Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Chodím i na dvanáctku!

16. 1. 2017, 12:24    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu se na Hamru v Záběhlicích uskutečnil velmi pěkně zaplněný squashový turnaj. Po prosincové pauze se opět uskutečnily všechny čtyři kategorie, takže máme radost a hledíme vstříc světlým zítřkům!

Zahraj si s Koukalem a Harritym v rámci Czech-US Squash Challenge!

16. 1. 2017, 12:03

V sobotu 11. února budou příznivci všech raketových sportů v Praze na Hectoru svědky unikátního squashového svátku – historicky první Česko-americké squashové výzvy. V ní proti sobě stanou Jan Koukal, sedmnáctinásobný mistr ČR, a Todd Harrity, nadějná americká jednička. Pro fanoušky je připravena jedinečná akce!

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Arktická zima nám nevadí

9. 1. 2017, 10:37    Reportáž    Praha – Běhání

Ani velký mráz neodradil běžce, aby dorazili na start sobotního běžeckou závodu. Celkem jich na první závod sedmého ročníku Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY dorazilo 110!

Pozor, už jsme to spustili – přihlas se do nové sezóny!

4. 1. 2017, 9:22    Organizační

Právě jsme spustili přihlašování do Jarní sezóny VAŠÍ LIGY. Přihlašování probíhá až do konce ledna, ale ty se přihlas hned, ať na to už nemusíš myslet. Věříme, že i tentokrát půjde o sezónu rekordní.

Žena jménem Haruno jim to natřela

19. 12. 2016, 19:08    Reportáž    Brno – Badminton

Stala se krásná věc – v jedné badmintonové kategorii to vyhrála žena! :-) A moc jsem jí to přála. Co se událo i v ostatních kategoriích se dočtete v článku.

Squashová besídka

19. 12. 2016, 15:25    Reportáž    Praha – Squash

Poslední pražský turnaj před Vánoci byl squashový. A nejen turnaj, ale i poturnajová besídka byla velmi vyvedená. Jen se podívejte.

Zlatá na rozloučenou

13. 12. 2016, 10:21    Reportáž    Praha – Badminton

V sobotu se uskutečnil poslední pražský badmintonový turnaj tohoto roku, akce jako vždy velmi výživná. A přišel i pes.

Krupička obhájil titul ve Squashové Tour

5. 12. 2016, 21:48    Reportáž    Plzeň – Squash

Squashová plzeňská tour v roce 2016 má stejného vítěze jako vloni. Titul obhájil Lukáš Krupička. Celkem vyhrál letos 5 turnajů včetně toho posledního a zaslouženě zvítězil. V kategorii Na pohodu bral zlato Filip Chobodický. Mezi ženami byla nejlepší Soňa Königsmarková. A kdo byl poslední?

Poslední squash roku vyhrál ten nejlepší, Radek

4. 12. 2016, 18:55    Reportáž    Brno – Squash

Potkali jsme se na posledním squashovém turnaji roku 2016. 15 hráčů a 1 odvážná hráčka Katarína si to rozdali v centru Viktoria. Vítěz byl jasně daný dopředu, Radek Janíček patří spíše do kategorie Středně pokročilých až pokročilých, dlouho ale nehrál, tak nevěděl, jak na tom je, tak to přišel zkusit na Začátečníky. Jak si vedli ostatní?

Marek forever!

28. 11. 2016, 16:56    Reportáž    Praha

V sobotu se v pražském Braníku odehrály turnaje dvojic i jednotlivců, které měly mnoho vítězů, poražených a jednu kontroverzní hvězdu.

1 2 3 4 5 6 7 8
> >>

Vyhlašovačka 2016 Plzeň

24. 10. 2016    Vyhlášení nejlepších hráčů 2016     Plzeň

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Zobrazit galerii

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK