Adam Koten (19245)

Adam Koten (19245)

Adam Koten
(ID 19245)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 30 let


Jarní sezóna 2018

8. liga D
úspěšnost: 18 %
439 bodů
130. místo 121. místo v mužích
vyhrané sety: 7 prohrané sety: 29 rozdíl: -22 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -7 skreče: 5

Podzimní sezóna 2017

8. liga C
úspěšnost: 63 %
664 bodů
76. místo 74. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 30 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Letní sezóna 2017

8. liga B
úspěšnost: 56 %
416 bodů
79. místo 72. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 1

Jarní sezóna 2017

9. liga D
úspěšnost: 63 %
564 bodů
96. místo 90. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 22 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

12. liga D
úspěšnost: 59 %
416 bodů
158. místo 144. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 26 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 1
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.04.2018 21:00 8. Filip Fousek S:3
24.03.2018 18:00 8. Lukáš Černota Sprint 3:1
18.03.2018 09:00 8. Sean McLemon Sprint 0:3
12.03.2018 11:00 8. Lenka Slavíčková Sprint 3:1
07.03.2018 11:00 8. Roman Fouček Sprint 0:3 i
01.03.2018 09:45 7. Martin Holas S:S
18.02.2018 09:00 7. Milan Dufka Sprint 1:3 i
07.02.2018 08:30 7. Miroslav Němec Sprint 0:3
06.02.2018 10:00 7. Nikola Kubová Sprint 0:3
22.01.2018 20:00 8. Miroslav Černý Sprint 3:1
18.01.2018 08:30 8. Petr Číhal Sprint 3:1
16.01.2018 17:00 8. Michal Turoň Sprint 2:3
07.01.2018 20:00 8. Zdeněk Weinlich Sprint 3:2
21.12.2017 08:00 9. Tomáš Hradečný Sprint 3:1
18.12.2017 16:00 9. Ivo Dusík Sprint 3:0
16.12.2017 17:00 9. Aleš Müller Sprint 2:3
10.12.2017 18:00 9. Lukas Knapcik Centrum Viktoria 0:3
28.11.2017 17:00 8. Lukáš Vokoun Sprint 3:1
16.11.2017 18:00 8. David Šíbl BADMINTON ŽIDENICE 2:3 i
12.11.2017 17:00 8. Lukáš Černota Sprint 1:3 i
04.11.2017 10:00 8. Zdeněk Weinlich Sprint 2:3
24.10.2017 19:00 9. Marek Dlouhý Sprint 3:2 i
12.10.2017 20:00 9. Matej Olearnik Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.10.2017 17:30 9. Kateřina Škvařilová Sprint 3:1
08.10.2017 17:00 9. Vít Strádal Sprint 3:2
26.09.2017 17:00 8. Karel Pavelek Sprint 3:2
22.09.2017 20:00 8. Antonín Slovák Sprint 3:1
21.09.2017 18:00 8. Lukas Nevaril Sprint 3:0
14.09.2017 18:00 8. Zuzana Kopáčková Sprint 3:2
12.09.2017 19:30 8. Radomír Švihel Badminton Líšeň 2:3
28.08.2017 19:00 8. Josef Jeglík Sprint 3:0
23.08.2017 17:00 8. Jan Bureš Sprint 2:3
10.08.2017 18:00 8. Lenka Suchá Sprint 3:1
07.08.2017 07:30 8. Jindřich Chodúr Sprint 0:3 i
24.07.2017 18:30 7. Lucie Pitelová Sprint 3:1
23.07.2017 19:00 7. Martin Krippel Sprint 1:3 i
16.07.2017 20:00 7. Lenka Šturmová Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.07.2017 18:00 7. Zuzana Kopáčková Sprint 1:3
01.07.2017 11:47 8. Ondřej Vyvadil S:S
30.06.2017 19:00 8. David Koloušek Sprint 3:1
22.06.2017 19:00 8. Lukas Knapcik Sprint 2:3
04.06.2017 19:00 8. Josef Jeglík Club Classic 3:1 i
28.05.2017 19:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:0
25.05.2017 08:00 9. Lenka Slavíčková Sprint 1:3
12.05.2017 18:00 9. Jan Matoušek Sprint 1:3
11.05.2017 18:00 9. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 1:3
28.04.2017 08:00 9. David Vasicek Sprint 1:3
26.04.2017 20:30 9. Zdeněk Sychra Sprint 3:1
19.04.2017 07:00 9. Jana Klusoňová Sprint 3:2
07.04.2017 17:00 9. Filip Fousek Sprint 0:3
23.03.2017 08:00 10. Tomáš Horáček Sprint 3:0
12.03.2017 14:00 10. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.03.2017 08:00 10. Petr Faruzel Sprint 3:0
05.03.2017 20:00 10. Karel Maňas Sprint 3:0
26.02.2017 18:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:S
20.02.2017 21:00 11. Pavla Bazgierová Sprint 3:0
15.02.2017 07:30 11. Jakub Lžičař Sprint 3:1 i
12.02.2017 17:00 11. Petr Čipera Sprint 3:0
19.01.2017 08:00 12. Lukáš Bartoněk Sprint 3:0
11.01.2017 18:00 12. Jana Benešová Sprint 3:0
07.01.2017 17:00 12. Zdeněk Maděra Sprint 2:3 i
31.12.2016 11:00 12. Antonín Slovák S:3
15.12.2016 08:00 12. Jan Feyrer Sprint 3:1
10.12.2016 09:00 12. Martin Kužela Sprint 3:1
07.12.2016 07:30 12. Vojtěch Bartl Sprint 0:3
21.11.2016 07:30 13. Martin Caletka Sprint 3:1 i
07.11.2016 20:00 13. Tomáš Bartl Centrum Viktoria 3:0
06.11.2016 10:00 13. Jonáš Trantina Sprint 0:3 i
03.11.2016 07:30 13. Eva Neduchalová Sprint 3:0
24.10.2016 07:00 12. Jana Hanáková Sprint 1:3
19.10.2016 07:30 12. Vladimir Chladek Sprint 1:3
12.10.2016 07:30 12. Jiří Kaláb Sprint 0:3
11.10.2016 08:00 12. Jan Feyrer Sprint 3:2 i
- - 12. Jiří Černý 3:S
- - 12. Radek Vozar 3:S
- - 8. David Šíbl S:3 i
- - 8. Vojtěch Bartl S:3
- - 8. Martin Novotný S:3

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dostal jsem zabrat. Skoro to je na rehabilitaci :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru - přetahovanou hru o každej míček

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bohužel jsem na vítězné straně kurtu hrál jen 2 sety :-( Ale jinak super zápas, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skvělá hra..., díky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vdaka za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělá hra, zápas až do konce :-)

Tvůj komentář: díky

Soupeřův komentář: Diky za super hru

Tvůj komentář: díky za hru!

Soupeřův komentář: Byl to super zápas, ještě jednou díky za hru.

Tvůj komentář: díky za hru...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky! dobře jsem si zaběhal

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: luxusní hra, díky ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Škoda snad příště a díky že jsi dal vědět :)

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

8. liga D 135 bodů 5 hráčů

David Šíbl, Filip Fousek, Vojtěch Bartl, Martin Novotný, Adam Koten

  D.Š. F.F. V.B. M.N. A.K. rozdíl setů  
1. David Šíbl (11273) × 3:0 3:1 3:1 3:S 10 180 b.
2. Filip Fousek (14350) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 165 b.
3. Vojtěch Bartl (25894) 1:3 2:3 × 3:2 3:S 1 160 b.
4. Martin Novotný (10239) 1:3 1:3 2:3 × 3:S -2 153 b.
5. Adam Koten (19245) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
8. liga A 135 bodů 5 hráčů

