Konec ročníku VAŠÍ LIGY se musí oslavit. Po vyhlašovačkách v jednotlivých městech jsme se již po sedmé sešli v P.M. klubu na Pártyplese. V pátek 11.11. dorazilo přes dvě stě sporťáků a sporťaček. A akce se opět vydařila.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Zima jak v Rusku, běžcům ale bylo hej

13. 11. 2016, 19:13    Reportáž    Brno – Běh-Brno

Ano, běžci se na trati zahřáli. Ale my organizátoři jsme docela mrzli, brrr, zima je holt tu. Teplá bunda, čepice a rukavice moc nepomohly. Takže příště bereme i sněhule! Jinak to byl parádní závod s pěknými časy. Pojďme si představit vítěze.

Naprosto perfektní squash!

7. 11. 2016, 17:07    Reportáž    Praha – Squash

Dlouho jsem se nevracel domů tak moc nabitý skvělými dojmy ze squashového turnaje. Jak polední, tak i odpolední akce nabídly skvělou atmosféru a téměř dokonalé rozuzlení.

První turnajové vítězství

7. 11. 2016, 10:14    Reportáž    Plzeň – Squash

V kategorii Na krev si svoje první turnajové vítězství odnesl čtyřnásobný vítěz ročníku squashové ligy v Plzni Tomáš Jarošík. Podobně jako Tomáš, tak i vítěz turnaje Na pohodu Zdeněk Straka zažil svou premiéru na stupínku nejvyšším.

Bowlingová smršť na vyhlašovačce v Brně

6. 11. 2016, 12:28    Reportáž    Brno

Vyhlašovací párty roku 2016 byla ve znamení bowlingu. „Bowle“ lítaly neskutečnou rychlostí, vítězný tým A ve složení tři ženy a jeden muž naházel nejvíce bodů. A kdo se stal vítězem ročníku v jednotlivých sportech? Pojďme si je představit.

Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu

5. 11. 2016, 19:31    Reportáž    Brno – Squash

Marek Hrůza se stal vítězem listopadového turnaje ve squashi. Mezi ženami dopadla nejlépe Katarína Šimonová. Zápasy byly neskutečně vyrovnané, šanci vyhrát měl každý ze 24 účastníků. A to jako fakt. :-)

Můj první půlmaraton

4. 11. 2016, 17:23    Organizační    Praha – Běhání

Jako běžec už za sebou mám několik půlmaratonů (tři). Tento byl ale první v roli organizátora. Přípravy byly dlouhé a vše proběhlo skvěle! Jen jedna chyba mě mrzí a za tu se moc omlouvám!

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Akce na rakety a boty OLIVER

3. 11. 2016, 14:47    Organizační

Společnost OLIVER již opakovaně pro hráče VAŠÍ LIGY připravila speciální vánoční akci na badmintonové a squashové rakety a boty.

První půlmaraton za námi!

30. 10. 2016, 20:50    Reportáž    Praha – Běhání

Po několika letech lobbingu našich pravidelných běžců za půlmaraton se stalo přání skutečností. Na státní svátek 28. října jsme uspořádali první půlmaraton VAŠÍ LIGY. Na startu stálo 136 běžců a pouze jeden z nich závod nedokončil. Součástí akce byl také Ekoběh s TEREZOU na 5 km a dětské běhy na 500 m a 1 500 m.

Oslava konce! Hvězdy sestřeleny! Holešovický masakr!

25. 10. 2016, 15:00    Reportáž    Praha

V pátek 21. října jsme slavnostními salvami z laserových zbraní zakončili pražský ročník 2016. Potleskem, cenami i poháry jsme ocenili vítěze všech našich sportů a celou událost jsme náležitě zapili. Večírek v Mercuria Laser Game se vydařil.