Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Lednový turnajový víkend v Plzni


Lednový turnajový víkend v Plzni

15. 1. 2018, 12:04    autor: Petr Lundák    Reportáž    Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
Hned tři turnaje VAŠÍ LIGY se uskutečnily druhý lednový víkend v Plzni. Nejprve svůj turnaj v sobotu dopoledne odehráli badmintonisté. Večer je následovali hráči ping-pongu. V neděli byl na programu squash, který byl poprvé zařazen jako oficiální turnaj kategorie D. V článku se dočteš, že nás málem porazil dědek, že Cipra jen vítězí a také kdo byl největším překvapením.
Pingpongový turnaj v lednu
13. 1. 2018   Turnaj   Plzeň – Ping-Pong
Squashový turnaj Plzeň (1) - Déčko
14. 1. 2018   Turnaj   Plzeň – Squash

Málem nás porazil dědek

Na badmintonový turnaj se sešla jedenáctka hráčů a všichni si zahráli do sytosti.

Největším překvapením turnaje byl Tomáš Holub. Některé favority vyloženě potrápil a skoro všechny zápasy protáhl do tří setů.

Už už sahal po vítězství v turnaji nadějný dědek z Prahy ostravského původu a vzezření Zdeňka Izera. Jen těsně uhájil domácí tvrz Otto Slabý, ale Petr LundákMarkem Pokorným prohrál :(

Nejlepší ženou v turnaji byla Katka Janečková. O třetí místo zvítězil těsně Petr LundákMírou Čihou :)

,

Zná jen vítězství

Deset hráčů se potkalo na sobotním pingpongovém turnaji.

Největší favorité postoupili bez větších problémů do semifinále. Tam už to bylo kdo s koho. Do finále se nakonec dostali Jiří Egermaier a Leoš Cipra. A znovu zvítězil Leoš. Ze tří turnajů, na kterých byl, získal tři vítězství! Naopak racketlonista Eggy na svoji premiérovou výhru v pingpongovém turnaji stále čeká. Přidal už třetí druhé místo.

Klasický souboj poslední doby nabídl zápas o bronz. V něm zvítězil Jan Pražan nad Miroslavem Zichou.

Squash Na pohodu

Squashový turnaj přilákal celkem 12 hráčů v kategorii Na pohodu. Na premiérový oficiální turnaj ČASQ kategorie D v Plzni pod hlavičkou VAŠÍ LIGY a SK Squash Plzeň dorazila plná kapacita 16 hráčů. Na ženu jsme čekali na tomto turnaji marně.

Kometou turnaje Na pohodu byl Martin Šmejkal starší. Ten zaskočil všechny mladší soupeře a dostal se do semifinále. Tam už neuspěl a nad jeho síly byl v souboji o třetí místo i Ondra Zelenka, ale i tak skvělá práce!

Do finále se zaslouženě dostalo duo Zdeněk Straka a Viktor Hörner. A lepší formu ukázal Vitkor a hned na svém prvním turnaji zvítězil!

Premiérové Déčko

Ve spolupráci s SK Squash Plzeň jsem uspořádali první oficiální turnaj ČASQ kategorie D. A turnaj přilákal plnou kapacitu 16 účastníků. Po soubojích ve skupinách a vyhraných čtvrtfinále se dostali do semifinálových soubojů všichni čtyři největší favorité. V prvním semifinále byla k vidění odveta za poslední finále. A byla to odveta zdařilá. Michal Kraus vrátil porážku z posledního turnaje Honzovi Mastnému a postoupil do finále.

Z druhé části pavouka se dostal do finále první nasazený dle aktuálního žebříčku ČASQ, Pavel Brož. Ten si v semifinále poradil s Martinem Regnerem.

Ve finále předvedl více squashového umu hráč, který se na turnaje VAŠÍ LIGY vrátil po pět a půl let trvající pauze, Pavel Brož. V utkání hraném na tři vítězné sety zvítězil s Michalem Krausem 3:1.

Bez medaile nakonec zůstal vítěz prosincového turnaje Jan Mastný. V zápase o bronz totiž nestačil na Martina Regnera.

Ve skvělé formě se představil Miloš Kačer, který na turnajích VAŠÍ LIGY delší dobu pauzíroval a v nedávné době nakoukl dokonce do páté ligy. Jen na závěr nestačil v zápase o páté místo na nováčka našich turnajů Vláďu Müllera. A možná jen díky tomu, že Vláďa dokázal lépe vypláznout jazyk :)

Budu se těšit na Nočním squashovém maratonu a na klasických turnajích v květnu. Ty budou brzy vypsané pro přihlášení. Petr

PS: nezapomeň se přihlásit do 31. ledna do Jarní sezóny :)
Lednové turnaje v PlzniVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...