOVICE 3:1
30.11.2015 17:00 8. Luděk Kočica Sprint 1:3 i
22.11.2015 20:30 8. Dalibor Lang fit4all centrum 1:3 i
16.11.2015 18:00 8. Martin Matuška Sprint 3:0
27.10.2015 17:00 7. Ivo Dusík Sprint 0:3
23.10.2015 19:00 7. Braňo Náter Sprint 1:3 i
17.10.2015 15:30 7. Václav Mimráček Sprint 0:3
14.10.2015 17:30 7. Petr Kupčík Sprint 1:3 i
22.09.2015 17:00 6. Tomáš Lednický Sprint 1:3
18.09.2015 08:00 6. Roman Studený Centrum Viktoria 1:3 i
17.09.2015 08:00 6. Vlastimil Tichý Sprint 2:3
28.08.2015 07:00 5. Jiří Petřek Sprint 0:3
23.08.2015 18:00 5. Jan Horák fit4all centrum 0:3 i
22.08.2015 20:00 5. Martin Šípek Sprint 1:3
11.08.2015 07:00 5. Petr Aujezdský Centrum Viktoria 0:3 i
24.07.2015 08:00 5. Miroslav Němec Sprint 2:3
22.07.2015 21:00 5. Jiří Lev Sprint 1:3
09.07.2015 08:30 5. Jan Vodák Sprint 1:3
28.06.2015 19:00 6. Martin Šípek Sprint 1:3
22.06.2015 12:00 6. Vlastimil Tichý Sprint 3:0
19.06.2015 17:00 6. Karel Černý Sprint 1:3
26.05.2015 07:00 7. Jiří Petřek Sprint 2:3
07.05.2015 20:00 7. Jan Vodák Sprint 2:3
18.04.2015 14:00 8. Luděk Kočica Sprint 3:0
17.04.2015 11:30 8. Alena Kuchníková Sprint 3:0
10.04.2015 11:30 8. Milda Groppl Sprint 3:2
31.03.2015 12:00 7. Roman Kundračík Sprint 1:3
30.03.2015 22:00 7. Lukáš Blaha 3:S
18.03.2015 18:00 7. Leo Dvořák Sprint 1:3
14.03.2015 17:00 7. Martin Šípek Sprint 1:3
26.02.2015 21:00 6. Petr Zycháček Sprint 1:3 i
24.02.2015 08:00 6. Miroslav Němec Sprint 2:3
19.02.2015 08:00 6. Jakub Vacula Sprint 2:3
11.02.2015 17:00 6. Filip Jedlička Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
25.01.2015 19:30 7. Jan Škaroupka fit4all centrum 3:1
23.01.2015 17:00 7. Matej Olearnik Sprint 3:0
19.01.2015 17:00 7. Luděk Kočica Sprint 3:0
10.01.2015 18:00 7. Martin Šípek Sprint 3:2
04.01.2015 20:00 7. Michal Turoň Sport Centrum Kuklenská 0:3
29.12.2014 17:00 7. Martin Paulík Sport Centrum Kuklenská 1:3 i
28.12.2014 17:00 7. Richard Procházka Sprint 3:2
10.12.2014 20:00 7. Lukáš Blaha Sprint 2:3 i
25.11.2014 11:00 8. Josef Chládek Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.11.2014 21:00 8. Tomáš Pavlacký Sport Centrum Kuklenská 1:3
16.11.2014 18:00 8. Petr Macek Sport Centrum Kuklenská 2:3
09.11.2014 17:00 8. Petr Štěpán Sprint 3:0 i
21.10.2014 11:00 8. Ivo Dusík Sprint 1:3
16.10.2014 06:30 8. Zdeněk Sojma Sprint 3:2 i
10.10.2014 11:00 8. Pavel Vorel Sprint 1:3
29.09.2014 17:00 7. Jarka Bindasová fit4all centrum 3:0
25.09.2014 07:00 7. Jaroslav Zůda Sprint 1:3 i
23.09.2014 07:00 7. David Přecechtěl Sprint 0:3 i
13.09.2014 18:00 7. Iva Dolejšová Centrum Viktoria 1:3
29.08.2014 17:00 8. Karel Lábr Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.08.2014 07:30 8. Jindřich Chodúr Sprint 3:1 i
26.08.2014 07:00 8. Ludvík Šebík Sprint 3:0
12.08.2014 17:00 8. Michael Kobr Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
29.07.2014 20:00 7. Richard Procházka Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
24.07.2014 20:00 7. Jan Mynář Sprint 2:3 i
09.07.2014 07:00 7. Filip Fousek Sprint 0:3
17.06.2014 18:00 6. Ivo Dusík Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.06.2014 07:30 6. David Přecechtěl Sprint 0:3 i
10.06.2014 07:00 6. Petr Macek Sprint 1:3
28.05.2014 19:00 7. Filip Jedlička Sprint 0:3 i
19.05.2014 17:00 7. Martin Šípek Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.05.2014 07:00 7. Martin Novotný Sprint 0:3 i
07.05.2014 15:00 7. Vladimír Holý Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.04.2014 19:00 8. Michal Turoň Sport Centrum Kuklenská 3:2
17.04.2014 19:00 8. Martin Matuška Sport Centrum Kuklenská 3:1
09.04.2014 11:30 8. Braňo Náter Sprint 0:3 i
26.03.2014 21:00 9. Karel Černý Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
25.03.2014 19:00 9. Zdeněk Sojma Centrum Viktoria 3:0 i
17.03.2014 19:00 9. Martin Míčka Sprint 3:1
07.03.2014 20:00 9. Zdeněk Sychra Sprint 0:3
01.03.2014 11:00 8. Jan Škaroupka Club Classic 1:3
26.02.2014 07:00 8. Filip Fousek Sport Centrum Kuklenská 1:3
07.02.2014 11:00 8. Miroslav Klimos Sprint 2:3 i
06.02.2014 11:00 8. Matej Olearnik Sprint 0:3 i
26.01.2014 10:00 8. Jan Vodák Sprint 0:3 i
22.01.2014 21:00 8. Adam Blaho Sport Centrum Kuklenská 3:2
21.01.2014 12:00 8. Patrik Burda Sport Centrum Kuklenská 3:2 i
14.01.2014 19:00 8. Lukáš Mauer Centrum Viktoria 0:3
03.01.2014 19:00 9. Jana Chovancová Sprint 3:1
03.01.2014 12:00 9. Tereza Padrtová Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.12.2013 13:00 9. Jan Vykydal Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.12.2013 12:00 9. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 1:3 i
28.11.2013 09:00 10. Lenka Křičková Sprint 3:0
13.11.2013 20:00 10. Miroslav Čechmánek Club Classic 2:3
12.11.2013 07:00 10. Eva Urbánková Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
03.11.2013 21:00 9. Adam Blaho Sport Centrum Kuklenská 2:3
30.10.2013 12:00 9. Eliška Šímová Sport Centrum Kuklenská 1:3 i
23.10.2013 20:00 9. Lukáš Blaha Sprint 3:1
11.10.2013 12:00 9. Tereza Padrtová Sport Centrum Kuklenská 3:0
03.06.2013 11:02 9. Pavel Vorel S:S
31.05.2013 14:00 9. Katarína Šimková Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.05.2013 09:00 9. Filip Jedlička Sport Centrum Kuklenská 3:2
10.05.2013 18:30 9. Petr Štěpán Sprint 3:2
28.04.2013 20:00 9. Filip Fousek Sport Centrum Kuklenská 3:1 i
17.04.2013 08:00 9. Michal Turoň Sport Centrum Kuklenská 2:3 i
13.04.2013 17:00 9. David Přecechtěl Sport Centrum Kuklenská 1:3 i
08.04.2013 11:00 9. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.03.2013 12:30 10. Petr Sedmík Sprint 0:3
13.03.2013 09:00 10. Jana Chovancová Sprint 3:0
06.03.2013 08:00 10. Eliška Šímová Sport Centrum Kuklenská 3:0 i
02.03.2013 09:00 11. Adéla Procházková Sport Centrum Kuklenská 3:1 i
14.02.2013 12:00 11. Jitka Přinosilová Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.02.2013 10:00 11. Jan Tureček Sport Centrum Kuklenská 2:3
01.02.2013 12:31 9. Petr Hons S:S
01.02.2013 12:31 9. Pavel Šturc S:S
01.02.2013 12:31 9. Roman Jedlička S:S
17.01.2013 12:00 9. Ivka Biroščáková Sport Centrum Kuklenská 3:2
15.01.2013 19:00 9. Tomáš Tauš Club Classic 2:3
11.12.2012 20:00 9. Andrej Gajdoš BADMINTON ŽIDENICE 1:3
10.12.2012 12:00 9. Lucie Pitelová Sprint 3:2
09.12.2012 15:00 9. Filip Jedlička Sprint 3:0
18.11.2012 10:00 10. Ondrej Moriš Sprint 3:0 i
16.11.2012 12:30 10. Adéla Procházková BADMINTON ŽIDENICE 3:0 i
04.11.2012 10:00 10. Eva Kalmanová BADMINTON ŽIDENICE 3:2
29.10.2012 12:00 9. Martin Krčmář Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.10.2012 12:00 9. Miroslav Němec Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
20.10.2012 11:00 9. Lukáš Bartoněk Sport Centrum Kuklenská 3:1 i
20.10.2012 10:00 9. Andrej Gajdoš Sport Centrum Kuklenská 0:3 i
- - 10. E N 3:S i
- - 9. Lukáš Svačina 3:S i
- - 11. Rasťo Rožič 3:S i
- - 10. Lubomír Styx 3:S
- - 10. Ondřej Haťapka 3:S
- - 8. Lukáš Blaha 3:S i
- - 8. Martin Holas 3:S
- - 6. Lukáš Blaha S:3
- - 7. Klára Talášková 3:S
- - 8. Michaela Dóciová 3:S i
- - 7. Aleš Marek 3:S
- - 8. Milan Hrazdíra 3:S
- - 8. Roman Hybášek 3:S
- - 7. Jan Škaroupka 3:S
- - 7. Matej Olearnik 3:S
- - 6. David Vasicek 3:S
- - 5. Petr Zycháček 3:S
- - 6. Michal Turoň 3:S
- - 8. Kamil Šmerda 3:S
- - 7. Petr Zycháček 3:S
- - 8. Filip Fousek 3:S i
- - 7. Martin Pospíšil 3:S
- - 7. Jan Tureček 3:S
- - 7. Petr Zycháček S:3 i
- - 7. Radim Uhřík 3:S
- - 8. Jiří Jetelina 3:S
- - 8. David Petr S:3
- - 8. Marek Nešpor 3:S i
- - 8. Matej Ducár 3:S
- - 6. David Vasicek 3:S i
- - 8. Radek Veveričík 3:S i
- - 7. Dalibor Lang 3:S
- - 8. Štěpán Poštulka 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, nakonec jsem to otočil :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dekuji za zapas :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Ani do třetice jsem to neuhrál...asi budeš fakt lepší...skvělá hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za pěknou hru...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to boj až do konce, děkuji.

