Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Celebrita kam se podíváš!

28. 1. 2018, 14:43    Reportáž    Brno – Badminton

Parádní celodenní badmintonový turnaj, ve kterém se prostřídalo celkem 60 hráčů. Tři kategorie a tři celebrity – badmintonisti Petr Koukal a Adam Mendrek a moderátor Primy Michal Janotka. Ten si dokonce odnesl zlatou medaili! A k tomu skvělí hráči a hráčky. No, ještě teď to rozdýchávám. :-)

Badmintonové zakončení roku ve velkém!

19. 12. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

V Brně jsme zakončili rok 2017 badmintonem ve velkém. Po dlouhé době byly všechny tři kategorie, kurty obsazené od 10 do 19 hodin a bojovalo se o sto6. Pojďme si tento den přiblížit.

Zase ten David a nově HT team na předních místech

20. 11. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

Kategorii Začátečníků a mírně pokročilých zase vyhrál David. Samozřejmě mu to přeji, ve čtyřhrách byli vítězi nováčci HT team ve složení Bohumil a Honza.

David a Verbava byli nejlepší, Monče to uteklo těsně

25. 9. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

Na zářijovém turnaji v badmintonu se nás sešlo docela dost. 20 hráčů v kategorii Začátečníci a 15 týmů ve čtyřhrách. kdo si vedl skvěle, se dočtete v článku.

Bojovnice Katka si málem odnesla dvě medaile

23. 7. 2017, 20:34    Reportáž    Brno – Badminton

Byla kousek a mohla si odnést zlatou a bronzovou medaili. Katka Polášková se totiž probojovala až do finále o třetí místo (zlato mezi ženami už měla jisté). Byla těsně, ale nevyšlo to. Mezi muži byl David Baloun zase nepřekonatelný. :-)

Nenápadně se probojoval až ke zlatu

29. 5. 2017, 12:18    Reportáž    Brno – Badminton

Ticho po pěšině, tak by se dal vystihnout postup Davida Balouna až do finále, kde získal zlatou medaili. Nenápadný, ale pěkně hrající to všem natřel v singlech. Ve čtyřhrách si zlato odnesli tým DDP ve složení Petr Havránek a Petr Krul.

David, Radomír a NONSTOP ovládli badec v Brně

11. 4. 2017, 19:41    Reportáž    Brno – Badminton

Tři kategorie, 58 hráčů a skvělé výkony předvedli hráči na sobotním turnaji na Sprintu. David, Radomír a tým NONSTOP, který za námi přijel z Prahy, ovládli svoji kategorii. Pojďme si ten den přiblížit. :-)

Navrátilec a Stálice ovládli sobotní turnaje

26. 2. 2017, 19:44    Reportáž    Brno – Badminton

Badecová sobota měla na programu nejprve kategorii Začátečníků a poté přišly na řadu čtyřhry. Singly vyhrál navrátilec po delším zranění Lukáš Nejdr a čtyřhry vyhráli kluci Peťa Havránek s Broňkem Melicharem, stálice předních míst. :-)

Bylo veselo

30. 1. 2017, 19:22    Reportáž    Brno – Badminton

Tento turnaj bych nazvala veselým. Všichni mi přišli vesele naladění i já jsem se smála od ucha k uchu a vítězové s medailemi měli důvod k radosti ještě větší. Asi ten halový vzduch, nebo co!

Žena jménem Haruno jim to natřela

19. 12. 2016, 19:08    Reportáž    Brno – Badminton

Stala se krásná věc – v jedné badmintonové kategorii to vyhrála žena! :-) A moc jsem jí to přála. Co se událo i v ostatních kategoriích se dočtete v článku.