Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Hraj ligu nonstop – přihlas se do letní sezóny!

4. 5. 2018, 8:35    Info

Zápis do letní sezóny právě začal! Dobij peněženku a přihlas se taky. Jen hráči zapsaní také do letní sezóny mají šanci vyhrát losované ceny na konci ročníku, jako např. poukaz za 10.000 Kč na zájezd od CK Mundo!

3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Mohl to být hezký prodloužený víkend

30. 4. 2018, 11:47    Reportáž    Praha – Badminton

Ale byl tu ještě hezčí badmintonový turnaj. Nakonec dorazilo 75 hráčů a hráček, což je krásné číslo, když člověk vezme v úvahu skvělé počasí, jeden den dovolené na čtyři dny volna a doma krvelačné děti, partnera nebo partnerku prahnoucí po rodinné idyle.

Squashová šestnáctka se do sebe pustila

29. 4. 2018, 6:00    Reportáž    Brno – Squash

Šestnáctka hráčů se utkala v sobotním turnaji na kurtech v centru Viktoria. Porazil konečně někdo ve finále toho Jozefa Šáfára, nebo zase odešel se zlatem?

Letos po páté

26. 4. 2018, 21:54    Reportáž    Praha – Běhání

Pátý závod Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY přilákal krásnou účast 186 běžců. Ti si po prvé mohli vyzkoušet společnou rozcvičku se SaunaSpotem. Pak už vše probíhalo tradičně: start na 10 km, start na 5 km, postupný doběh běžců a vyhlášení nejlepších.

VAŠE LIGA web 3.0 – Vývoj se blíží ke konci

26. 4. 2018, 20:02    Organizační

Vážení hráči, nový web se blíží. Ve videu vás informuju, na čem teď u webu pracujeme, kdy přibližně bude web hotov a taky že vás potřebujeme. Potřebujeme totiž testovat a tak budeme moc rádi, když se nám ozvete a stanete se spolutvůrci nové VAŠÍ LIGY.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Parádní otevření třetího ročníku

26. 4. 2018, 14:38    Reportáž    Plzeň – Běh-Plzeň

Do svého třetího ročníku se vrhla Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni. Přilákala 47 běžců a k vidění byly parádní výkony. V akci se ukázaly známé tváře z dřívějších ročníků i několikanásobný vítěz paralympiády v cyklistice.

Squasový skleník

22. 4. 2018, 9:58    Reportáž    Praha – Squash

Další squashové turnaje se odehrály na Hamru během nádherného, slunečného víkendu, a překvapivě přilákaly slušný počet lidí. Přes 40 lidí se rozhodlo uzavřít do squashového skleníku, kde jsme klimatizaci sladili s venkovní teplotou na příjemných 26 stupňů. Od dobrého výkonu a od dobré nálady to ovšem neodradilo.

Kdy nás David přehraje?

20. 4. 2018, 23:39

Další pingpongový turnaj se odehrál v pátek 20.4. na Hamru v pozdních večerních hodinách od 19:00 a přitáhl plno zájemců. Celkem přišlo skvělých 23 hráčů, z nichž 5 zástupkyň něžného pohlaví, kteří vytvořili úžasnou sportovní atmošku.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Dubnová bitva o medaili

15. 4. 2018, 14:43    Reportáž    Brno – Badminton

Jedna kategorie, zato bitva v každém zápasu. Takový byl dubnový turnaj v badmintonu. Kdo vyhrál?

Pojď si zahrát Fotbalgolf

9. 4. 2018, 8:49    Info    Praha

Zveme všechny hráče VAŠÍ LIGY na fotbalgolfový turnaj Prague Open 2018, který se odehraje v sobotu 21. dubna ve FotbalParku Praha. V soutěži můžeš vyhrát startovné na turnaj zdarma! A pokud se ti na turnaje bude dařit, tak dostaneš Letní sezónu ve VAŠÍ LIZE za půlku. Více v článku.