Pohodový běh

7. 6. 2017, 19:50    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Běh-Brno Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Byl to pohodový běh při pondělku. Rekord nepadl, ale všichni si pěkně zaběhali. Kdo dopadl nejlépe?
Letní běžecká tour - Brno (3) - 5 km
5. 6. 2017   Tour   Brno – Běh-Brno
Letní běžecká tour - Brno (3) - 10 km

S radostí představujeme vítěze

Jak to tedy dopadlo…

Tramtadadáááá, pojďme si představit nejlepší běžce a běžkyně třetího závodu Letní běžecké tour.

Trať 5 km

kategorii 40+ se na trati 5 km mezi muži nejlépe umístil běžec Marek Telička (21:32), druhý skončil Tomáš Vojtíšek (22:11). Mezi ženami doběhla první Eva Krňávková s časem 23:41, druhá Táňa Kratochvílová (29:56) a třetí Věra Jirásková (34:43).

kategorii pod 40 na trati 5 km vyhrála Anežka Langhammerová (20:38), druhá skončila Barbara Janíková (22:19) a třetí Karolína Zoufalová (24:07). Mezi muži zvítězil Jakub Jonáš (19:50). Druhý skončil Tomáš Uher (20:20) a třetí Jan Ptašek (20:35).

Trať 10 km

A jdeme do finále. Na trati 10 km nad 40 let byla jediná běžkyně a to Janča Kalová s časem 1:00:37. Mezi muži v kategorii 40+ na prvním místě skončil Jaroslav Kropáček (43:07). Druhý skončil Radim Táborský (46:01) a třetí Roman Kresta (52:35).

Mezi muži v kategorii 40– na prvním místě skončil Josef Utěkal (44:32). Druhý skončil Martin Janík (46:57).

Díky patří také partnerům za ceny pro nejlepší:Life­food, Nero Drinks. Celkové výsledky zde na 5km a 10km.

Příště zase v pondělí

Další závod a to čtvrtý v sérii Letní tour je v pondělí 3.7. od 18 hodin. Prezence probíhá od 17 do 17.50. Tak si přijďte zaběhat, přihlašování je už spuštěné!