Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Kde mám spoluhráče???


Kde mám spoluhráče???

2. 10. 2017, 7:45    autor: Tomáš Reinbergr    Jak na to?   

 (autor: Jakub Hojer)
Už asi netrpělivě očekáváte rozřazení do ligy na říjen, že? Možná jste v lize noví a nevíte, jak, kde, kdy a s kým si domluvit zápasy? Čtěte dál, vše se dozvíte!

Jsme nadšení, že už se tolik těšíte na hru, nové soupeře a jste tak nažhavení na zápasy! My už se také nemůžeme dočkat, až to celé vypukne! Přípravě nové sezóny jsme věnovali spoustu času a energie, tak už ho taky chceme odstartovat! Musíme všichni ale ještě malou chviličku vydržet:-)

Dámy a pánové, sporťáci a sporťačky, je to totiž nářez! Chápu, že se to „zvenku“ asi nezdá… ale udělat rozřazení hráčů pro první kolo nové sezóny, to je vskutku pořádný maraton! Obzvláště ve větších ligách.

Všichni správci ligy, zejména Terka v Brně a Kuba v Praze, jedou jak šrouby a kouří se jim od uší a klávesnic! Desítky telefonátů, stovky mailů každý den. Co si budeme povídat, kdyby tolik hráčů nenechávalo přihlášení na poslední chvíli, bylo by to o dost jednodušší:-)

Jménem celého týmu VAŠÍ LIGY bych vás chtěl proto poprosit o trpělivost a pochopení! Na rozřazení usilovně pracujeme. Děláme maximum pro to, aby byly všichni nasazeni na odpovídající úroveň a každého hráče v lize čekaly hned od začátku samé vyrovnané napínavé zápasy. Dáváme si proto s rozřazením hodně záležet… a holt to nějakou dobu trvá:)

Kdy bude hotové rozřazení?

Rozpis skupin publikujeme v úterý 3. 10. 2017 večer. Je možné, že některé ligy budou rozřazené dříve, ale nechceme nic slibovat. Každopádně se nebojte, zápasy stihnete odehrát. Říjnové kolo potrvá do 31. 10., takže délka kola vychází na 4 týdny.

Jak zjistím, s kým si mám domluvit zápas?

V momentě, kdy bude publikované rozřazení pro vaši ligu (=město + sport, např. Plzeň squash), přijde vám do emailové schránky zpráva, že kolo začalo. V emailu budete mít i další instrukce a kontakty na spoluhráče. Pak se hned můžete pustit do domlouvání termínů zápasu a potom už hurá na kurty:-) Vaše spoluhráče uvidíte zároveň na stránce Moje ligy.

Nejen nováčkům doporučujeme si zatím pročíst:

Do jaké úrovně tě zařadíme?

Kritérium číslo 1 je pro nás herní úroveň hráčů, protože vám chceme splnit to, proč se do ligy hlásíte: poznat nové vyrovnané soupeře, hrát napínavé zápasy. Snažíme se co to jde, abychom všechny zařadili na odpovídající úroveň. Samozřejmě hráče, kteří ligu už nějakou dobu hrají, se snažíme zařazovat do ligy, do které postoupili/ses­toupili podle výsledků zářijového kola. Nicméně buďte připraveni na to, že můžete být zařazení i do malinko nižší (nebo vyšší) ligy! Podrobněji o tom, jaká dilemata řešíme při sestavování rozpisů, sepsal Kuba do článku Rozřazení – do jaké ligy se těšit? Někdy je to opravdu oříšek a je těžké rozhodnout, kdo dostane černého Petra a půjde o ligu níže.

Rozřazení děláme jak nejspravedlivěji dokážeme. Jde nám v první řadě o to, aby vás liga bavila a byli jste nadšení z vyrovnaných napínavých zápasů!

Pohled do zákulisí

Možná vás zajímá, jak vlastně samotné rozřazení vypadá? Jak to děláme? Naštěstí nám v tom pomáhá speciální nástroj v administraci a už nemusíme ručně ťukat IDčka do excelu jako dříve. I přes to je ale potřeba zpracovat spoustu vstupních informací „ručně“. Pro zajímavost přikládám náhled do administrace:

Volejte prezidentovi!

Pokud má kdokoliv z vás otázky k rozřazení, připomínky, nápady, stížnosti, pochvaly, dotazy k zápisu do ligy na poslední chvíli, obavy zda jste správně přihlášení – rád se si s vámi o tom popovídám a vše vysvětlím. Jsem tu pro vás na telefonu 604 219 565. Volejte kdykoliv. Správcům nechme teď klid, ať se mohou soustředit na rozřazování:-) Těším se na vás na telefonu nebo později na kurtech! Sportu zdar! Tomáš – prezident VAŠÍ LIGY

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...