Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Turnaj nováčků se starými pořádky.


Turnaj nováčků se starými pořádky.

13. 11. 2017, 18:41    autor: Tomáš Novák   

 (autor: Tomáš Novák)
V pátek 10.11. jsme se již potřetí na Hamru v Záběhlicích sešli na pingpongovém turnaji, a nezbývá než konstatovat, že opět úspěšně, tedy do třetice všeho dobrého.
Pingpongový turnaj v Praze 3
10. 11. 2017   Turnaj   Praha – Ping-Pong

Uteklo to jako voda, během srpna jsme poměrně narychlo s Kubou Hojerem dali dohromady koncept pinčesových turnajů. Cítili jsme poptávku ze strany hráčů, proto úkol zněl jednoduše, čím dřívější realizace, tím lepší. Na začátku září jsme proto vypsali první termín, a ejhle, už hlásáme do třetice všeho dobrého. Turnaje se plní, a nás těší Váš zájem. My se těšíme na další pokračování, příště nás navíc čeká vánoční pohoda. Takže jedeme dále, show must go on.

No, to jsme měli takové celkové pozastavení, jak to ale vlastně probíhalo tentokrát? Mnohem pestřeji, přišly ženy, silná turnajová trojka ve složení Maruška-Ivana-Hanka, ze kterých srší jen a jen pozitivní energie. Dorazili nám také Plzeňáci, kteří už téměř naplnili plné auto. Honzovi Pražanovi a Mirkovi Zichovi evidentně zachutnala pražská soutěživost. A především jsme také uvítali další nováčky – Tomáše Tvaroha, Martina Zavadila, Petra Maršálka a Klabíka, Honzu Šimrala a Ivana.

Na závěr se podívejme, jak to vypadalo na výsledkové listině. Na stolech nejvíce dominoval opět Marek Dlask, kterého nyní nezastavil ani sebejistý Láďa Navrátil. Překvapením turnaje se stal Tomáš Tvaroh, který se umístil na krásném čtvrtém místě, a hned za ním další zmíněný nováček Martin Zavadil. Do značné míry je nejsmolnějším umístěním deváté místo, které si odnesl Mirek Zicha. Jen jedna prohra a stejnak je před tebou dalších osm kořenů, co.. Slavným žumpa králem se stal Petr Klabík. Když na to tak koukám, tak se vlastně dá říct, že to byl turnaj nováčků se starými pořádky.. :-)

Stupínek vítězů

1. Marek Dlask & Maruška Kořínková
2. Ladislav Navrátil & Ivana Matějů
3. Honza Záleský & Hanka Vaňková

Kompletní pořadí najdeš zde.

Poděkování

patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to: Mercuria Laser Game, NERO Drinks, Tecnifibre ČR a Saunový svět SAUNIA.

Příště cukroví!

Vánoční turnájek je naplánován na 15.12. od 19:00 na Hamru. hlásit se můžeš zde

Sportu zdar, pinčesu obzvlášť.

Tomáš
Pingpong Praha - listopad 2017Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...