Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Až praskaly míčky


Až praskaly míčky

20. 12. 2017, 10:37    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Ping-Pong Praha

 (autor: Tomáš Novák)
V pátek 18.12. se na Hamru uskutečnil další z pingpongových turnajů. I přes velkou konkurenci jiných vánočních akcí jsme se mohli těšit hezké návštěvě 18 plejerů. :-)
Vánoční pingpongový turnaj v Praze - 4
15. 12. 2017   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Poslední turnaj roku se nesl ve znamení pořádné dávky herního vytížení. Hráči byli nejprve rozděleni do šesti skupin po třech, ze kterých v podstatě všichni postoupili do šestnáctičlenného pavouka, a tady se lámal chleba. Ti, co šli dále, těšili se vzrušujícího napětí spojený s dalším postupem či nepostupem. Za to poražení v prvním kole vytvořili dvě skupiny o pěti, kde to mastili takovým způsobem až praskaly míčky, celkem to odnesly tři. V závěru pak ještě sehráli o konečné pořadí mezi svými rivaly z druhé skupiny podle svého umístění. Suma sumárům, postupující si užili šest vypjatých zápasů, zbylí sedm až osm! :-)

Ve finále se nám představila dvojice – Robert Smida a Honza Záleský, aneb kdo si počká, ten si dočká. Pravidelnou návštěvou se oba konečně probojovali do vysněného finále. Roberta vždy někdo zastavil ve druhém kole a často končil 5., za to Honzovi nevycházela semifinále a pravidelně se umísťoval na 3–4. pozici. Po velké třísetové bitvě se štěstěna usmála na Honzu, který odvrátil dva Robertovy mečboly a mohl se tak radovat z vítězství. Je potřeba vyzdvihnout kvalitu všech hráčů, jen se podívejme na výsledky. Zabijáci Jirka Čečil a Kamil Bandžak se ani nevešli do první desítky. Ani zkušení Plzeňáci se neprobojovali do první osmičky. No ale aspoň toho žumpa krále, co Honzo.

Stupínek vítězů

1. Honza Záleský & Jitka Čekanová (15.)
2. Robert Smida & Ivana Matějů
3. Tomáš Tvaroh & Hanka Vaňková

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to: Mercuria Laser Game, NERO Drinks, Tecnifibre ČR a Saunový svět SAUNIA.

Příště hned po Novém roce!

Pingpongová sága pokračuje příští rok, a to v lednu 12.1. od 19:00. Hlásit se můžeš zde. Další termíny jsou již do června vypsané na webu.

Sportu zdar, pinčesu obzvlášť.

Tomáš




Pingpong - prosinec 2017



Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English

Reklama

Loading...