Úvod » Akce » Napínavé, vyrovnané, hrálo se až do zhasnutí světel

Napínavé, vyrovnané, hrálo se až do zhasnutí světel

12. 2. 2012, 23:21    autor: Ondřej Slabihoud    Reportáž   Badminton Praha

(autor: Ondřej Slabihoud)
Máme za sebou čtvrtý OLIVER badmintonový turnaj, který se odehrál 11. února 2012. Tentokrát se hráči mohli v klidu plně soustředit na hru bez vedlejších kostýmových soutěží nebo sázek. Jak si všichni v napínavém turnaji vedli zjistíte dále.
IV. OLIVER Badmintonový turnaj - Začátečníci
11. 2. 2012   Turnaj   Praha – Badminton
IV. OLIVER Badmintonová Tour - Pokročilí

Začátečníci

Turnaj byl maximálně naplněn, takže si zahrálo 24 začátečníků v trojčlenných skupinkách každý s každým na dva sety. Dva lepší hráči postoupili do pavouka šestnácti s úplnou dohrávkou, tedy do nebíčka a zbylých osm se utkalo v menším pavoukovi s dohrávkou známem jako žumpička.

Medaile u dívek získaly Renata Vlčková, která obsadila třetí místo. Klára Hejdová dosahla na stříbro a zlatá přesvědčivě skončila Šárka Stejskalová. Pánové nám předvedli neméně zajimavou hru, kde třetí místo obsadil Vladimír Nejedlý, na stříbro dosáhl Štěpán Beránek a první místo si vybojoval Martin Bělor. Oceněna byla i vítězka turnajové žumpičky a tou se stala Martina Víchová.

Kompletní výsledkovou listinu si můžete projít zde.

Pokročilí

Systém hry se od začátečníků nelišil, akorát zápasy byly o něco delší a výsledek se započítává do OLIVER badmintonové tour, kde se hraje o velmi hodnotné ceny od OLIVERU, které budou vyhlášeny v létě.

Třetí místo v dívkách opět jako v lednu obsadila Veronika Kyzlíková, druhá se umístila Hanka Kronusová a na první místo se probojovala Lucie Kolesníková, mimo jiné vítězka začátečníků z lednového turnaje. V pánské soutěži diplom za třetí místo získal Martin Lívanec. Druhý se umístil Radek Vítek a vítězem se stal Martin Vaněček. Opět jsme ocenili i hráče, kteří měli smůlu na tvrdé soupeře hned z počátku, ale neporaženi se probojovali celou žumpičkou. Tentokrát tím hráčem byl Marek Frait. Gratulujeme.

Ceny

Hráči dostali nejrůznější formy občerstvení od piva, čokolád po energetické sušenky. Také jsme nezapomněli, že se blíží Valentýn a vítězka turnaje pokročilých vyhrála Milka čokoládové srdce.

Co dál

Všem hráčům moc děkujeme za účast a doufám, že se Vám na turnaji líbilo, proto přijměte pozvání na další turnaj opět do Braníku a to 10.3.2012 od 19h.