Tvůj komentář: vyrovnané sety

Soupeřův komentář: Hezky jsi me prevalcoval :) Priste ale zkusime radeji nejaky odpoledni termin...rano to pro me nebylo nic moc.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Paradni bitva do posledniho micku, diky :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skoda tech prvnich dvou setu... mohl to byt vetsi boj.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas a parádní otočka.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za skvělou hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: I když to podle výsledku nevypadá, tak to bylo vyrovnané, 19, 19, 16.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Neskutečně vyrovnaný

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: 19, 15, 15. Diky za hru. Tolik tricek jsem asi jeste nepropotil... :-D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, rád bych si ji někdy zopakoval, pokud možno s jiným výsledkem ;-)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za hru ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, úplně jsi mě zničil.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Promin, s tou nohou to fakt dal neslo.

Tvůj komentář: velmi vyrovnané, 2 sety 22:20 apod.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: No trochu jsem odpadl, ale jinak hezká hra.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bojovala jsem, co to šlo. Bohužel to nestačilo :) Díky za zápas.

Tvůj komentář: bylo to náročné a vyrovnané

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dekuji za bezva zapas

Tvůj komentář: praskl mi výplet :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Moc nechybělo a bylo by to jinak .. :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tezky, ale supr zapas!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za super vyrovnaný zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: První dva sety byly těsné...díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru, hodne vyrovnany zapas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to super zápas. Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za super hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Poslední set s perfektním zvratem. Z 13:20 na 23:21. Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: vyrovnana hra, diky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, i když v "pekelných" podmínkách :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: boj, diky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: ty rana jsou desny :-D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Snad se do příště vrátí forma...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dneska sem mel vic stesti nez rozumu, 22:20 (12-ti minutovy set,uff) a treti set 23:21. dik za prima hru, navidenou na podzim.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dva tesne vyhrate sety.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to boj... Diky!

Tvůj komentář: Vyrovnaný, i když výsledek tomu neodpovídá. Nejvíce mě mrzí sety 21:23 a 19:21 :(

Soupeřův komentář: Pekny a vyrovnany zapas. diky !

Tvůj komentář: Moc pěkně jsi to dával za síť :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: trochu som stratil zaciatok zapasu ale inak super hra, myslim, ze vyhru si si zasluzil

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Best game ever

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za ranní rozcvičku :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Opět supr boj, tentokrát jsem měla o něco víc štěstí já ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, byla to makačka :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dobry zapas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super hra, diky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za parádní zápas! Doufám, že se na kurtu zase brzy potkáme!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Moc hezka hra, diky Alesi.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Aleši, byla to fajn hra! A ten vlak jsem stihla na minutu! Díky

Tvůj komentář: mrzí mě poslední set 28:30 :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: spoluhráčka nereagovala ani na SMS a do 26.11. nenavrhla žádný termín

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Do 24. soupeř nenavrhl termín.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Soupeř zrušil zápas SMS-kou.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: škoda té nemoci

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Škoda, že jsi musela nakonec zrušit. Kurt nepropadl, šel jsem s kamarádem.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jemi to líto, tento měsíc jsem to nezvládl.

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zranění

Tvůj komentář: David je slutebně pryč.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nejsem ten, který celý měsíc nemohl.

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2017

8. liga A 135 bodů 5 hráčů

Jakub Vacula, Nikola Kubová, Pavel Horák, Aleš Müller, Štěpán Poštulka

  J.V. N.K. P.H. A.M. Š.P. rozdíl setů  
1. Jakub Vacula (11597) × 3:2 3:1 3:2 3:S 7 174 b.
2. Nikola Kubová (21875) 2:3 × 3:0 3:2 3:S 6 171 b.
3. Pavel Horák (23785) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 158 b.
4. Aleš Müller (16399) 2:3 2:3 1:3 × 3:S -1 155 b.
5. Štěpán Poštulka (20535) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
9. liga D 120 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Adam Koten, Lukas Knapcik, Ivo Dusík, Tomáš Hradečný

  A.M. A.K. L.K. I.D. T.H. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 166 b.
2. Adam Koten (19245) 2:3 × 0:3 3:0 3:1 1 148 b.
3. Lukas Knapcik (22015) 0:3 3:0 × 3:2 2:3 0 146 b.
4. Ivo Dusík (16825) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 139 b.
5. Tomáš Hradečný (24625) 0:3 1:3 3:2 0:3 × -7 131 b.
9. liga C 135 bodů 5 hráčů

Zuzana Kopáčková, Martin Mráz, Aleš Müller, Jiří Jetelina, Tomáš Rebro

  Z.K. M.M. A.M. J.J. T.R. rozdíl setů  
1. Zuzana Kopáčková (17011) × 3:S 3:2 3:0 3:1 9 178 b.
2. Martin Mráz (22474) S:3 × 3:1 3:S 3:0 5 169 b.
3. Aleš Müller (16399) 2:3 1:3 × 3:0 3:0 3 167 b.
4. Jiří Jetelina (19873) 0:3 S:3 0:3 × 3:1 -7 146 b.
5. Tomáš Rebro (28292) (DK) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 139 b.
8. liga B 150 bodů 5 hráčů

Roman Studený, Radim Uhřík, Pavel Carda, Aleš Müller, Jaroslav Reissig

  R.S. R.U. P.C. A.M. J.R. rozdíl setů  
1. Roman Studený (14325) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 194 b.
2. Radim Uhřík (20172) 2:3 × 3:0 3:2 3:0 6 189 b.
3. Pavel Carda (21188) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 172 b.
4. Aleš Müller (16399) 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -2 171 b.
5. Jaroslav Reissig (22702) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 154 b.

Letní sezóna 2017

7. liga D 90 bodů 5 hráčů

Jan Bureš, Aleš Müller, Pawel Slawatycki, Lukas Knapcik, Dalibor Lang

  J.B. A.M. P.S. L.K. D.L. rozdíl setů  
1. Jan Bureš (23606) × 3:1 2:3 3:0 3:S 7 128 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:0 3:2 3:S 5 124 b.
3. Pawel Slawatycki (20659) 3:2 0:3 × 3:0 3:S 4 122 b.
4. Lukas Knapcik (22015) 0:3 2:3 0:3 × 3:S -4 104 b.
5. Dalibor Lang (18609) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
8. liga B 75 bodů 6 hráčů

Ondřej Vyvadil, Aleš Müller, Martin Pospíšil, Vojtěch Koukal, Ivo Dusík, Radek Veveričík

  O.V. A.M. M.P. V.K. I.D. R.V. rozdíl setů  
1. Ondřej Vyvadil (25669) × 3:0 2:3 3:0 3:1 3:1 9 117 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:0 3:2 3:1 3:S 6 109 b.
3. Martin Pospíšil (19607) 3:2 0:3 × 0:3 3:2 3:0 -1 100 b.
4. Vojtěch Koukal (23915) (DK) 0:3 2:3 3:0 × 1:3 3:2 -2 97 b.
5. Ivo Dusík (16825) 1:3 1:3 2:3 3:1 × 2:3 -4 93 b.
6. Radek Veveričík (28249) 1:3 S:3 0:3 2:3 3:2 × -8 87 b.
7. liga A 90 bodů 6 hráčů

Petr Šťastný, Roman Studený, Radomír Švihel, Pavel Horák, Aleš Müller, Gustav Novotny

  P.Š. R.S. R.Š. P.H. A.M. G.N. rozdíl setů  
1. Petr Šťastný (28283) (DK) × 3:0 3:1 3:0 3:2 3:0 12 137 b.
2. Roman Studený (14325) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 3:0 7 128 b.
3. Radomír Švihel (22252) 1:3 2:3 × 1:3 3:2 3:1 -2 112 b.
4. Pavel Horák (23785) 0:3 0:3 3:1 × 3:1 1:3 -4 109 b.
5. Aleš Müller (16399) 2:3 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -5 107 b.
6. Gustav Novotny (10666) 0:3 0:3 1:3 3:1 1:3 × -8 102 b.
6. liga A 105 bodů 5 hráčů

Miroslav Němec, Vit Foukal, David Vasicek, Aleš Müller, Jan Orel

  M.N. V.F. D.V. A.M. J.O. rozdíl setů  
1. Miroslav Němec (10682) × 3:0 2:3 3:1 3:0 7 146 b.
2. Vit Foukal (20054) 0:3 × 3:S 3:0 3:1 5 139 b.
3. David Vasicek (17265) 3:2 S:3 × S:3 3:1 -3 125 b.
4. Aleš Müller (16399) 1:3 0:3 3:S × 2:3 -3 121 b.
5. Jan Orel (24714) 0:3 1:3 1:3 3:2 × -6 118 b.

