Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Po šesté a znovu paráda!


Po šesté a znovu paráda!

13. 2. 2018, 11:32    autor: Petr Lundák    Reportáž   Squash Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
Z pátku na sobotu se v Plzni odehrál už šestý ročník oblíbeného nočního squashového maratonu. Celkem 16 hráčů stihlo za 10 hodin odehrát odehrát 3 244 míčků ve 192 setech.
Noční squashový maraton 2018
9. 2. 2018   Turnaj   Plzeň – Squash

Někdo nápad, co dělat v noci?

Ve 20 hodin se sešlo na Doubravce ve Sportpalacu 16 bláznů, kteří si řekli, že není nic lepšího než strávit celou noc hraním squashe :)

Nechyběl ani oblíbený raut. Za pomoc s organizací jako vždy patří díky Honzovi Mastnému!

Umění losu

Hráči byli rozdělení do 4 výkonnostních košů a rozlosováni do 4 týmů. Těm byly přiděleny barvy a všichni si zahráli v této noční squashové obdobě Davis Cupu proti ostatním.

Nutno dodat, že losování probíhalo hlavně poctivě! Ale příště raději uděláme losovačku předem živě alá losování Ligy mistrů :)

V první kole se potkala Bílá s Černou. Až do posledního zápasů to bylo nerozhodně a tak rozhodl souboj kapitánů. Rozhodující dva body pro Bílé získal Tomáš Novák.

Druhý zápas prvního kola odehrála Modrá s Červenou. Jakub Strauss sice porazil jedničku Karla Noháče, ale na červené to ani tak nestačilo. Prohráli 18:14.

Druhé kolo už tak vyrovnané jako první nebylo. Černí deklasovali Modré 21:11 na sety. Svůj první set sice ztratil s červeným kapitánem Karlem Noháčem i kapitán bílého týmu Tomáš Novák, ale i přesto zvítězili Bílí 20:12.

Ve třetím kole rozjeté Černé nezastavila ani Červená. Černí zvítězili 18:14, ale na celkové vítězství jim to díky prohře v prvním kole s Bílou nestačilo. To u Bílých ztrácel tah kapitán, ale naopak s blížícím se koncem se rozjel Honza Mastný a udělal důležité body pro svůj tým.

Bílý ve složení Jan Vaněček, Tomáš Novák, Jan Mastný a Petr Lundák zůstali v zápasech neporaženi a dokráčeli pro celkové vítězství v celém nočním šílenství!

Díky všem, co jste na turnaj dorazili! Díky Honzovi za pomoc s organizací, Sportpalace za možnost turnaj uspořádat a Tecnifibru za testovací rakety. Uvidíme se na nočním turnaji zase za rok :)
Noční squashový maraton 2018VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...