Roman Fouček, Sean McLemon, Lukáš Černota, Adam Koten, Lenka Slavíčková

  R.F. S.M. L.Č. A.K. L.S. rozdíl setů  
1. Roman Fouček (29289) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 183 b.
2. Sean McLemon (26817) 0:3 × 3:2 3:0 2:3 0 161 b.
3. Lukáš Černota (26289) 2:3 2:3 × 1:3 3:0 -1 158 b.
4. Adam Koten (19245) 0:3 0:3 3:1 × 3:1 -2 157 b.
5. Lenka Slavíčková (27697) 0:3 3:2 0:3 1:3 × -7 146 b.
7. liga C 150 bodů 5 hráčů

Milan Dufka, Nikola Kubová, Miroslav Němec, Adam Koten, Martin Holas

  M.D. N.K. M.N. A.K. M.H. rozdíl setů  
1. Milan Dufka (13089) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 197 b.
2. Nikola Kubová (21875) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 186 b.
3. Miroslav Němec (10682) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -1 174 b.
4. Adam Koten (19245) 1:3 0:3 0:3 × S:S -8 147 b.
5. Martin Holas (14112) S:3 S:3 1:3 S:S × -8 147 b.

Podzimní sezóna 2017

8. liga C 135 bodů 5 hráčů

Zdeněk Weinlich, Adam Koten, Miroslav Černý, Petr Číhal, Michal Turoň

  Z.W. A.K. M.Č. P.Č. M.T. rozdíl setů  
1. Zdeněk Weinlich (28958) × 2:3 3:0 3:0 3:S 8 175 b.
2. Adam Koten (19245) 3:2 × 3:1 3:1 2:3 4 170 b.
3. Miroslav Černý (22818) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 157 b.
4. Petr Číhal (21586) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 151 b.
5. Michal Turoň (17202) S:3 3:2 1:3 S:3 × -7 146 b.
9. liga D 120 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Adam Koten, Lukas Knapcik, Ivo Dusík, Tomáš Hradečný

  A.M. A.K. L.K. I.D. T.H. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 166 b.
2. Adam Koten (19245) 2:3 × 0:3 3:0 3:1 1 148 b.
3. Lukas Knapcik (22015) 0:3 3:0 × 3:2 2:3 0 146 b.
4. Ivo Dusík (16825) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 139 b.
5. Tomáš Hradečný (24625) 0:3 1:3 3:2 0:3 × -7 131 b.
8. liga C 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Černota, Zdeněk Weinlich, David Šíbl, Adam Koten, Lukáš Vokoun

  L.Č. Z.W. D.Š. A.K. L.V. rozdíl setů  
1. Lukáš Černota (26289) × 2:3 3:0 3:1 3:2 5 187 b.
2. Zdeněk Weinlich (28958) 3:2 × 3:2 3:2 1:3 1 179 b.
3. David Šíbl (11273) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 174 b.
4. Adam Koten (19245) 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -2 171 b.
5. Lukáš Vokoun (26396) 2:3 3:1 1:3 1:3 × -3 169 b.
9. liga C 135 bodů 5 hráčů

Adam Koten, Marek Dlouhý, Vít Strádal, Kateřina Škvařilová, Matej Olearnik

  A.K. M.D. V.S. K.Š. M.O. rozdíl setů  
1. Adam Koten (19245) × 3:2 3:2 3:1 3:1 6 175 b.
2. Marek Dlouhý (25214) 2:3 × 3:0 1:3 3:1 2 165 b.
3. Vít Strádal (20843) 2:3 0:3 × 3:2 3:2 -2 157 b.
4. Kateřina Škvařilová (21803) 1:3 3:1 2:3 × 2:3 -2 156 b.
5. Matej Olearnik (18608) 1:3 1:3 2:3 3:2 × -4 152 b.

