Články

Smazat filtr » Filtrovat »

II. TURNAJ ve znamení potu a radosti ze hry

22. 11. 2008, 21:53    Brno – Squash

Listopadový turnaj je za námi. Sestava hráčů se sešla opět senzační, výkonnostní urovně byly vyrovnané, fanouškové, kteří se přišli podívat (a nebylo jich málo), se dle mého názoru nenudili. Na následujících řádcích se dočtete o průběhu turnaje a nečekaných situacích, které nás v průběhu potkaly.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Rozhovor s Radkem Douchou

20. 11. 2008, 23:18    Praha – Squash

Přinášíme Vám rozhovor s vítězem listopadového turnaje Borců a vedoucím hráčem aktuálního žebříčku, Radkem Douchou. Jak hodnotí turnaj? Co na sebe prozradil? Jaké jsou jeho rady pro zlepšení hry? To vše a ještě více se dočtete v následujícím textu, který jsme pro zachování autentičnosti nechali bez úprav a bez diakritiky tak, jak nám ho Radek napsal.

Pozvánka na turnaj v Benešově

16. 11. 2008, 22:20    Praha – Squash

Turné VŠ LIGOVÝCH turnajů pokračuje. Tentokrát se přesouvá z české metropole o kus dál, na dědinu, do Benešova. Je nám potěšením, že Vás můžeme pozvat na turnaj, který organizují hráčky VŠ LIGY – Katka Punčochová a Eva Šachová. Tady je jejich pozvánka.

Reportáž z listopadového turnaje

16. 11. 2008, 2:11    Praha – Squash

V sobotu 15.11.2008 jsme zahájili pražským dvoj-turnajem další sérii turnajů VŠ LIGY. V Plzni a Brně se hraje 22.11. Pokud se chcete dozvědět, kdo se stal vítězem listopadového turnaje na Haštali s rekordní účastí, a co se během sobotního squashování všechno událo, tak čtěte dál.

Davies – slevy 23 procent pro VŠ LIGU

4. 11. 2008, 18:58    Plzeň – Squash

Domluvili jsme slevu ve výši 23 % na všechny výrobky firmy Davies – výrobce squashového a dalšího vybavení. Jedná se o rakety, výplety a gripy, tašky a obaly, boty, další oblečení a výživu.

4. 11. 2008, 18:55    Brno – Squash

Turnaje 25.10.2008 Haštal

26. 10. 2008, 12:01    Praha – Squash

Během soboty 25.10. proběhly první turnaje VŠ LIGY v zimním semestru 2008–2009, a to poprvé hned ve všech třech ligových městech. V tomto článku Vám přinášíme stručné shrnutí všeho, co se událo na turnajích Borců a Adeptů v Praze na Haštali, kterých se zúčastnilo celkem 62 hráčů. Můžete se také podívat na reportáže z Plzně a Brna.

1.turnaj VŠ LIGY za námi! A jak to vše dopadlo?

26. 10. 2008, 0:59    Plzeň – Squash

Dneškem byl úspěšně zakončen první ze série turnajů naší VŠ LIGY. Od začátku registrace byl provázen velkým zájmem uchazečů a proto není divu, že se nakonec na kurtech sešlo 25 hráčů všech úrovní. Byl rozdělen na dvě výkonnostní skupiny („silnější“ a „slabší), kde hrálo 16 zdatnějších a 9 méně zdatných soupeřů. Silnější hráli formou pavouka a slabší byli rozlosování do 2 skupin, z nichž poté ti nejlepší postupovali dál." ":[../../../.­./data/squash/plzen/fo­togalerie/2008–10–25-Turnaj%20rijen/Tur­naj-Rijen.zip]

I.TURNAJ VŠ LIGY ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

25. 10. 2008, 17:08    Brno – Squash

Sobotní odpoledne je za námi a s ním i I. turnaj VŠ LIGY v Brně, který dle mého názoru a pocitu dopadl na výbornou a spokojenost byla především na straně hráčů. Kolik hráčů nakonec dorazilo, jaká byla úroveň, atmosféra a kdo se nakonec umístil na předních příčkách, se dozvíte na následujících řádcích.

Přijďte si zahrát první turnaj VŠ LIGY

16. 10. 2008, 13:16    Plzeň – Squash

Říjen nám začal a s ním je i spojeno pořádání prvního turnaje VŠ LIGY. Datum je stanovené na 25.10. 2008 (sobota) odpoledne od 13.30 do 18 hodin ve Sport Palace Doubravka. Další turnaje jsou naplánovány na tyto soboty: + Sobota 25.10. 13:30–18:00 silnější (16) a slabší (16) současně + Sobota 22.11. 13:30–18:00 silnější (16) a slabší (16) současně + Sobota 13.12. 13:30–18:00 silnější (16) a slabší (16) současně + Sobota 24.1. 13:30–18:00 silnější (16) a slabší (16) současně

<<  <
132 133 134 135 136 137 138 139 140
> >>

Vyhlašovačka 2016 Plzeň

24. 10. 2016    Vyhlášení nejlepších hráčů 2016     Plzeň

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Zobrazit galerii

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero