Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Celebrita kam se podíváš!

28. 1. 2018, 14:43    Reportáž    Brno – Badminton

Parádní celodenní badmintonový turnaj, ve kterém se prostřídalo celkem 60 hráčů. Tři kategorie a tři celebrity – badmintonisti Petr Koukal a Adam Mendrek a moderátor Primy Michal Janotka. Ten si dokonce odnesl zlatou medaili! A k tomu skvělí hráči a hráčky. No, ještě teď to rozdýchávám. :-)

Přihlašování na poslední chvíli?

26. 1. 2018, 10:40    Organizační

Do začátku Jarní sezóny už zbývá jen pár dnů. Bojíte se, že nestihnete dobít peněženku včas? Rady a tipy najdete v tomto článku. Přihlašovat se můžete jen do středy 31. ledna!

6 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Chcete vyhrát turnaj? Pořádně se rozehrajte!

22. 1. 2018, 15:28    Reportáž    Praha

A to nejlépe na předchozím turnaji čtyřher. Tento recept totiž v sobotu na Hamru vyšel hned dvěma účastníkům. Monice Kaiserové v začátečnících a Milanu Valovi v pokročilých.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

VAŠE LIGA web 3.0 – Sledovaní hráči

21. 1. 2018, 19:00    Organizační

Rád bych ti dnes představil novou funkci webu 3.0, který chceme spustit letos na jaře či v létě. Poměřuješ se s pár známými, kdo je na tom v lize lépe? Zajímá tě, jestli už se známí přihlásili na blížící se turnaj nebo běžecký závod? Vyber si hráče, které chceš sledovat a informace o nich vždy dostaneš v Aktuálním dění ve svém Přehledu.

Jak na nový rok, tak po celý rok :-)

21. 1. 2018, 18:00    Reportáž    Brno – Squash

Sešli jsme se na prvním turnaji v roce 2018. Pokud by takové výkony byly i po celý rok, tak ze squashistů budou brzy profíci. :-)

Ligová výzva

15. 1. 2018, 15:40    Organizační

V týmu VAŠÍ LIGY se rádi hecujeme, teď tu ale máme výzvu pro tebe. Vyzvi známého! Udrží se v dané lize? Pokud ano, získá startovné do další sezóny zdarma. Pokud ne, získáš ho ty. Co pro to musíš udělat? Vyzvat ho na Facebooku a určit ligu, ve které musí být v posledním kole sezóny. Čti více o podmínkách výzvy.

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Lednový turnajový víkend v Plzni

15. 1. 2018, 12:04    Reportáž    Plzeň

Hned tři turnaje VAŠÍ LIGY se uskutečnily druhý lednový víkend v Plzni. Nejprve svůj turnaj v sobotu dopoledne odehráli badmintonisté. Večer je následovali hráči ping-pongu. V neděli byl na programu squash, který byl poprvé zařazen jako oficiální turnaj kategorie D. V článku se dočteš, že nás málem porazil dědek, že Cipra jen vítězí a také kdo byl největším překvapením.

Vydařený vstup do nového roku

14. 1. 2018, 20:25    Reportáž    Praha – Squash

O víkendu 13.-14. ledna jsme vskutku úspěšně vykročili do nového squashového roku. Na kurtu se prohnalo celkem přesně 55 hráčů a hráček, rozmístěných ve třech kategoriích – začátečníci, mírně & středně pokročilí a nedělní déčko pro pokročilé.

Komorní pinčes :-)

12. 1. 2018, 22:59    Reportáž    Praha – Ping-Pong

V pátek 12.1. jsme se poprvé v novém roce 2018 sešli na pinčesovém turnaji, kde v komorní a příjemné atmosféře jsme do toho bušili jak o závod. :-)

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.