Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Dvojnásobná rekordmanka

1. 6. 2017, 21:22    Reportáž    Plzeň – Běh-Plzeň

Letos podruhé se běžci sešli, aby si zaběhli úterní závod Běžecké tour VAŠÍ LIGY v Plzni. Na start jich dorazilo 56. I přes velké horko byl překonán rekord na 5 km mezi ženami!

Kde mám spoluhráče???

1. 6. 2017, 7:45    Jak na to?

Už asi netrpělivě očekáváte rozřazení do ligy na červen, že? Možná jste v lize noví a nevíte, jak, kde, kdy a s kým si domluvit zápasy? Čtěte dál, vše se dozvíte!

5 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Badmintonová improvizace

29. 5. 2017, 17:27    Reportáž    Praha

Poslední květnová sobota v Praze patřila badmintonu. Na turnaji čtyřher se představilo 18 párů, v jednotlivcích pak celkem 77 hráčů. V každé úrovni byl jiný počet hráčů, což pro mě byla v roli organizátora novinka…

Nenápadně se probojoval až ke zlatu

29. 5. 2017, 12:18    Reportáž    Brno – Badminton

Ticho po pěšině, tak by se dal vystihnout postup Davida Balouna až do finále, kde získal zlatou medaili. Nenápadný, ale pěkně hrající to všem natřel v singlech. Ve čtyřhrách si zlato odnesli tým DDP ve složení Petr Havránek a Petr Krul.

Raketový trojboj

29. 5. 2017, 11:36    Reportáž    Plzeň – Badminton

Během čtyř dnů se v Plzni odehrály turnaje ve třech raketových sportech. Někteří hráči zvládli i všechny tři disciplíny. Kdo si vedl nejlépe?

Přihlašování na poslední chvíli?

26. 5. 2017, 8:33    Organizační

Do začátku Letní sezóny už zbývá jen pár dnů. Zvažuješ, jestli se přihlásit? Bojíš se, že nestihneš dobít peněženku včas? Rady a odpovědi najdeš v tomto článku. Liga začne v pátek 2. 6. 2017, přihlašovat se můžeš do středy 31. 5. 2017

3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Skvělé čtyřhry s překvapivými výsledky

23. 5. 2017, 12:04    Reportáž    Praha – Tenis - čtyřhry

V neděli se uskutečnil první turnaj pražských tenisových čtyřher. Dorazilo 13 většinou středně pokročilých párů, přesto byly některé výsledky poněkud překvapivé.

Vítězství tvrďáka a Všechno nebo nic

23. 5. 2017, 9:26    Reportáž    Praha – Squash

Sobotní squashový den si tentokrát rozdělíme do dvou částí. V oddílu Vítězství tvrďáka poteče krev, v části Všechno nebo nic vás toho moc nepřekvapí, nic zvítězí na celé čáře. Do toho všeho se bude postupně vynořovat a zanořovat třetí linka, která zřejmě vystoupí do popředí v příštím dílu, který vyjde už za 14 dní.

VAŠE LIGA web 3.0 – Můj přehled

15. 5. 2017, 10:07    Organizační

Vítám tě u dalšího dílu představování nového webu, který snad nasadíme od letošního podzimu. Tentokrát ti ukážu šablony stránky Můj přehled. Jedná se o jakýsi dashboard, takové vylepšené stávající Moje ligy. Slibujeme si, že se ti bude líbit jednodušší zápis výsledků přímo na této stránce, stejně jako domlouvání zápasů přímo zde.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Běžecké zakončení svátečního dne

12. 5. 2017, 19:50    Reportáž    Brno – Běh-Brno

Na sváteční pondělí 8.5. jsme od 18 hodin zahájili běžecký závod u Anthroposu. Kdo se stal nejlepším běžcem a běžkyní v jednotlivých kategoriích?

<<  <
1 2 3 4 5 6 7 8 9
> >>

Vyhlašovačka 2016 Plzeň

24. 10. 2016    Vyhlášení nejlepších hráčů 2016     Plzeň

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Zobrazit galerii

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK