Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Až praskaly míčky


Až praskaly míčky

20. 12. 2017, 10:37    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Ping-Pong Praha

 (autor: Tomáš Novák)
V pátek 18.12. se na Hamru uskutečnil další z pingpongových turnajů. I přes velkou konkurenci jiných vánočních akcí jsme se mohli těšit hezké návštěvě 18 plejerů. :-)
Vánoční pingpongový turnaj v Praze - 4
15. 12. 2017   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Poslední turnaj roku se nesl ve znamení pořádné dávky herního vytížení. Hráči byli nejprve rozděleni do šesti skupin po třech, ze kterých v podstatě všichni postoupili do šestnáctičlenného pavouka, a tady se lámal chleba. Ti, co šli dále, těšili se vzrušujícího napětí spojený s dalším postupem či nepostupem. Za to poražení v prvním kole vytvořili dvě skupiny o pěti, kde to mastili takovým způsobem až praskaly míčky, celkem to odnesly tři. V závěru pak ještě sehráli o konečné pořadí mezi svými rivaly z druhé skupiny podle svého umístění. Suma sumárům, postupující si užili šest vypjatých zápasů, zbylí sedm až osm! :-)

Ve finále se nám představila dvojice – Robert Smida a Honza Záleský, aneb kdo si počká, ten si dočká. Pravidelnou návštěvou se oba konečně probojovali do vysněného finále. Roberta vždy někdo zastavil ve druhém kole a často končil 5., za to Honzovi nevycházela semifinále a pravidelně se umísťoval na 3–4. pozici. Po velké třísetové bitvě se štěstěna usmála na Honzu, který odvrátil dva Robertovy mečboly a mohl se tak radovat z vítězství. Je potřeba vyzdvihnout kvalitu všech hráčů, jen se podívejme na výsledky. Zabijáci Jirka Čečil a Kamil Bandžak se ani nevešli do první desítky. Ani zkušení Plzeňáci se neprobojovali do první osmičky. No ale aspoň toho žumpa krále, co Honzo.

Stupínek vítězů

1. Honza Záleský & Jitka Čekanová (15.)
2. Robert Smida & Ivana Matějů
3. Tomáš Tvaroh & Hanka Vaňková

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to: Mercuria Laser Game, NERO Drinks, Tecnifibre ČR a Saunový svět SAUNIA.

Příště hned po Novém roce!

Pingpongová sága pokračuje příští rok, a to v lednu 12.1. od 19:00. Hlásit se můžeš zde. Další termíny jsou již do června vypsané na webu.

Sportu zdar, pinčesu obzvlášť.

Tomáš
Pingpong - prosinec 2017Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...