Hradečáci jara

2. 6. 2017, 16:37    autor: Petr Lundák    Reportáž   Badminton Hradec Králové

 (autor: Petr Lundák)
Právě skončila Jarní sezóna VAŠÍ LIGY. Pojďme se společně podívat, kdo byl v Hradci Králové nejlepší v badmintonové lize, do které zasáhlo celkem 18 hráčů, což je druhý největší počet v historii badmintonové ligy.

Statistikovo okénko

Do Jarní sezóny badmintonové ligy v Hradci Králové zasáhlo 18 hráčů (z nich 3 ženy). To je o 3 více než na Podzim 2016. Celkem se mělo odehrát 160 zápasů. 41 z nich bylo skrečováno, což znamená míra odehrání 74 %.

Nejlepší hráči Jarní sezóny

Vítězství z Podzimní sezóny obhájil Michal Hroch, který za celou sezónu prohrál pouze jednou, s druhým v pořadí. Lukáš Obermajer je něco jako badmintonová Slavie – tedy věčně druhý (i Slávie ale může někdy vyhrát, tak třeba i Lukáš překvapí :) ). Připsal si už páté druhé místo v sezóně. Třetí skončil Martin Kábrt, který se během sezóny musel vyšplhat pěkně od třetí ligy. Nakonec to stačilo. Byl o pouhých 8 bodů před čtvrtým Milanem Neškrabalem.

Muži
1. místo Michal Hroch 353 b.
2. místo Lukáš Obermajer 325 b.
3. místo Martin Kábrt 281 b.

Budeme se opakovat, ale jen první místo zná ve VAŠÍ LIZE Michaela Maixnerová. Mezi ženami zvítězila už ve své osmé sezóně. To je tedy série! Druhá byla stejně jako na podzim Michaela Holubová a třetí skončila Monika Horáková, která však odehrála v celé sezóně pouhé tři zápasy.

Ženy
1. místo Michaela Maixnerová 242 b. (celkově 7. místo)
2.místo Michaela Holubová 147 b. (celkově 11. místo)
3.místo Monika Horáková 5 b. (celkově 18. místo)
Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...