Články

Na závěr roku medailové zápasy ve velkém stylu

Konec roku 2023 jsme turnajově završili v Brně na badmintonu. Hráči se předvedli ve velkém stylu a medailové zápasy byly všechny na "tříseťáky" - bitvy.

Pingpongový turnaj v Praze - prosinec 2/3

Druhý prosincový turnaj ve stolním tenise.

Sněhový Trail do Háje
10. Prosinec 2023

Poprvé v prosincovém termínu jsme organizovali Trail do Háje, kdy běžci přeběhnou z Hlubočep přes Barrandov do Chuchelského háje a zpět. A běžce čekal nelehký sněhový terén. Odměnou jim byly krásné výhledy.

Pingpongový turnaj v Praze - prosinec 1/3

První turnaj ve stolním tenise v prosinci.

Renča Vacíková vítězí celkově

První celkové vítězství z pingpongových turnajů získala Renča Vacíková. Ve finále na ni nestačil Oleg Machněv.

Najezdníci položeni na lopatky

Ideální turnajový počet 16 hráčů dorazil na prosincový squashový turnaj VAŠÍ LIGY. Sněhová kalamita pozdržela příjezd pražské čtveřice na turnaj a hlavně mužská část pak byla položena na lopatky.

Nej 2023 běžeckých závodů VAŠÍ LIGY
28. Listopad 2023

V sobotu jsme ukončili posledním závodem třináctý ročník série 12 závodů na 5 a 10 km VAŠÍ LIGY v Braníku. Pojďme se podívat na některá nej letošního ročníku.