Letní sezóna 2017

8. liga B 75 bodů 6 hráčů

Radomír Švihel, Adam Koten, Karel Pavelek, Zuzana Kopáčková, Lukas Nevaril, Antonín Slovák

  R.Š. A.K. K.P. Z.K. L.N. A.S. rozdíl setů  
1. Radomír Švihel (22252) × 3:2 2:3 3:0 3:0 3:0 9 117 b.
2. Adam Koten (19245) 2:3 × 3:2 3:2 3:0 3:1 6 112 b.
3. Karel Pavelek (19419) 3:2 2:3 × 3:1 3:0 3:2 6 112 b.
4. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 3:2 -3 96 b.
5. Lukas Nevaril (28506) (DK) 0:3 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -9 85 b.
6. Antonín Slovák (20923) 0:3 1:3 2:3 2:3 1:3 × -9 85 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Jan Bureš, Jindřich Chodúr, Adam Koten, Josef Jeglík, Lenka Suchá

  J.B. J.C. A.K. J.J. L.S. rozdíl setů  
1. Jan Bureš (23606) × 3:2 3:2 3:0 3:1 7 117 b.
2. Jindřich Chodúr (19194) 2:3 × 3:0 0:3 3:0 2 105 b.
3. Adam Koten (19245) 2:3 0:3 × 3:0 3:1 1 103 b.
4. Josef Jeglík (23319) 0:3 3:0 0:3 × 3:0 0 101 b.
5. Lenka Suchá (19730) 1:3 0:3 1:3 0:3 × -10 79 b.
7. liga C 90 bodů 5 hráčů

Lenka Šturmová, Martin Krippel, Zuzana Kopáčková, Adam Koten, Lucie Pitelová

  L.Š. M.K. Z.K. A.K. L.P. rozdíl setů  
1. Lenka Šturmová (22800) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 136 b.
2. Martin Krippel (27228) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 127 b.
3. Zuzana Kopáčková (17011) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 120 b.
4. Adam Koten (19245) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 105 b.
5. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 92 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Lukas Knapcik, Adam Koten, David Koloušek, Josef Jeglík, Ondřej Vyvadil

  L.K. A.K. D.K. J.J. O.V. rozdíl setů  
1. Lukas Knapcik (22015) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 119 b.
2. Adam Koten (19245) 2:3 × 3:1 3:1 S:S 3 96 b.
3. David Koloušek (24796) 1:3 1:3 × S:S S:S -4 69 b.
4. Josef Jeglík (23319) 0:3 1:3 S:S × S:S -5 67 b.
5. Ondřej Vyvadil (25669) 1:3 S:S S:S S:S × -2 62 b.

Jarní sezóna 2017

9. liga D 120 bodů 5 hráčů

Jan Matoušek, Jindřich Chodúr, Lenka Slavíčková, Adam Koten, Petr Diviš

  J.M. J.C. L.S. A.K. P.D. rozdíl setů  
1. Jan Matoušek (25937) × 3:0 3:1 3:1 3:0 10 168 b.
2. Jindřich Chodúr (19194) 0:3 × 3:2 3:1 3:2 1 149 b.
3. Lenka Slavíčková (27697) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 1 148 b.
4. Adam Koten (19245) 1:3 1:3 1:3 × 3:0 -3 139 b.
5. Petr Diviš (27033) 0:3 2:3 1:3 0:3 × -9 126 b.
9. liga C 120 bodů 5 hráčů

Filip Fousek, David Vasicek, Adam Koten, Zdeněk Sychra, Jana Klusoňová

  F.F. D.V. A.K. Z.S. J.K. rozdíl setů  
1. Filip Fousek (14350) × S:S 3:0 3:0 3:1 8 152 b.
2. David Vasicek (17265) S:S × 3:1 3:0 3:1 7 150 b.
3. Adam Koten (19245) 0:3 1:3 × 3:1 3:2 -2 142 b.
4. Zdeněk Sychra (14078) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 132 b.
5. Jana Klusoňová (27273) 1:3 1:3 2:3 S:3 × -8 128 b.
10. liga D 105 bodů 5 hráčů

