Úvod » Články » 11 mušketýrů a jedna mušketýrka

11 mušketýrů a jedna mušketýrka

6. 11. 2017, 13:45    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Celkem 12 hráčů se sešlo na listopadovém squashovém turnaji. Kdo to vyhrál a kolikátá skončila jediná žena turnaje se dočtete v článku.

Začínáme

V základních skupinách šlo o hodně, dostat se v lepším případě do pavouku a v horším případě do spodní skupiny. Tentokrát se bohužel neusmálo štěstí na Katarínu Šimonovou, Pavla Janečku, Marka Zgabaje a Ondru Berkiho. Dobře se hrálo Markovi Čížovi, Filipovi Kuželovi, kteří se dostali do finále (na fotce).

Jdeme do finále

V souboji o třetí místo se utkali Mirek Gregor s Jirkou Dosedělem, kde vyhrál Mirek. Ve finále se utkali už zmiňovaní Marek s Filipem a vyhrál Filip 2:1 na sety. katarína, jako jediná žena, skončila na celkovém 10.místě. Celkové výsledky jsou zde.

Vítězové dostali raw tyčinky lifefood od partnera turnajů. Děkujeme a všem gratulujeme!

Příště

Příští turnaj už je zase v sobotu a to v sobotu 2.prosince.. Přihlašování už je spuštěné, můžete se hlásit. Těším se na vás. :-) Terez