Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Ligová výzva

15. 1. 2018, 15:40    Organizační

V týmu VAŠÍ LIGY se rádi hecujeme, teď tu ale máme výzvu pro tebe. Vyzvi známého! Udrží se v dané lize? Pokud ano, získá startovné do další sezóny zdarma. Pokud ne, získáš ho ty. Co pro to musíš udělat? Vyzvat ho na Facebooku a určit ligu, ve které musí být v posledním kole sezóny. Čti více o podmínkách výzvy.

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Lednový turnajový víkend v Plzni

15. 1. 2018, 12:04    Reportáž    Plzeň

Hned tři turnaje VAŠÍ LIGY se uskutečnily druhý lednový víkend v Plzni. Nejprve svůj turnaj v sobotu dopoledne odehráli badmintonisté. Večer je následovali hráči ping-pongu. V neděli byl na programu squash, který byl poprvé zařazen jako oficiální turnaj kategorie D. V článku se dočteš, že nás málem porazil dědek, že Cipra jen vítězí a také kdo byl největším překvapením.

Vydařený vstup do nového roku

14. 1. 2018, 20:25    Reportáž    Praha – Squash

O víkendu 13.-14. ledna jsme vskutku úspěšně vykročili do nového squashového roku. Na kurtu se prohnalo celkem přesně 55 hráčů a hráček, rozmístěných ve třech kategoriích – začátečníci, mírně & středně pokročilí a nedělní déčko pro pokročilé.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Komorní pinčes :-)

12. 1. 2018, 22:59    Reportáž    Praha – Ping-Pong

V pátek 12.1. jsme se poprvé v novém roce 2018 sešli na pinčesovém turnaji, kde v komorní a příjemné atmosféře jsme do toho bušili jak o závod. :-)

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Sněženky a machři znovu na scéně

9. 1. 2018, 15:07    Reportáž

Další díl Sněženek a machrů se uskutečnil první týden v lednu. Od čtvrtka do neděle se sjelo 71 účastníků na historicky první Lyžák s VAŠÍ LIGOU. Ten se konal v Peci pod Sněžkou na Žižkově boudě. A byla to vydařená akce s parádní a pohodovou atmosférou. Pojďme si ji společně přiblížit.

Spustili jsme to! Přihlas se do Jarní sezóny i ty

4. 1. 2018, 9:45    Organizační

Pozor, už běží přihlašování do Jarní sezóny! Chceš-li se přidat jako nováček nebo pokračovat, musíš se přihlásit nejpozději do 31. ledna. Zde je návod, jak na to.

Jak na Nový rok…

2. 1. 2018, 19:00    Reportáž    Praha – Běhání

…bylo letos krásně, to by člověk skoro nevěřil. Příjemných 9 °C přilákalo na Novoroční běh 147 běžců a běžkyň, kteří nezaháleli ani první den v roce. Děkujeme za přízeň běžců i počasí! :)

Předvánoční squashová show

21. 12. 2017, 11:44    Reportáž    Praha – Squash

Na poslední předvánoční víkend se na Hamru v Záběhlicích konala squashová show. Nejprve v sobotu jsme odstartovali turnaj pro 30 lidí pro mírně & středně pokročilí, na které navazovalo semifinále profi PSA turnaje Prague Open 2017. K vidění byla i naše česká jednička Dan Mekbib. V neděli jsme navázali Déčkem pro pokročilé, které vyvrcholilo finálem PSA turnaje. Celková návštěva 48 squashistů hovoří za vše. :-)

Až praskaly míčky

20. 12. 2017, 10:37    Reportáž    Praha – Ping-Pong

V pátek 18.12. se na Hamru uskutečnil další z pingpongových turnajů. I přes velkou konkurenci jiných vánočních akcí jsme se mohli těšit hezké návštěvě 18 plejerů. :-)

Badmintonové zakončení roku ve velkém!

19. 12. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

V Brně jsme zakončili rok 2017 badmintonem ve velkém. Po dlouhé době byly všechny tři kategorie, kurty obsazené od 10 do 19 hodin a bojovalo se o sto6. Pojďme si tento den přiblížit.