Je řeč o Sportkempu 2017! Sedmého ročníku se zúčastnilo 160 sportovců a 14 trenérů, což je už pořádná banda…opravdu největší, co s námi kdy jela! A jestli byl letošní kemp i nejlepší? Tak to posuďte sami.

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

I s pytlem kukuřice se dá běžet

4. 7. 2017, 19:50    Reportáž    Brno – Běh-Brno

Na start dorazil Kuba Kopecký s batohem plným 13 kilové kukuřice. Běžel jako doprovod s maminkou, tak aby nevyšel z tréninku, vzal si na ten „pohodovější běh“, než na který je zvyklý, pytel na záda. A tu kukuřici tam fakt měl. :-) A pozor, padl rekord v časovce mezi ženami na 5 km. :-)

Horký den v organizátorově hlavě

3. 7. 2017, 16:21    Reportáž    Praha – Badminton

V sobotu se na Hamru v Braníku konal první letní badmintonový turnaj. Dorazilo 79 hráčů do čtyř kategorií, takže nic, co by tu už někdy dříve nebylo, ale pár zajímavých zádrhelů by se našlo.

Závod ve znamení sedmiček

30. 6. 2017, 10:21    Reportáž    Praha – Běhání

Ve středu 28. června se uskutečnil sedmý závod sedmého ročníku Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY. Po měsíční pauze jsme se vrátili zpět na tradiční trať a závod přilákal účast 186 běžců.

Nejrychlejší závod

29. 6. 2017, 14:36    Reportáž    Plzeň – Běh-Plzeň

Celkem 42 běžců se postavilo na start třetího dílu Běžecké tour VAŠÍ LIGY v Plzni. A už za 50 minut byli všichni v cíli. To je zřejmě nejrychlejší závod v dějinách VAŠÍ LIGY.

Michal ovládl červnový turnaj

25. 6. 2017, 20:30    Reportáž    Brno – Squash

Michal Paštěka se stal vítězem turnaje. Jak dopadli ostatní se dočtete v článku.

Představujeme nejlepší Brňáky Jarní sezóny

9. 6. 2017, 20:00    Reportáž    Brno

Druhá sezóna ročníku 2017 je za námi. Známe nejlepší hráče a hráčky Jarní sezóny ve squashi, badmintonu (singly a čtyřhry), tenisu a v pingpongu. Pojďme si je představit.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Pohodový běh

7. 6. 2017, 19:50    Reportáž    Brno – Běh-Brno

Byl to pohodový běh při pondělku. Rekord nepadl, ale všichni si pěkně zaběhali. Kdo dopadl nejlépe?

Nejlepšími hráči a hráčkami pražské jarní sezóny jsou…

5. 6. 2017, 15:46    Info    Praha

ti nejlepší! Pojďme se na ně podívat. Čísla všech účastníků navíc ukazují, že se začíná opět velmi dařit squashi. Roste i tenis a badmintonové čtyřhry. Jarní sezóna 2017 byla rekordní.

Mírně nebo středně? Téměř žádný rozdíl.

5. 6. 2017, 12:24    Reportáž    Praha – Squash

Já totiž dokážu prohrát v obou kategoriích najednou.

<<  <
1 2 3 4 5 6 7 8 9
> >>

Vyhlašovačka 2016 Plzeň

24. 10. 2016    Vyhlášení nejlepších hráčů 2016     Plzeň

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Zobrazit galerii

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA