Úvod » Články » Loap PBT VAŠÍ LIGY 2015 byla zahájena

Loap PBT VAŠÍ LIGY 2015 byla zahájena

4. 1. 2015, 11:24    autor: Petr Lundák    Reportáž   Běhání Praha

Novoročním závodem začala Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY 2015! Závodu se zúčastnilo celkem 97 běžců, kteří se nezalekli ani ranního mrazíku. Dokonce byl překonán jeden traťový rekord! Pojďme se podívat na průběh závodu v krátké fotoreportáži.
Loap PBT VAŠÍ LIGY - 10 km 01/12
3. 1. 2015   Tour   Praha – Běhání
Loap PBT VAŠÍ LIGY - 5 km 01/12

Zima byla a ne že ne

Ráno ještě byla trať namrzlá. Postupně ale rozmrzla a nemáme hlášeny žádné úrazy. Zima nicméně byla taková, že i megafon vypověděl sloužit…

Každý se se zimou vypořádal jinak. Někdo nasadil teplé oblečení…

Jeden ze závodníků naopak zvolil kilt a lehkou obuv…

Úplně první v cíli byl Jaroslav Veselý a připsal si druhý nejrychlejší čas na trati 5 km v historii závodu: 0:16:35.

Na 10 km zvítězil Jiří Kabelka.

Nejrychlejší ženou na 5 km byla Barbora Doubková. Dokonce v novém rekordu trati 0:19:28!

Na 10 km zvítězila mezi ženami Nataša Hnátková.

Nejmladší účastníky do cíle dovezla Simona Vlašimská, která byla bronzová mezi ženami na 10 km v kategorii 40+.

Nejvíce medailí (hned čtyři) posbírali Lochmanovi!

Důležité však je, že všichni měli radost z doběhu do cíle :)

Sláva vítězům, čest poraženým

• Celkem do cíle dorazilo 97 běžců. 39 jich běželo 5 km a 58 10 km vzdálenost.
  • Celkové výsledky dle kategorií
  • V každé kategorii jsme vyhlásili tři nejlepší běžce. První v pořadí si odnesl ponožky Loap od našeho hlavního partnera.

Na vyhlášení jsme se přesunuli do prostor restaurace v areálu Hamr-Braník, ke nám bylo hezky teplo.

Kategorie 40+ 5 km ženy/muži:

Kategorie 40+ 10 km ženy/muži:

Celkově 5 km ženy/muži:

Celkově 10 km ženy/muži:

Za celý organizační tým děkuji všem běžcům, kteří dorazili, za krásnou atmosféru. Poděkování patří také Loapu za věnování cen pro nejlepší běžce.

Příště se na Vás budeme těšit v sobotu 31. ledna od 11:00.