Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Zlato si odvezl k bratrům na Slovensko :-)

29. 7. 2017, 20:21    Reportáž    Brno – Tenis

Pro zlatou medaili si přijel ze Slovenska Boris Štanglovič. Ráno vyrazil ze Slovenska na turnaj, večer se zase vrací zpět. Hráč, který klame tělem, to všem natřel. Viděli jsme dneska ale moc pěkný tenisu u všech účastníků.

Plzeňská tour pokračuje

27. 7. 2017, 15:26    Reportáž    Plzeň – Běh-Plzeň

Čtvrtým dílem pokračoval druhý ročník Běžecké tour VAŠÍ LIGY v Plzni. Na startu bylo celkem 44 běžců. Kdo byl v červenci nejrychlejší?

Sedm statečných

25. 7. 2017, 9:28    Reportáž    Plzeň – Squash

Sedmička squashistů se představila ve Sportpalace Doubravka v pondělí 24. července na šestém letošním turnaji VAŠÍ LIGY. Systém byl jednoduchý a spravedlivý. Každý s každým.

Bojovnice Katka si málem odnesla dvě medaile

23. 7. 2017, 20:34    Reportáž    Brno – Badminton

Byla kousek a mohla si odnést zlatou a bronzovou medaili. Katka Polášková se totiž probojovala až do finále o třetí místo (zlato mezi ženami už měla jisté). Byla těsně, ale nevyšlo to. Mezi muži byl David Baloun zase nepřekonatelný. :-)

Letní squashová pohoda :)

16. 7. 2017, 18:14

V pátek 14.7. se od 18:00 na Hamru v Záběhlicích uskutečnil první ze dvou letních squashových turnajů, rozdělený na dvě kategorie – na plech a na pohodu.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Největší, nejlepší?

13. 7. 2017, 1:00    Reportáž

Je řeč o Sportkempu 2017! Sedmého ročníku se zúčastnilo 160 sportovců a 14 trenérů, což je už pořádná banda…opravdu největší, co s námi kdy jela! A jestli byl letošní kemp i nejlepší? Tak to posuďte sami.

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

I s pytlem kukuřice se dá běžet

4. 7. 2017, 19:50    Reportáž    Brno – Běh-Brno

Na start dorazil Kuba Kopecký s batohem plným 13 kilové kukuřice. Běžel jako doprovod s maminkou, tak aby nevyšel z tréninku, vzal si na ten „pohodovější běh“, než na který je zvyklý, pytel na záda. A tu kukuřici tam fakt měl. :-) A pozor, padl rekord v časovce mezi ženami na 5 km. :-)

Horký den v organizátorově hlavě

3. 7. 2017, 16:21    Reportáž    Praha – Badminton

V sobotu se na Hamru v Braníku konal první letní badmintonový turnaj. Dorazilo 79 hráčů do čtyř kategorií, takže nic, co by tu už někdy dříve nebylo, ale pár zajímavých zádrhelů by se našlo.

Závod ve znamení sedmiček

30. 6. 2017, 10:21    Reportáž    Praha – Běhání

Ve středu 28. června se uskutečnil sedmý závod sedmého ročníku Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY. Po měsíční pauze jsme se vrátili zpět na tradiční trať a závod přilákal účast 186 běžců.

Nejrychlejší závod

29. 6. 2017, 14:36    Reportáž    Plzeň – Běh-Plzeň

Celkem 42 běžců se postavilo na start třetího dílu Běžecké tour VAŠÍ LIGY v Plzni. A už za 50 minut byli všichni v cíli. To je zřejmě nejrychlejší závod v dějinách VAŠÍ LIGY.