Jarní sezóna 2017

8. liga B 135 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Petr Macek, Nikola Kubová, Matej Ducár, Marek Nešpor

  A.M. P.M. N.K. M.D. M.N. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 1:3 3:0 3:S 3:S 7 170 b.
2. Petr Macek (19603) 3:1 × 2:3 3:S 3:2 5 169 b.
3. Nikola Kubová (21875) 0:3 3:2 × 3:S 3:S 4 164 b.
4. Matej Ducár (13814) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 145 b.
5. Marek Nešpor (23899) S:3 2:3 S:3 S:3 × -10 139 b.
8. liga A 135 bodů 6 hráčů

Michal Možný, David Petr, Jan Orel, Aleš Müller, Jindřich Chodúr, Jiří Jetelina

  M.M. D.P. J.O. A.M. J.C. J.J. rozdíl setů  
1. Michal Možný (20819) × 3:1 3:2 3:1 2:3 3:S 7 171 b.
2. David Petr (14782) 1:3 × 3:2 3:S 3:1 3:S 7 169 b.
3. Jan Orel (24714) 2:3 2:3 × 2:3 3:0 3:0 3 165 b.
4. Aleš Müller (16399) 1:3 S:3 3:2 × 3:1 3:S 1 161 b.
5. Jindřich Chodúr (19194) 3:2 1:3 0:3 1:3 × 3:1 -4 154 b.
6. Jiří Jetelina (19873) S:3 S:3 0:3 S:3 1:3 × -14 137 b.
7. liga C 150 bodů 5 hráčů

Michal Turoň, Dalibor Lang, Petr Neradilek, Haruno B, Aleš Müller

  M.T. D.L. P.N. H.B A.M. rozdíl setů  
1. Michal Turoň (17202) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 194 b.
2. Dalibor Lang (18609) 2:3 × 1:3 3:0 3:2 1 178 b.
3. Petr Neradilek (20414) 0:3 3:1 × 3:1 1:3 -1 174 b.
4. Haruno B (22314) (DK) 2:3 0:3 1:3 × 3:1 -4 167 b.
5. Aleš Müller (16399) 0:3 2:3 3:1 1:3 × -4 167 b.
7. liga B 150 bodů 5 hráčů

Aleš Nevřela, Michal Čech, Aleš Müller, Radim Uhřík, Filip Fousek

  A.N. M.Č. A.M. R.U. F.F. rozdíl setů  
1. Aleš Nevřela (20983) × 2:3 3:0 3:0 3:1 7 191 b.
2. Michal Čech (20879) 3:2 × 3:2 3:1 3:1 6 190 b.
3. Aleš Müller (16399) 0:3 2:3 × 3:S 3:1 1 175 b.
4. Radim Uhřík (20172) 0:3 1:3 S:3 × 3:1 -6 163 b.
5. Filip Fousek (14350) 1:3 1:3 1:3 1:3 × -8 158 b.

Podzimní sezóna 2016

8. liga A 150 bodů 5 hráčů

Martin Jízdný, Marek Nešpor, Aleš Müller, Ondrej Dlugoš, Zuzana Kopáčková

  M.J. M.N. A.M. O.D. Z.K. rozdíl setů  
1. Martin Jízdný (17324) × 3:0 0:3 3:0 3:0 6 189 b.
2. Marek Nešpor (23899) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 189 b.
3. Aleš Müller (16399) 3:0 0:3 × 2:3 3:0 2 180 b.
4. Ondrej Dlugoš (25809) 0:3 0:3 3:2 × 2:3 -6 163 b.
5. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 159 b.
7. liga C 150 bodů 5 hráčů

Roman Studený, Petr Zycháček, Petr Neradilek, Aleš Müller, Zdeněk Vahala

  R.S. P.Z. P.N. A.M. Z.V. rozdíl setů  
1. Roman Studený (14325) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 196 b.
2. Petr Zycháček (16679) 1:3 × 1:3 3:S 3:S 2 174 b.
3. Petr Neradilek (20414) 1:3 3:1 × 1:3 3:2 -1 174 b.
4. Aleš Müller (16399) 1:3 S:3 3:1 × 3:1 -1 174 b.
5. Zdeněk Vahala (23143) 0:3 S:3 2:3 1:3 × -9 156 b.
7. liga A 150 bodů 6 hráčů

Tomáš Lednický, Braňo Náter, Tomas Fischer, Aleš Müller, Petr Macek, Jan Tureček

  T.L. B.N. T.F. A.M. P.M. J.T. rozdíl setů  
1. Tomáš Lednický (22631) × 3:2 3:1 3:0 3:0 3:S 12 195 b.
2. Braňo Náter (17035) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 3:S 10 191 b.
3. Tomas Fischer (23868) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 3:S 3 176 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 3:S -1 172 b.
5. Petr Macek (19603) 0:3 0:3 S:3 0:3 × 3:2 -11 157 b.
6. Jan Tureček (17138) S:3 S:3 S:3 S:3 2:3 × -13 153 b.
8. liga D 135 bodů 5 hráčů

Tibor Švenda, Aleš Müller, Tomáš Horáček, Zdeněk Valášek, Zdeněk Sojma

  T.Š. A.M. T.H. Z.V. Z.S. rozdíl setů  
1. Tibor Švenda (21078) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 184 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:2 3:2 3:0 2 166 b.
3. Tomáš Horáček (23398) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 162 b.
4. Zdeněk Valášek (20490) S:3 2:3 0:3 × 3:0 -4 152 b.
5. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 0:3 S:3 0:3 × -12 135 b.

Letní sezóna 2016

7. liga A 75 bodů 6 hráčů

Petr Zycháček, Michal Čech, Aleš Müller, Pawel Slawatycki, Jaroslav Reissig, Zuzana Kopáčková

  P.Z. M.Č. A.M. P.S. J.R. Z.K. rozdíl setů  
1. Petr Zycháček (16679) × 3:1 3:1 3:1 3:1 3:0 11 121 b.
2. Michal Čech (20879) 1:3 × 3:1 3:1 3:2 3:S 6 109 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 3:0 3 106 b.
4. Pawel Slawatycki (20659) 1:3 1:3 1:3 × 3:1 3:0 -1 99 b.
5. Jaroslav Reissig (22702) 1:3 2:3 1:3 1:3 × 3:S -4 91 b.
6. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 S:3 0:3 0:3 S:3 × -15 75 b.
7. liga D 60 bodů 5 hráčů

Marek Nešpor, Aleš Müller, Gustav Novotny, Ivo Dusík, Martin Pospíšil

  M.N. A.M. G.N. I.D. M.P. rozdíl setů  
1. Marek Nešpor (23899) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 110 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 90 b.
3. Gustav Novotny (10666) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 81 b.
4. Ivo Dusík (16825) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 80 b.
5. Martin Pospíšil (19607) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
6. liga A 75 bodů 5 hráčů

Roman Hybášek, Martin Zavadil, Martin Šípek, Aleš Müller, Libor Kulkus

  R.H. M.Z. M.Š. A.M. L.K. rozdíl setů  
1. Roman Hybášek (20799) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 125 b.
2. Martin Zavadil (11833) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 114 b.
3. Martin Šípek (10359) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 101 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 90 b.
5. Libor Kulkus (25159) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 75 b.
7. liga A 60 bodů 5 hráčů

Lenka Šturmová, Aleš Müller, Tomáš Fendrich, Ivo Dusík, Lukáš Hicl

  L.Š. A.M. T.F. I.D. L.H. rozdíl setů  
1. Lenka Šturmová (22800) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 104 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:0 3:2 3:0 5 97 b.
3. Tomáš Fendrich (25101) 2:3 0:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. Ivo Dusík (16825) 1:3 2:3 1:3 × 3:1 -3 79 b.
5. Lukáš Hicl (24834) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 64 b.

Jarní sezóna 2016

8. liga C 105 bodů 6 hráčů

Vlastimil Tichý, Aleš Müller, Michal Čech, Martin Matuška, Petr Číhal, Filip Fousek

  V.T. A.M. M.Č. M.M. P.Č. F.F. rozdíl setů  
1. Vlastimil Tichý (21045) × 3:1 3:1 3:2 3:0 3:S 11 148 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 3:S 8 143 b.
3. Michal Čech (20879) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 2:3 0 131 b.
4. Martin Matuška (18810) 2:3 1:3 1:3 × 3:2 3:S -1 127 b.
5. Petr Číhal (21586) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -8 117 b.
6. Filip Fousek (14350) S:3 S:3 3:2 S:3 1:3 × -10 114 b.
8. liga D 105 bodů 6 hráčů

Dalibor Lang, Martin Novotný, Aleš Müller, Martin Doležal, Zdeněk Sychra, Matěj Kareš

  D.L. M.N. A.M. M.D. Z.S. M.K. rozdíl setů  
1. Dalibor Lang (18609) × 3:0 1:3 3:2 3:S 3:0 8 143 b.
2. Martin Novotný (10239) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3:1 5 138 b.
3. Aleš Müller (16399) 3:1 2:3 × 1:3 3:1 3:1 3 136 b.
4. Martin Doležal (24155) 2:3 1:3 3:1 × 1:3 3:0 0 131 b.
5. Zdeněk Sychra (14078) S:3 S:3 1:3 3:1 × 2:3 -7 119 b.
6. Matěj Kareš (22840) 0:3 1:3 1:3 0:3 3:2 × -9 115 b.
7. liga B 120 bodů 5 hráčů

Martin Zavadil, Aleš Nevřela, Tomas Fischer, Aleš Müller, Petr Zycháček

  M.Z. A.N. T.F. A.M. P.Z. rozdíl setů  
1. Martin Zavadil (11833) × 3:0 3:2 3:0 3:S 10 165 b.
2. Aleš Nevřela (20983) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 150 b.
3. Tomas Fischer (23868) 2:3 1:3 × 3:1 3:S 2 147 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 136 b.
5. Petr Zycháček (16679) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
8. liga D 105 bodů 5 hráčů

Filip Jedlička, Aleš Müller, Michael Lujc, Ivo Provazník, Jindřich Chodúr

  F.J. A.M. M.L. I.P. J.C. rozdíl setů  
1. Filip Jedlička (16672) × 3:1 3:2 3:1 1:3 3 138 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 2:3 3:0 3:2 1 133 b.
3. Michael Lujc (24355) 2:3 3:2 × 2:3 3:2 0 131 b.
4. Ivo Provazník (19652) 1:3 0:3 3:2 × 3:1 -2 127 b.
5. Jindřich Chodúr (19194) 3:1 2:3 2:3 1:3 × -2 126 b.

Podzimní sezóna 2015

7. liga C 105 bodů 5 hráčů

Jiří Petřek, Miroslav Němec, Martin Novotný, Aleš Müller, Eliška Šímová

  J.P. M.N. M.N. A.M. E.Š. rozdíl setů  
1. Jiří Petřek (19429) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 151 b.
2. Miroslav Němec (10682) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 5 142 b.
3. Martin Novotný (10239) 2:3 1:3 × 2:3 3:0 -1 128 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -3 125 b.
5. Eliška Šímová (17223) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 109 b.
8. liga B 90 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Petr Švrček, Pavel Slovák, Tomáš Fišer, Matěj Kareš

  A.M. P.Š. P.S. T.F. M.K. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 134 b.
2. Petr Švrček (22125) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 6 129 b.
3. Pavel Slovák (22448) 1:3 0:3 × 3:1 3:0 0 116 b.
4. Tomáš Fišer (21758) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Matěj Kareš (22840) 1:3 1:3 0:3 2:3 × -8 98 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Dalibor Lang, Luděk Kočica, Aleš Müller, Martin Matuška, Kamil Šmerda

  D.L. L.K. A.M. M.M. K.Š. rozdíl setů  
1. Dalibor Lang (18609) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 134 b.
2. Luděk Kočica (20931) 2:3 × 3:1 1:3 3:1 1 118 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 117 b.
4. Martin Matuška (18810) 0:3 3:1 0:3 × 3:S -1 111 b.
5. Kamil Šmerda (22592) 1:3 1:3 S:3 S:3 × -10 94 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Petr Kupčík, Václav Mimráček, Braňo Náter, Ivo Dusík, Aleš Müller

  P.K. V.M. B.N. I.D. A.M. rozdíl setů  
1. Petr Kupčík (14882) × 3:2 3:0 3:2 3:1 7 147 b.
2. Václav Mimráček (17872) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 142 b.
3. Braňo Náter (17035) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 129 b.
4. Ivo Dusík (16825) 2:3 1:3 2:3 × 3:0 -1 128 b.
5. Aleš Müller (16399) 1:3 0:3 1:3 0:3 × -10 109 b.

Letní sezóna 2015

6. liga B 75 bodů 5 hráčů

Vlastimil Tichý, Roman Studený, Aleš Müller, Tomáš Lednický, Michal Turoň

  V.T. R.S. A.M. T.L. M.T. rozdíl setů  
1. Vlastimil Tichý (21045) × 3:0 3:2 3:1 3:S 9 118 b.
2. Roman Studený (14325) 0:3 × 3:1 3:2 3:2 1 104 b.
3. Aleš Müller (16399) 2:3 1:3 × 1:3 3:S -2 93 b.
4. Tomáš Lednický (22631) 1:3 2:3 3:1 × S:S -1 87 b.
5. Michal Turoň (17202) S:3 2:3 S:3 S:S × -7 74 b.
5. liga B 90 bodů 5 hráčů

Jan Horák, Petr Aujezdský, Jiří Petřek, Martin Šípek, Aleš Müller

  J.H. P.A. J.P. M.Š. A.M. rozdíl setů  
1. Jan Horák (21431) × 3:0 3:0 1:3 3:0 7 131 b.
2. Petr Aujezdský (19500) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 123 b.
3. Jiří Petřek (19429) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 120 b.
4. Martin Šípek (10359) 3:1 1:3 0:3 × 3:1 -1 114 b.
5. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 92 b.
5. liga A 90 bodů 5 hráčů

Jan Vodák, Jiří Lev, Aleš Müller, Petr Zycháček, Miroslav Němec

  J.V. J.L. A.M. P.Z. M.N. rozdíl setů  
1. Jan Vodák (17143) × 3:0 3:1 3:1 3:1 9 136 b.
2. Jiří Lev (19612) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 123 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 × 3:S 2:3 -2 108 b.
4. Petr Zycháček (16679) 1:3 1:3 S:3 × 3:0 -4 107 b.
5. Miroslav Němec (10682) 1:3 1:3 3:2 0:3 × -6 103 b.
6. liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Šípek, Aleš Müller, Vlastimil Tichý, Karel Černý, David Vasicek

  M.Š. A.M. V.T. K.Č. D.V. rozdíl setů  
1. Martin Šípek (10359) × 3:1 3:2 3:0 3:S 9 118 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:0 1:3 3:S 2 102 b.
3. Vlastimil Tichý (21045) 2:3 0:3 × 3:0 3:S 2 102 b.
4. Karel Černý (16923) 0:3 3:1 0:3 × 3:S -1 96 b.
5. David Vasicek (17265) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.

Jarní sezóna 2015

7. liga C 120 bodů 5 hráčů

Jan Vodák, Jiří Petřek, Aleš Müller, Matej Olearnik, Jan Škaroupka

  J.V. J.P. A.M. M.O. J.Š. rozdíl setů  
1. Jan Vodák (17143) × 3:0 3:2 3:1 3:S 9 163 b.
2. Jiří Petřek (19429) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 152 b.
3. Aleš Müller (16399) 2:3 2:3 × 3:S 3:S 4 148 b.
4. Matej Olearnik (18608) 1:3 0:3 S:3 × 3:S -5 132 b.
5. Jan Škaroupka (17771) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
8. liga B 105 bodů 6 hráčů

Aleš Müller, Milda Groppl, Roman Hybášek, Alena Kuchníková, Luděk Kočica, Milan Hrazdíra

  A.M. M.G. R.H. A.K. L.K. M.H. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:S 3:0 3:0 3:S 13 149 b.
2. Milda Groppl (22112) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 3:S 10 146 b.
3. Roman Hybášek (20799) S:3 1:3 × 3:0 1:3 3:S -1 127 b.
4. Alena Kuchníková (20061) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 123 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 0:3 3:1 0:3 × S:S -7 110 b.
6. Milan Hrazdíra (22139) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 101 b.
7. liga C 120 bodů 5 hráčů

Roman Kundračík, Martin Šípek, Leo Dvořák, Aleš Müller, Lukáš Blaha

  R.K. M.Š. L.D. A.M. L.B. rozdíl setů  
1. Roman Kundračík (10757) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 167 b.
2. Martin Šípek (10359) 0:3 × 3:S 3:1 3:S 5 151 b.
3. Leo Dvořák (20838) 0:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 144 b.
4. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 136 b.
5. Lukáš Blaha (10649) S:3 S:3 0:3 S:3 × -12 120 b.
6. liga B 120 bodů 5 hráčů

Miroslav Němec, Jakub Vacula, Filip Jedlička, Petr Zycháček, Aleš Müller

  M.N. J.V. F.J. P.Z. A.M. rozdíl setů  
1. Miroslav Němec (10682) × 1:3 3:0 3:1 3:2 4 155 b.
2. Jakub Vacula (11597) 3:1 × 2:3 3:S 3:2 5 154 b.
3. Filip Jedlička (16672) 0:3 3:2 × 3:2 3:0 2 151 b.
4. Petr Zycháček (16679) 1:3 S:3 2:3 × 3:1 -4 137 b.
5. Aleš Müller (16399) 2:3 2:3 0:3 1:3 × -7 130 b.

Podzimní sezóna 2014

7. liga C 90 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Jan Škaroupka, Martin Šípek, Matej Olearnik, Luděk Kočica

  A.M. J.Š. M.Š. M.O. L.K. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 136 b.
2. Jan Škaroupka (17771) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 2 121 b.
3. Martin Šípek (10359) 2:3 2:3 × 3:1 3:2 1 118 b.
4. Matej Olearnik (18608) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 105 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 100 b.
7. liga A 90 bodů 6 hráčů

Lukáš Blaha, Michal Turoň, Martin Paulík, Aleš Müller, Richard Procházka, Aleš Marek

  L.B. M.T. M.P. A.M. R.P. A.M. rozdíl setů  
1. Lukáš Blaha (10649) × 3:0 3:S 3:2 3:1 3:1 11 133 b.
2. Michal Turoň (17202) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 3:1 8 130 b.
3. Martin Paulík (14946) S:3 0:3 × 3:1 3:1 3:S 1 116 b.
4. Aleš Müller (16399) 2:3 0:3 1:3 × 3:2 3:S -2 110 b.
5. Richard Procházka (20255) 1:3 0:3 1:3 2:3 × 3:S -5 104 b.
6. Aleš Marek (20672) 1:3 1:3 S:3 S:3 S:3 × -13 93 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Petr Macek, Aleš Müller, Tomáš Pavlacký, Petr Štěpán, Josef Chládek

