Úvod » Články » Jak na nový rok, tak po celý rok :-)

Jak na nový rok, tak po celý rok :-)

21. 1. 2018, 18:00    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Sešli jsme se na prvním turnaji v roce 2018. Pokud by takové výkony byly i po celý rok, tak ze squashistů budou brzy profíci. :-)
Squashový turnaj Brna - Začátečníci a mírně pokročilí (3)
20. 1. 2018   Turnaj   Brno – Squash

Dvacítka

Po delší době se na turnaji sešla pěkná dvacítka hráčů a hráček, za což jsem byla moc ráda. Hráče tak čekala pěkná řádka zápasů a bojů o přední místa. Hlavně příjemná vidina toho, že ze základních skupin postupovalo 16 hráčů do pavouka a jen 4 hráčky, na které bohužel zbyla skupina skrytých talentů se utkala v ryze dámském souboji každý s každým. O to to ale pro holky bylo více motivující, protože přece porazit holku, to je to, oč tu běží. :-)

V pavouku se taky bojovalo, holky se tam dostaly dvě a to Evča Šimečková a Katarína Šimonová. Kluci jim ale nic nedarovali, proto i přední místa byla obsazena hráči Svaťou Richterem (3.místo), Jurajem Tokárem (2.místo) a vítězem Jozefem Šafárem (vítěz turnaje). Celkové výsledky jsou zde.

Pár fotek z turnaje

Příště

Příští turnaj se na vás těším v sobotu 3.března. Přihlašování už je spuštěné, můžete se hlásit. Těším se na vás. Do té doby se mějte krásně. :-) Terez