Úvod » Články » Badmintonové zakončení roku ve velkém!

Badmintonové zakončení roku ve velkém!

19. 12. 2017, 13:22    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Badminton Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
V Brně jsme zakončili rok 2017 badmintonem ve velkém. Po dlouhé době byly všechny tři kategorie, kurty obsazené od 10 do 19 hodin a bojovalo se o sto6. Pojďme si tento den přiblížit.
Prosincové badmintonové čtyřhry Brna (2)
16. 12. 2017   Turnaj   Brno – Badminton
Prosincový badminton Brna - Začátečníci a mírně pokročilí (2)

První kategorie – singly

24 hráčů v kategorii Začátečníci a mírně pokročilí, takže plná kapacita. Tentokrát o nejlepší umístění bojovaly pouze 2 ženy a to Barča Janíková a Pavla Paříková. Lepší z nich skončila Barča na 19.místě. Muži se poprali o přední místa. Pavel Havlát se Zděnkem Weinlichem si to rozdali o třetí místo. Lépa nakonec skončil Pavel. Ve finále se itkal squashista Radek Janíček s Radimem Jarouškem, který teda spíše patřil do Pokročilých, ale měl mé svolení a nová raketa je nová raketa. :-) Takže Radim si odnesl zlato, Radek stříbro. Celkové výsledky jsou zde

Martin Kejík v boji o sedmé místo.

Druhá kategorie – čtyřhry

13 týmů, no těšila jsem se jejich výkony. A podívaná to byla parádní. O třetí místo si to rozdali No Name (Honza KOmánek + Radim Jaroušek) s Los Hašteřos (pepa Peňáz + Tomáš Hokl), kde si bronz odnesli Los Hašteřos. Finále měli opět na starost DDP (Petr Havránek + Petr Krul) proti Mandarinkám (Tonda Hráček + spoluhráč). DDP to zase ovládli, i když to měli náročné a chvílemi měli na mále. :-) Celkové výsledky jsou zde.

Tým Los Hašteřos

Třetí kategorie – singly

A jdeme do poslední kategorie a to Středně pokročilí. Tady se sešlo celkem 12 hráčů, velice slušně hrajících. V pavouku si nejlépe vedli Jindra Schick s Jirkou Burešem, kde zvítězil o prsa Jindra a o třetí místo si to rozdali kluci Svaťa Richter s Broňou Náterem. Svaťa medaili udolal. Celkové výsledky jsou zde.

Vítězové dostali raw tyčinky lifefood od partnera turnajů. Děkujeme a všem gratulujeme!

Jindra Schick útočí

Další turnaj už v lednu 2018

Další turnaj se koná 27.1.2018, přijďte si zahrát a vyběhat to vánoční cukroví. :-) Už se můžete hlásit. Krásné Vánoce a v lednu se na vás budu moc těšit. :-)