Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Kdy nás David přehraje?


Kdy nás David přehraje?

20. 4. 2018, 23:39    autor: Tomáš Novák   

 (autor:  )
Další pingpongový turnaj se odehrál v pátek 20.4. na Hamru v pozdních večerních hodinách od 19:00 a přitáhl plno zájemců. Celkem přišlo skvělých 23 hráčů, z nichž 5 zástupkyň něžného pohlaví, kteří vytvořili úžasnou sportovní atmošku.
Pingpongový turnaj v Praze 8
20. 4. 2018   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Organizační postřeh a skupina smrti

Dubnový pinčesový turnaj vzbudil velký zájem a dlouho před turnajem bylo zaplněno. To se taktéž promítlo do už skoro klasické předehry. Od 18:00 byly kurty už v podstatě naše a téměř půlka osazenstva se zahřívala. S 19. hodinou jsme vlítli na skupinou fázi turnaje a hned první skupinka A byla téměř smrtící.. Počítač nalosoval Jirku Čečila, Karla Berna, Pavla Jergla a Jirku Peka, nováčka s umístěním na krásném 10. místě, do jedné skupiny. Své soupeře brzo zanalyzoval i Pavel, který se tak hned orientoval na obhájení žumpičky z minulého měsíce. Mise splněna a opět si připsal věhlasné 17. místo. Nejlépe si z nich nakonec vedl Karel Bern, který skončil na 8. místě, za ním opodál Jirka na 11. místě.

Staré dobré pořádky a nové prvenství

Krom Pavla Jergla, taktéž obhájil svoji minulou pozici Honza Pražan, který skončil po krásném souboji s Robertem Smidou na 3. místě. Ten svoji roli favorita tentokrát nepotvrdil. Bohužel to tolik nečopovalo. Ovšem na Jardu Puka to stačilo, kterého vyřadil už v prvním kole pavouka. Nakonec už ale nechyboval a došel si pro 9. místo. Skvělý výkon opět zaznamenal synátor David. Ve vzduchu už visí otázka, kdy nás David všechny přehraje. Minule na neskutečném 4. místě, tentokrát jen o pozici hůře a to na 5. místě. Hoďte svůj tip do komentáře níže. Největší gratulace a pozornost směřuje Lukášovi Šmídovi, který chytnul slinu po pinčesu a začal ho mastit nejen v lize, ale také občas zavítá na turnaj. Pravidelné pinkání mu evidentně svědčí a dneska mu nikdo nepřišel na kloub. Po právem mu tak patří prvenství na turnaji.

Stupínek vítězů a ohodnocených

1. Lukáš Šmíd & Lenka Kovalska (6.)
2. David Tomasch & Jitka Čekanová (13.)
3. Honza Pražan & Blanka Brožová (16.)
9. Jarda Puk
17. Pavel Jergl

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to:

Příště v květnu

Další turnájek je naplánován na 18.5. od 19:00. Hlásit se můžeš zde.

Pinčesu zdar.

Tomáš
Pinec - Praha - duben 2018Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...