Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Největší běh VAŠÍ LIGY


Největší běh VAŠÍ LIGY

27. 3. 2017, 17:24    autor: Petr Lundák    Reportáž   Běhání Praha

 (autor: Petr Lundák)
Čtvrtý letošní závod Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY přilákal účast 239 běžců. To z něj udělalo největší běžecký závod v historii VAŠÍ LIGY. Děkujeme za přízeň a příště už se budeme těšit ve středu.
Loap PBT VAŠÍ LIGY VII (4) - 5 km
25. 3. 2017   Tour   Praha – Běhání
Loap PBT VAŠÍ LIGY VII (4) - 10 km
25. 3. 2017   Tour   Praha – Běhání

Startujeme

Plných 164 běžců se vrhlo na trať závodu na 10 km.

O 5 minut později je následovalo 75 běžců na 5 km.

Nejrychlejší v cíli

V čase 16:58 byl první v cíli Lukáš Nevařil a stal se tak vítězem na 5 km mezi muži. Na stupních vítězů ho doplnil druhý Honza Vitásek a třetí Petr Linduška.

Martin Hejný zvítězil v kategorii 40+. V čase 18:10 byl celkově čtvrtý. Jen o čtyři vteřiny zpět byl Petr Lochman. Třetí Pavel Tall zaostal jen o dalších 12 vteřin.

Mezi ženami byla nejrychejší Markéta Hofmanová v čase 21:05. Druhá doběhla a Petra Vymlátilová a třetí Gabriela Hůlová.

Blanka Lochmanová přidala po manželovu stříbru další cenný kov do již tak rozsáhlé rodinné sbírky. Zlato v kategorii 40+ brala za čas 21:33. Druhá byla vítězka z února Lenka Zloská. Bronz brala Petra Šarochová.

Svůj první závod na 5 km v životě běžel Adam Koukal. A hned zvítězil v kategorii do 15 let. Do cíle doběhl v čase 22:12. Druhé místo obsadil mezi mladíky Jan Vačkář a třetí skončil Adam Zíma.

Nejlepší mezi desítkáři

Na desítce zvítězil nováček na bězích VAŠÍ LIGY Michal Řežábek. V cíli byl o 28 vteřin před stříbrným Tomášem Eklem. Jen 2 vteřiny za Tomášem finišoval Lukáš Slatinský, který musel před vyhlášení někam odběhnout :)

Podobně vyrovnané to stejně jako u mužů to bylo i mezi ženami. Dáša Míková zvítězila v čase 39:06. Druhé místo obhájila z února Jana Zímová. Za Dášou byla jen o 5 vteřin. Třetí Svatoslava Kacířová byla v cíli třetí v čase 39:40.

V kategorii 40+ už byly rozdíly trochu větší. Luboš Rákosník zvítězil mezi muži v čase 35:37. Druhý byl debutant Miroslav Mikula a třetí Jiří Kabelka, vítěz všech tří předchozích závodů v letošním roce. Protože je Jirka na první místo letos zvyklý, nechal ho Luboš na nejvyšší stupínek alespoň na chvíli vystoupat :)

Mezi ženami v kategorii 40+ se ze vítězství radovala hned při svém první startu na Loap PBT VAŠÍ LIGY Martina Bradáčová. V cíli byla v čase 42:12. Pro stříbro si doběhla Lenka Kotecká a pro bronz Daniela Perglerová.

Příště už ve středu – špendlíků bude dostatek

Díky všem, že jste na březnový závod dorazili a především těm, kteří nám darovali spínací špendlíky, protože běžců přišlo více než jsme čekali a v poslední fázi jsme hledali špendlíky, kde se dalo. Nakonec ale všichni číslo připnuli :) Rekordní účast nám opravdu udělala radost a budeme se těšit v dubnu i dostatkem špendlíků :) Díky patří také všem pomocníkům a partnerům za ceny pro nejlepší: Loap, Lifefood, Nero Drinks, běhej.com a Mercuria Laser Game.

Budeme se těšit na dubnovém závodě, který se bude konat ve středu 26. dubna. A mrkněte také na pozvánku na první běžecký kemp VAŠÍ LIGY.
Loap PBT VAŠÍ LIGY 2017 VII (4)Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English

Reklama

Loading...