Jiri Vybihal, Adam Koten, Karel Maňas, Tomáš Horáček, Petr Faruzel

  J.V. A.K. K.M. T.H. P.F. rozdíl setů  
1. Jiri Vybihal (27082) × 3:1 3:S 3:0 3:0 11 152 b.
2. Adam Koten (19245) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 146 b.
3. Karel Maňas (17197) S:3 0:3 × 3:S 3:0 0 128 b.
4. Tomáš Horáček (23398) 0:3 0:3 S:3 × 3:0 -6 118 b.
5. Petr Faruzel (26744) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 105 b.
11. liga C 90 bodů 5 hráčů

Adam Koten, Roman Brennner, Petr Čipera, Jakub Lžičař, Pavla Bazgierová

  A.K. R.B. P.Č. J.L. P.B. rozdíl setů  
1. Adam Koten (19245) × 3:S 3:0 3:1 3:0 11 137 b.
2. Roman Brennner (17621) S:3 × 3:1 2:3 3:0 1 118 b.
3. Petr Čipera (23873) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 118 b.
4. Jakub Lžičař (27083) 1:3 3:2 0:3 × 3:0 -1 114 b.
5. Pavla Bazgierová (27046) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 90 b.

Podzimní sezóna 2016

12. liga D 90 bodů 5 hráčů

Zdeněk Maděra, Adam Koten, Lukáš Bartoněk, Radek Vozar, Jana Benešová

  Z.M. A.K. L.B. R.V. J.B. rozdíl setů  
1. Zdeněk Maděra (25199) × 3:2 3:0 3:S 3:0 10 135 b.
2. Adam Koten (19245) 2:3 × 3:0 3:S 3:0 8 130 b.
3. Lukáš Bartoněk (10618) 0:3 0:3 × 3:S 3:1 -1 111 b.
4. Radek Vozar (24411) S:3 S:3 S:3 × 3:1 -7 101 b.
5. Jana Benešová (25014) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 94 b.
12. liga B 75 bodů 6 hráčů

Vojtěch Bartl, Antonín Slovák, Adam Koten, Jan Feyrer, Martin Kužela, Jiří Černý

  V.B. A.S. A.K. J.F. M.K. J.Č. rozdíl setů  
1. Vojtěch Bartl (25894) × 3:0 3:0 3:1 3:0 3:S 14 123 b.
2. Antonín Slovák (20923) 0:3 × 3:S 3:0 3:1 3:S 8 110 b.
3. Adam Koten (19245) 0:3 S:3 × 3:1 3:1 3:S 1 101 b.
4. Jan Feyrer (25674) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 3:S -1 97 b.
5. Martin Kužela (22401) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:S -7 86 b.
6. Jiří Černý (25971) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 75 b.
13. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jonáš Trantina, Adam Koten, Tomáš Bartl, Martin Caletka, Eva Neduchalová

  J.T. A.K. T.B. M.C. E.N. rozdíl setů  
1. Jonáš Trantina (22096) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Adam Koten (19245) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 97 b.
3. Tomáš Bartl (23992) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 86 b.
4. Martin Caletka (23680) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 75 b.
5. Eva Neduchalová (25132) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
12. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jiří Kaláb, Vladimir Chladek, Jana Hanáková, Adam Koten, Jan Feyrer

  J.K. V.C. J.H. A.K. J.F. rozdíl setů  
1. Jiří Kaláb (11576) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 127 b.
2. Vladimir Chladek (18085) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 112 b.
3. Jana Hanáková (22116) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 97 b.
4. Adam Koten (19245) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 88 b.
5. Jan Feyrer (25674) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 81 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...