  P.M. A.M. T.P. P.Š. J.C. rozdíl setů  
1. Petr Macek (19603) × 3:2 3:S 3:2 3:0 8 116 b.
2. Aleš Müller (16399) 2:3 × 1:3 3:0 3:0 3 107 b.
3. Tomáš Pavlacký (11905) S:3 3:1 × S:3 3:0 -1 99 b.
4. Petr Štěpán (15485) 2:3 0:3 3:S × 3:2 0 98 b.
5. Josef Chládek (21155) (DK) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 79 b.
8. liga B 75 bodů 5 hráčů

Pavel Vorel, Ivo Dusík, Aleš Müller, Zdeněk Sojma, Michaela Dóciová

  P.V. I.D. A.M. Z.S. M.D. rozdíl setů  
1. Pavel Vorel (17125) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 121 b.
2. Ivo Dusík (16825) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 110 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 98 b.
4. Zdeněk Sojma (16147) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 94 b.
5. Michaela Dóciová (20199) 0:3 2:3 S:3 0:3 × -10 79 b.

Letní sezóna 2014

7. liga A 60 bodů 5 hráčů

David Přecechtěl, Jaroslav Zůda, Iva Dolejšová, Aleš Müller, Jarka Bindasová

  D.P. J.Z. I.D. A.M. J.B. rozdíl setů  
1. David Přecechtěl (10360) × 3:0 2:3 3:0 3:0 8 103 b.
2. Jaroslav Zůda (14768) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 4 95 b.
3. Iva Dolejšová (19166) 3:2 0:3 × 3:1 3:0 3 93 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Jarka Bindasová (17528) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 62 b.
8. liga D 30 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Karel Lábr, Jindřich Chodúr, Michael Kobr, Ludvík Šebík

  A.M. K.L. J.C. M.K. L.Š. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 1:3 3:1 3:0 3:0 6 69 b.
2. Karel Lábr (14251) 3:1 × 3:0 3:0 S:S 8 62 b.
3. Jindřich Chodúr (19194) 1:3 0:3 × 1:3 3:0 -4 47 b.
4. Michael Kobr (20487) 0:3 0:3 3:1 × S:S -4 36 b.
5. Ludvík Šebík (19566) 0:3 S:S 0:3 S:S × -6 20 b.
7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Jan Mynář, Richard Procházka, Filip Fousek, Aleš Müller, Klára Talášková

  J.M. R.P. F.F. A.M. K.T. rozdíl setů  
1. Jan Mynář (19482) × 3:0 3:1 3:2 3:S 9 88 b.
2. Richard Procházka (20255) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 77 b.
3. Filip Fousek (14350) 1:3 2:3 × 3:0 3:S 3 74 b.
4. Aleš Müller (16399) 2:3 0:3 0:3 × 3:S -4 59 b.
5. Klára Talášková (16772) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Ivo Dusík, Lukáš Blaha, Petr Macek, David Přecechtěl, Aleš Müller

  I.D. L.B. P.M. D.P. A.M. rozdíl setů  
1. Ivo Dusík (16825) × 2:3 3:2 3:2 3:1 3 93 b.
2. Lukáš Blaha (10649) 3:2 × 3:2 1:3 3:S 3 90 b.
3. Petr Macek (19603) 2:3 2:3 × 3:1 3:1 2 90 b.
4. David Přecechtěl (10360) 2:3 3:1 1:3 × 3:0 2 90 b.
5. Aleš Müller (16399) 1:3 S:3 1:3 0:3 × -10 64 b.

Jarní sezóna 2014

7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Filip Jedlička, Martin Novotný, Vladimír Holý, Martin Šípek, Aleš Müller

  F.J. M.N. V.H. M.Š. A.M. rozdíl setů  
1. Filip Jedlička (16672) × 3:0 3:1 1:3 3:0 6 144 b.
2. Martin Novotný (10239) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 140 b.
3. Vladimír Holý (19613) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 135 b.
4. Martin Šípek (10359) 3:1 1:3 0:3 × 3:0 0 131 b.
5. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 105 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Braňo Náter, Aleš Müller, Michal Turoň, Martin Matuška, Martin Holas

  B.N. A.M. M.T. M.M. M.H. rozdíl setů  
1. Braňo Náter (17035) × 3:0 3:2 3:0 2:3 6 129 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 120 b.
3. Michal Turoň (17202) 2:3 2:3 × 3:1 S:S 0 104 b.
4. Martin Matuška (18810) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 104 b.
5. Martin Holas (14112) 3:2 S:3 S:S S:3 × -5 94 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Zdeněk Sychra, Aleš Müller, Martin Míčka, Zdeněk Sojma, Karel Černý

  Z.S. A.M. M.M. Z.S. K.Č. rozdíl setů  
1. Zdeněk Sychra (14078) × 3:0 2:3 3:0 3:1 7 116 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 112 b.
3. Martin Míčka (14126) 3:2 1:3 × 3:0 3:1 4 110 b.
4. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 88 b.
5. Karel Černý (16923) 1:3 0:3 1:3 0:3 × -10 79 b.
8. liga A 90 bodů 5 hráčů

Matej Olearnik, Jan Škaroupka, Filip Fousek, Miroslav Klimos, Aleš Müller

  M.O. J.Š. F.F. M.K. A.M. rozdíl setů  
1. Matej Olearnik (18608) × S:S 3:0 3:0 3:0 9 124 b.
2. Jan Škaroupka (17771) S:S × 3:2 3:0 3:1 6 118 b.
3. Filip Fousek (14350) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 114 b.
4. Miroslav Klimos (18471) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Aleš Müller (16399) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 98 b.

