Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Všichni na Déčko

14. 5. 2018, 10:10    Reportáž    Plzeň – Squash

V neděli 13. května se sešlo na Doubravce 14 borců (ženy chyběly!) na squashovém turnaji. Obě kategorie jsme tedy spojili. Všichni tak sbírali body do oficiálního žebříčku ČASQ. A mezi těmi, kdo nasbírali nejvíce bodů nebylo větších překvapení.

Po šesté a znovu paráda!

13. 2. 2018, 11:32    Reportáž    Plzeň – Squash

Z pátku na sobotu se v Plzni odehrál už šestý ročník oblíbeného nočního squashového maratonu. Celkem 16 hráčů stihlo za 10 hodin odehrát odehrát 3 244 míčků ve 192 setech.

Rozhodl jeden bod

10. 12. 2017, 16:43    Reportáž    Plzeň – Squash

Poslední turnaj letošního roku v Plzni přinesl solidní účast 23 squashistů. Mezi hráči v kategorii Na pohodu byl nejlepší Ondřej Zelenka. Kategorii Na krev ovládl Jan Mastný. Drama bylo v konečném pořadí Squashové tour 2017. Tam rozhodl o vítězi pouhý jeden bod.

Plzeňská tvrz ubráněna

1. 11. 2017, 12:01    Reportáž    Plzeň – Squash

Z Plzně se prostě výhry nevozí. Něco o tom ví fotbalisté (Slavie se o to přesvědčí v neděli), hokejisté i házenkáři. Nejinak tomu je ve squashi. Nájezdníci z Prahy a širokého okolí (například Dillí) si sice odvezli medaile, ale na titul to nestačilo!

Vítězství po devíti letech

19. 9. 2017, 13:15    Reportáž    Plzeň – Squash

I po devítileté odmlce se dá vyhrát turnaj VAŠÍ LIGY, pět favoritů se blbě vejde do semifinále a spousta dalších zajímavostí v reportáži z letos největšího vašeligového squashového turnaje v Plzni.

Sedm statečných

25. 7. 2017, 9:28    Reportáž    Plzeň – Squash

Sedmička squashistů se představila ve Sportpalace Doubravka v pondělí 24. července na šestém letošním turnaji VAŠÍ LIGY. Systém byl jednoduchý a spravedlivý. Každý s každým.

V dubnu spolu

10. 4. 2017, 13:57    Reportáž    Plzeň – Squash

V dubnu se nepovedlo naplnit turnaj Na krev, a tak jsme spojili obě vypsané kategorie. Celkem se sešlo 15 hráčů a za 3 hodiny všichni stihli odehrát 5–6 zápasů.

Pátý nočák je minulostí

13. 2. 2017, 11:09    Reportáž    Plzeň – Squash

Již popáté jsme se sešli ve Sportpalace Doubravka, abychom si zahráli squash celou noc. Odehráli jsme 3 346 míčků ve 150 setech za 10 hodin. Všichni přežili!

Krupička obhájil titul ve Squashové Tour

5. 12. 2016, 21:48    Reportáž    Plzeň – Squash

Squashová plzeňská tour v roce 2016 má stejného vítěze jako vloni. Titul obhájil Lukáš Krupička. Celkem vyhrál letos 5 turnajů včetně toho posledního a zaslouženě zvítězil. V kategorii Na pohodu bral zlato Filip Chobodický. Mezi ženami byla nejlepší Soňa Königsmarková. A kdo byl poslední?

První turnajové vítězství

7. 11. 2016, 10:14    Reportáž    Plzeň – Squash

V kategorii Na krev si svoje první turnajové vítězství odnesl čtyřnásobný vítěz ročníku squashové ligy v Plzni Tomáš Jarošík. Podobně jako Tomáš, tak i vítěz turnaje Na pohodu Zdeněk Straka zažil svou premiéru na stupínku nejvyšším.