Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vítězové se s chutí zakousli do medailí


Vítězové se s chutí zakousli do medailí

11. 3. 2018, 14:43    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Sláva vítězům, čest poraženým. Chtěla bych ocenit všechny účastníky turnaje, kteří si přišli zahrát. Viděli jsme vyrovnané zápasy už v základních skupinách a postupy byly opravdu těsné. Vítězové mohou být ale jen tři, tím myslím v každé kategorii. Pojďme si přiblížit tento hráčsky nadupaný turnaj.
Březnový badminton Brna - Začátečníci a mírně pokročilí (4)
10. 3. 2018   Turnaj   Brno – Badminton
Březnové badmintonové čtyřhry Brna (4)
10. 3. 2018   Turnaj   Brno – Badminton

Singly a následovaly čtyřhry

Na singly dorazilo 23 hráčů a na čtyřhry 13 párů, takže celkem 49 hráčů se potkalo na kurtech na Sprintu. V základních skupinách u singlů se hrály tak vyrovnané zápasy, že to vypadalo, že do vrchního pavouka postoupí všichni. :-) Nakonec se ale našla 15ka nejlepších, kteří tam šli. Zbylých osm hráčů sestoupilo do spodního pavouka.

U čtyřher to bylo velice obdobné, tam byly tři základní skupiny z toho jedna po pěti týmech, takže ti si mákli. Ale vzešlo z toho 8 nejlepších týmů, kteří se poprali o přední místa. Jak se bojovalo se podívejte na fotkách níže a poté se dočtete, kdo vyhrál.


Pár fotek z průběhu turnaje

Domča Kejíková s Vláďou Meierem
Tým Verbava
Tým Petroman na pauzičce Finálový souboj čtyřher – Retro x Pavel + Sára (zády)


Hurá na stupně vítězů

V kategorii Začátečníci a mírně pokročilí to dopadlo takto: Zlato si odnesl Zdeněk Weinlich, stříbro Vláďa Meier a bronz Pavel Havlát. Mezi ženami byla stejně jako minule nejlepší Verča Šromová (celkové 6.místo, skvělý výkon, z minula si polepšila o dvě příčky!), druhá Dominika Kejíková (celkové 7.místo) a třetí Klára Pšenková (celková 10.). Všem moc gratuluji. Celkové výsledky jsou zde.

V kategorii Čtyřher se na předních místech umístily týmy: První místo Retro (Petr Havránek s Jurajem Klačanským), druhé místo si odnesli Pavel + Sára (Pavel Grošov + Sára) a třetí skončila Verbava (Honzové Kománek a Vodák). Také moc gratuluji a celkové výsledky zde.

Ve spodních pavouku u singlu hrál nejlépe Peter Blaško a u čtyřher vyhrál spodní skupinu tým Petroman ve složení Roman Hrozek + Petr Kožoušek.


Nepopsatelná chuť vítězství

Hráči zjistili, že čokoládové přece jen nejsou. :-)


Další turnaj už v dubnu

Další turnaj se koná už 14.4.2018, přijďte si zahrát. Už se můžete hlásit. Do té doby se mějte krásně a v dubnu se na vás budu moc těšit. :-)

Terez
Březnový badminton BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...