Podzimní sezóna 2013

8. liga A 75 bodů 6 hráčů

Lukáš Mauer, Jan Vodák, Aleš Müller, Patrik Burda, Adam Blaho, Lukáš Blaha

  L.M. J.V. A.M. P.B. A.B. L.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Mauer (18526) × 3:1 3:0 3:1 3:0 3:0 13 126 b.
2. Jan Vodák (17143) 1:3 × 3:0 3:2 3:2 3:0 6 113 b.
3. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 × 3:2 3:2 3:S -1 98 b.
4. Patrik Burda (15794) 1:3 2:3 2:3 × 3:1 0:3 -5 93 b.
5. Adam Blaho (17259) 0:3 2:3 2:3 1:3 × 3:1 -5 93 b.
6. Lukáš Blaha (10649) 0:3 0:3 S:3 3:0 1:3 × -8 88 b.
9. liga C 60 bodů 5 hráčů

Jan Vykydal, Aleš Müller, Gustav Novotny, Jana Chovancová, Tereza Padrtová

  J.V. A.M. G.N. J.C. T.P. rozdíl setů  
1. Jan Vykydal (17559) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 101 b.
2. Aleš Müller (16399) 3:1 × 1:3 3:1 3:0 5 97 b.
3. Gustav Novotny (10666) 0:3 3:1 × 3:2 3:0 3 93 b.
4. Jana Chovancová (17066) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 79 b.
5. Tereza Padrtová (10018) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
10. liga A 30 bodů 5 hráčů

Miroslav Čechmánek, Aleš Müller, Lenka Křičková, Eva Urbánková, Ondřej Haťapka

  M.Č. A.M. L.K. E.U. O.H. rozdíl setů  
1. Miroslav Čechmánek (16097) × 3:2 3:0 3:2 3:S 8 71 b.
2. Aleš Müller (16399) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 70 b.
3. Lenka Křičková (14862) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 49 b.
4. Eva Urbánková (17524) 2:3 0:3 2:3 × 3:S -2 48 b.
5. Ondřej Haťapka (17257) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
9. liga C 45 bodů 5 hráčů

Lukáš Blaha, Adam Blaho, Eliška Šímová, Aleš Müller, Tereza Padrtová

  L.B. A.B. E.Š. A.M. T.P. rozdíl setů  
1. Lukáš Blaha (10649) × 3:1 3:1 1:3 3:0 5 82 b.
2. Adam Blaho (17259) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 78 b.
3. Eliška Šímová (17223) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Aleš Müller (16399) 3:1 2:3 1:3 × 3:0 2 75 b.
5. Tereza Padrtová (10018) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2013

9. liga D 40 bodů 5 hráčů

Katarína Šimková, Petr Štěpán, Pavel Vorel, Filip Jedlička, Aleš Müller

  K.Š. P.Š. P.V. F.J. A.M. rozdíl setů  
1. Katarína Šimková (10679) × 3:0 2:3 3:1 3:1 6 70 b.
2. Petr Štěpán (15485) 0:3 × 1:3 3:0 2:3 -3 56 b.
3. Pavel Vorel (17125) 3:2 3:1 × 3:2 S:S 4 55 b.
4. Filip Jedlička (16672) 1:3 0:3 2:3 × 2:3 -7 50 b.
5. Aleš Müller (16399) 1:3 3:2 S:S 3:2 × 0 49 b.
9. liga D 50 bodů 5 hráčů

David Přecechtěl, Michal Turoň, Aleš Müller, Filip Fousek, Gustav Novotny

  D.P. M.T. A.M. F.F. G.N. rozdíl setů  
1. David Přecechtěl (10360) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 82 b.
2. Michal Turoň (17202) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 80 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 1 72 b.
4. Filip Fousek (14350) 1:3 0:3 1:3 × 3:1 -5 62 b.
5. Gustav Novotny (10666) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 54 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Petr Sedmík, Aleš Müller, Eliška Šímová, Jana Chovancová, Lubomír Styx

  P.S. A.M. E.Š. J.C. L.S. rozdíl setů  
1. Petr Sedmík (15256) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 65 b.
2. Aleš Müller (16399) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 57 b.
3. Eliška Šímová (17223) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 47 b.
4. Jana Chovancová (17066) 1:3 0:3 0:3 × 3:S -5 39 b.
5. Lubomír Styx (15898) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
11. liga D 20 bodů 5 hráčů

Jan Tureček, Aleš Müller, Adéla Procházková, Rasťo Rožič, Jitka Přinosilová

  J.T. A.M. A.P. R.R. J.P. rozdíl setů  
1. Jan Tureček (17138) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 54 b.
2. Aleš Müller (16399) 2:3 × 3:1 3:S 3:0 7 49 b.
3. Adéla Procházková (16015) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 -2 38 b.
4. Rasťo Rožič (10812) 0:3 S:3 3:2 × 3:S -2 33 b.
5. Jitka Přinosilová (15616) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 20 b.

Podzimní sezóna 2012

9. liga C 20 bodů 6 hráčů

Tomáš Tauš, Ivka Biroščáková, Petr Hons, Pavel Šturc, Aleš Müller, Roman Jedlička

  T.T. I.B. P.H. P.Š. A.M. R.J. rozdíl setů  
1. Tomáš Tauš (15915) × 3:0 3:2 0:3 3:2 S:S 2 42 b.
2. Ivka Biroščáková (13976) 0:3 × 3:2 3:S 2:3 3:S 3 37 b.
3. Petr Hons (16321) 2:3 2:3 × 3:2 S:S 3:2 0 29 b.
4. Pavel Šturc (16578) 3:0 S:3 2:3 × S:S S:S -1 29 b.
5. Aleš Müller (16399) 2:3 3:2 S:S S:S × S:S 0 20 b.
6. Roman Jedlička (16159) S:S S:3 2:3 S:S S:S × -4 9 b.
9. liga D 20 bodů 5 hráčů

Andrej Gajdoš, Aleš Müller, Lucie Pitelová, Filip Jedlička, Lukáš Svačina

  A.G. A.M. L.P. F.J. L.S. rozdíl setů  
1. Andrej Gajdoš (16574) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 55 b.
2. Aleš Müller (16399) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 5 45 b.
3. Lucie Pitelová (12756) 0:3 2:3 × 2:3 3:S -2 35 b.
4. Filip Jedlička (16672) 0:3 0:3 3:2 × 3:S -2 33 b.
5. Lukáš Svačina (16644) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
10. liga B 20 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Eva Kalmanová, Ondrej Moriš, Adéla Procházková, E N

  A.M. E.K. O.M. A.P. EN rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 53 b.
2. Eva Kalmanová (16071) 2:3 × 3:1 3:0 3:S 7 49 b.
3. Ondrej Moriš (15410) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 35 b.
4. Adéla Procházková (16015) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 31 b.
5. E N (16383) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
9. liga B 20 bodů 5 hráčů

Martin Krčmář, Miroslav Němec, Andrej Gajdoš, Aleš Müller, Lukáš Bartoněk

  M.K. M.N. A.G. A.M. L.B. rozdíl setů  
1. Martin Krčmář (16507) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 53 b.
2. Miroslav Němec (10682) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 48 b.
3. Andrej Gajdoš (16574) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 46 b.
4. Aleš Müller (16399) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 28 b.
5. Lukáš Bartoněk (10618) S:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...