Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Celebrita kam se podíváš!


Celebrita kam se podíváš!

28. 1. 2018, 14:43    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Parádní celodenní badmintonový turnaj, ve kterém se prostřídalo celkem 60 hráčů. Tři kategorie a tři celebrity – badmintonisti Petr Koukal a Adam Mendrek a moderátor Primy Michal Janotka. Ten si dokonce odnesl zlatou medaili! A k tomu skvělí hráči a hráčky. No, ještě teď to rozdýchávám. :-)
Lednové badmintonové čtyřhry Brna (3)
27. 1. 2018   Turnaj   Brno – Badminton
Lednový badminton Brna - Středně pokročilí (3)
27. 1. 2018   Turnaj   Brno – Badminton

Celebrita vedle celebrity

Kromě skvělých hráčů a hráček se na vedlejším kurtu utkali v tréninku Petr Koukal s Adamem Mendrekem. Oči hráčů se tedy v pauze upínaly právě na tento kurt. Kluci se ochotně s našimi hráči vyfotili a zvedli jim tak chuť do dalších soubojů. :-) Za to jim děkujeme.

Tonda Hráček s Ondrou Sehnalem a s klukama Petrem a Adamem

A tady Radek Chrápavý s Frantou Čapkem a Petrem

Aby toho nebylo málo, tak v pozdější kategorii Středně pokročilých se o přední místo utkal i moderátor Primy Michal Janotka. A aby se ve večerních zprávách mohl pochlubit medailí, tak pořádně zabojoval a zlato si fakt odnesl. Tak třeba o tom jednou udělá reportáž, i když nevím, protože dělá v sekci krimi zprávy a to by se na turnaji muselo něco stát a ne jen to, že někdo někoho porazí. :-) A to zase nechceme. Každopádně moc gratulujeme.

Michal Janotka (uprostřed), Jarda Janošek a Ludvík Leischner


Hurá na stupně vítězů

V kategorii Začátečníci a mírně pokročilí to dopadlo takto: Zlato si odnesl Michal Junger, stříbro Honza Krupica a bronz Martin Kejík. Všichni tři kluci příští turnaj do Středně pokročilých! Mezi ženami byla nejlepší Verča Šromová (celkové 8.místo, skvělý výkon!), druhá Stasa Manojlovic (celkové 12.místo) a třetí Hanka Havelková (celková 13.). Všem moc gratuluji. Celkové výsledky jsou zde.

V kategorii Čtyřher se na předních místech umístili týmy: První místo PB team (Petr Havránek s Broňkem Melicharem), druhé místo si odnesli Los Haštěřos (Petr Peňáz a Tomáš) a třetí skončily Mandarinky (Tonda Hráček s Ondrou Sehnalem). Také moc gratuluji a celkové výsledky zde.

A na závěr kategorie Středně pokročilých, kde se utkalo celkem 12 hochů a jako nejlepší skončili na prvním místě již zmiňovaný Michal Janotka, druhý Jarda Janošek a třetí Ludvík Leischner. Také klukům moc gratuluji a celkové výsledky jsou zde.


Další turnaj v březnu

Další turnaj se koná 10.3.2018, přijďte si zahrát, to už bude pomalu jaro, snad :-) Už se můžete hlásit. Do té doby se mějte krásně a v březnu se na vás budu moc těšit. :-)

Terez

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...