Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Listopadový squashík, žádný kvapík.


Listopadový squashík, žádný kvapík.

14. 11. 2017, 16:15    autor: Tomáš Novák   

 (autor: Tomáš Novák)
Další squashový víkend za námi! Necelých 50 squashistů se za oba dny prohnalo na hamerských kurtech. Pozornost budiž upřena na squashové dámy a pestrou nedělní sbírku.
Oficiální squashový turnaj kat. D- pokročilí - 3
12. 11. 2017   Turnaj   Praha – Squash
Squash - středně pokročilí - 3
11. 11. 2017   Turnaj   Praha – Squash

Po spojení kategorií pro začátečníky až po středně pokročilé se v sobotu na kurtech představilo dohromady 27 hráčů, z nichž 4 squashové dámy, na které bychom se mohli podívat zblízka. Nejlépe si vedla Sába, která se probojovala do horního pavouka a skončila na krásném 10. místě. Sába šahala po oceňovaném devátém místě, to ale už dlouhodobě patří Viktoru Štěpánovi. Tady začínám cítím menší kalkul.. Petra s Darčou zase usilovaly o královnu žumpy, a moc jim nechybělo, vedly si výborně, až do doby, kdy se jim do cesty postavil Martin Havelka. Nejdřív přišla na řadu Darča, poté ve finále i Petra. Po dlouhé tříleté pauze jsme také vřele uvítali Šárku, naší milou ředitelku. Pauza se trochu podepsala, ale zápasem od zápasu šla Šárka nahoru a bylo vidět, že to určitě nezapomněla. No a ještě zmíníme Michala Chovance, překvapení sobotního turnaje, v publiku také známý jako Cillian Murphy, který si ve finále dokázal hravě poradit s Davidem Stíbalem.

Na nedělním VAŠE LIGA Déčku se nám ukázalo tak jako minule 21 hráčů, tedy opět skvělý počet, navíc nyní v nabité konkurenci. V Česku se totiž zároveň konaly tři Céčka. Proto patří velké díky za účast, která byla hezky pestrá. Přišly poprvé dvě ženy – Sába si dala druhou rundu a také jsme začlenili Martinu, přišly starý páky – Láďa, Libor, Ivan Angláni – Sam, Michael, držáci – Tomáš C, Martin J, Adam, Dušan a další. A kdo si vedl nejlépe? No, zkušenosti nakonec přeci jen zvítězily. Ivanovi chvilku trvalo, než se rozehrál a až nevydařený první kolo všem ukázal své kvality. Stejně tak Libor, a ještě více Láďa, který se probojoval až do finále, kde setřásl minulého vítěze – Sama. To má prý za ten Brexit..

Stupínek vítězů – sobota & neděle

1. Michal Chovanec & Sába Kuncířová (10.) & Láďa Vávra & Sába Kuncířová (19.)
2. David Stíbal & Petra Vansová (18.) & Sam Marston & Martina Formánková (20.)
3. Michal Snopek & Darina Lanková (19.) & Tomáš Císařovský

Poděkování

Patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to:

Příště vánoční překvapení se změnou času

V sobotu výjimečně startujeme od 14:00, protože na turnaj navazují dvě semifinále PSA turnaje – Prague Open 2017. Jelikož bude pro návštěvníky postavena tribuna, je počet hráčů stanoven na 32, a tudíž i turnaj spojený s třemi kategoriemi. Od 20:00 budeme pokračovat vánoční posezením. Hlásit se můžeš zde:

V neděli zase startujeme již od 11:00, a to z důvodu pokračování PSA turnaje – Prague Open 2017, tentokrát ovšem finále stanovené na 15 hodinu.

Sportu zdar, squashi obzvlášť.

Tomáš Novák
Squash Praha - listopad 2017Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...