Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Každý míček se počítá


Každý míček se počítá

18. 5. 2018, 23:05    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Ping-Pong Praha

 (autor:  )
Na dalším pingpongovým turnaji se v Praze setkalo celkem 18 hráčů, a ještě než se pustíme do krátké reportáže, je třeba zpozornit! Příště se uvidíme v červnu 15.6. a poté přes léto do září 14.9. pauza, takže panika, opustěte tento článek a přihlašte se.. a pak zase přijdťe. :-)
Pingpongový turnaj v Praze 9
18. 5. 2018   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Atypický organizační formát

O trochu méně lidí, než obvykle, umožnilo kapku kreace do organizace tak, aby byly pořádně využity stoly a hráči odešli plně spokojeni. Proto byl zvolen oblíbený formát skupinka – pavouk – skupinka, tedy nejprve základní skupiny po třech, ze kterých téměř všichni postoupili do pavouka. Zde se odehrála pouze dvě kola, neboť po nich opět následovaly skupiny o konečné umístění, a to po čtyřech o 1–4, 5–8 a 9–12 místo a závěrečná divočina po šesti o 13–18 pořadí. Vše se hrálo na dva vítězné sety a jak počítám, tak počítám, byli tací co si odnesli v nohách až 9 zápasů (Jirka, David, Pavel, Vašek). Zbytek už po 7 zápasech. A pak se mám divit, že praskly tři míčky..

Herní průběh

Začněme smolnou skupinkou C, ve které byl David Puk, Pavel Tichý a Vašek Ševčík. Nejlépe z nich vyšel Vašek, který měl skvěle nastartována. Ovšem hned v prvním kole ho zastavil Karel Bern a utnul rozjíždějící euforii. Za to David se utnul už před prvním kole, když zjistil, že narazí na svého otce. Pavel zase narazil na Davida Tomasche, a tam to nebylo vůbec lehké.. No, a tak se všichni zase setkali v té druhé skupince o 13. místo, které si nakonec vybojoval Pavel. Když jsme u těch smolařů, můžeme opět pokračovat a zmínit Roberta, který si zase došel, respektive nedošel pro bramboru. Čas se připravit s tou bramborou na příště? Snad ne. Nejzajímavější byla nakonec vítězná skupinka, kde rozhodovalo až skóre, neb Honza Vrňák, David Tomasch a Leoš Cipra utrhly 4 sety a přitom si vzájemně braly body. Štěstíčko se nakonec usmálo na Honzu s +13, David poté +7 a Leoš +4.. aneb každý míček se počítá.

Stupínek vítězů a ohodnocených

1. Honza Vrňák & Daniela Hajzlerová
2. David Tomasch & Daniela Hartlová
3. Leoš Cipra
5. Kuba Gulač
9. Honza Pražan
13. Pavel Tichý

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

Patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to:

Další akce, přihlášky?

Co zkusit už za týden turnaj v Plzni? Začíná se v sobotu od 18:00. Více zde

Další pražský turnájek je naplánovaný na 15.6. od 19:00. Poté přes léto pauza, tak pojď si to před létem pořádně užít. Hlásit se můžeš zde.

A hlavně, nezapomeň se přihlásit do letní sezóny VAŠÍ LIGY. Více v tomto článku

Pinčesu zdar.

Tomáš
Pinec Praha - květen 2018Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...