Úvod » Články » 136 běžců na trati

136 běžců na trati

23. 4. 2015, 19:42    autor: Petr Lundák    Reportáž   Běhání Praha

Do prvního středečního závodu Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY v roce 2015 vyběhlo celkem 136 běžců. 45 z nich se vydalo na pěti kilometrový závod a 91 jich zvolilo dvojnásobnou vzdálenost.
Loap PBT VAŠÍ LIGY - 5 km 05/12
22. 4. 2015   Tour   Praha – Běhání
Loap PBT VAŠÍ LIGY - 10 km 05/12

Start

91 závodníků připraveno na start závodu na 10 km.

O polovinu menší startovní pole na kratší distanci.

Kategorie 40+

Milan Cibík doběhl na 5 km celkově sedmý v čase 0:19:15. Tento výkon mu ale vynesl vítězství v kategorii 40+.

Kateřina Šípová zvítězila v kategorii 40+ s časem 0:25:00 a v celkovém pořadí ji to stačilo na druhé místo mezi ženami.

Na trati 10 km nejrychleji mezi „veterány“ doběhl Josef Bambas. Měl sice jazyk na vestě, ale čas 0:37:41 mu zajistil první místo v kategorii 40+ a celkové osmé místo.

Mezi ženami byla v kategorii 40+ nejrychlejší Veronika Vágnerová (startovní číslo 240) s časem 0:44:13, která si připsala i druhé místo v celkovém pořadí žen na 10 km.

Pomalu můžeme založit pravidelnou rubriku rodinné klany. Tentokrát si dvě třetí místa v kategorii 40+ vybojovali Cidlinští!

Celkové pořadí

Jakub Mocek byl tak rychlý, že ho fotograf zastihl až v cíli. Závod na 5 km dokončil v čase 0:17:31.

Nejlepší žena na 5 km, Eva Krejčířová předbíhala i okolní cyklisty! 5 km zaběhla za 0:24:35.

Desetikilometrovou trať zdolal nejrychleji Michal Vokrouhlík. Stačilo mu k tomu 35 minut a 28 vteřin.

Mezi ženami vládla na 10 km Julie Roznosová (startovní číslo 100) s časem 0:42:45.

Vyhlášení nejlepších

Tentokrát se podařilo (na rozdíl od minule) připravit i všechny medaile včetně stříbrných :)